DONIEC Konrad
2006-02-02
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BERNA¦ Michał
2007-02-12
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIERNAT Filip
2008-09-25
KS Akantos Łoniowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUASSA Tosi
2006-05-29
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUBKA Dominik
2006-08-08
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BULEK Kacper
2006-10-01
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DĘBSKI Kacper
2011-05-09
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DUSIK Tomasz
2006-03-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
E O
2006-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FLOREK Mateusz
2006-08-03
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GEMBALA Igor
2006-04-23
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRĘBOSZ Dorian
2006-06-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HACZEK Kamil
2006-05-11
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HOTLO¦ Kamil
2007-02-02
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
IWANICKI Wiktor
2005-04-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KAJTOCH Adrian
2010-04-16
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KHOMA Oleksandr
2008-07-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KIRTLUK Kamil
2007-09-01
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KORCZYK Dawid
2006-07-07
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KORZENIOWSKI Krzysztof
2006-01-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRAMARCZYK Nataniel
2006-12-06
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KRUCZAŁA Michał
2007-02-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KRZECZEK Oskar
2006-03-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KWINTA Wojciech
2005-05-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MAJKA Kacper
2008-09-02
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MATUJZA Jakub
2005-01-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MATUSIEWICZ Patryk
2007-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MATYSIAK Szymon
2005-02-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MˇSIORSKI Krzysztof
2006-12-20
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MUCHA Michał
2008-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NIECHCIAŁ Michał
2008-01-01
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
OŁOWNIA Mikołaj
2009-03-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PIŁKA Dariusz
2005-09-16
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PLINCHA Jarosław
2007-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PŁASZEWSKI Bartosz
2007-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PŁONKA Konrad
2005-04-28
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ROJEK Hubert
2006-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ROSSA Antoni
2007-07-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
RUTKOWSKI Wojciech
2005-09-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
RYCHLIK Michał
2006-04-23
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
RZˇDKOWSKI Adam
2008-11-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SAKŁAK Maciej
2005-01-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SIERKA Oliwier
2006-04-13
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SKRZYPEK Wiktor
2008-01-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
STASIUK Kamil
2009-12-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
STĘPAK Alan
2006-10-02
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SZCZUREK Michał
2006-10-02
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SZUBA Kamil
2005-08-12
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
¦LIWIŃSKI Dawid
2005-04-01
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
TRYFANÓW Patryk
2007-09-18
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WˇSOWICZ Maciej
2006-10-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
WIATER Norbert
2006-12-31
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
WŁODARCZYK Nikodem
2006-04-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WOJTAS Piotr
2007-03-10
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WÓJCIK Igor
2007-06-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WRÓBEL Tymoteusz
2006-12-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WYKRENT Piotr
2005-05-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ZEGAN Erwin
2006-08-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ZIMNY Szymon
2006-03-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik