STACH Daniel
2005-03-03
MUKS ILKUS Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARANOWSKI Jan
2009-07-09
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTOCHA Maksymilian
2004-01-20
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BĘBENEK Michał
2005-03-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIELA Maksymilian
2007-09-03
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIEŃ Tymoteusz
2004-09-22
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BŁAHUCIAK Dawid
2006-03-24
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOBER Paweł
2003-02-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORKOWSKI Kamil
2003-09-04
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRIBRAM Wojciech
2007-07-03
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUBNIAK Mateusz
2003-01-29
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CEPIGA Jakub
2006-06-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHWAJOŁ Bartłomiej
2005-03-27
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZEKAJSKI Bartłomiej
2003-06-05
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DURLAK Jakub
2003-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DYLEWICZ Mateusz
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DYSSY Dominik
2004-10-17
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FALKOWSKI Oskar
2006-03-31
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FILAR Kacper
2005-09-07
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FORY¦ Dominik
2005-09-16
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GABARA Przemysław
2003-08-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GACEK Damian
2003-04-19
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GAJOWIEC Mateusz
2005-10-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GAWˇD Jakub
2005-01-09
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GˇSIOREK Artur
2003-01-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GʦLA Krzysztof
2005-05-11
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GLONEK Michał
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GŁOWNIAK Mateusz
2004-07-04
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GÓRECKI Wiktor
2004-02-05
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HANUSIAK Szymon
2005-07-16
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HODER Patryk
2005-08-09
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
IWANICKI Wiktor
2005-04-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JANORA Mateusz
2004-11-20
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KALIWODA Patryk
2004-12-16
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KAMIŃSKI Jakub
2006-07-04
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KAPICA Filip
2006-08-18
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KARWALA Eryk
2005-06-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOCHANOWICZ Filip
2004-01-16
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOREJBA Jakub
2003-03-12
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOTFISZ Kacper
2005-04-21
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOWALA Krzysztof
2005-04-11
MUKS Ilkus Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOWALSKI Łukasz
2006-07-08
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KUBIK Paweł
2004-04-01
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KUKULSKI Mateusz
2004-01-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KUKUŁA Adam
2006-05-11
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KWINTA Wojciech
2005-05-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
LEKS Mateusz
2004-03-29
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
LUKSA Bartosz
2005-04-25
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MŁYNARZ Dominik
2005-04-04
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MOSKAL Maksymilian
2005-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MUSIAŁ Kamil
2003-09-14
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
NECZEK Wiktor
2005-04-27
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ORZEŁ Mikołaj
2004-04-01
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
OWCZORZ Piotr
2003-01-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PENKAL Emil
2004-08-28
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PETKA Kamil
2006-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PETRYLA Maciej
2004-02-17
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PIERÓG Michał
2006-12-27
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PILARSKI Noel
2004-04-21
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PŁONKA Konrad
2005-04-28
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PRUSAK Mateusz
2003-10-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PULNAR Szymon
2004-06-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
RAJZER Krzysztof
2003-07-02
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
RYDZIK Kamil
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
RYDZIK Piotr
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
RZEPA Oliwier
2005-04-14
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SALWA Mateusz
2005-01-04
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SITEK Nikodem
2004-05-04
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SOCHACKI Tomasz
2006-07-01
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
STACH Kacper
2005-03-03
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SUDER Kamil
2005-06-05
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SUPERSON Kacper
2005-01-22
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SZCZYRZYCA Marcin
2003-02-18
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SZUMIELEWICZ Daniel
2005-04-17
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZURA Konrad
2006-01-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SZYMICZEK Michał
2006-02-27
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
¦MIGIELSKI Patryk
2003-02-01
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
TOBIASZ Konrad
2005-10-12
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
TRZÓSŁO Michał
2004-01-13
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WALIDUDA Damian
2002-08-21
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WĘGRZYNIAK Jakub
2004-05-22
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WŁODARCZYK Nikodem
2006-04-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WO¬NIAK Dawid
2005-10-08
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WYKRENT Piotr
2005-05-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ZIELIŃSKI Przemysław
2005-08-28
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ZYGMUND Alan
2002-02-01
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik