ZAGRODZKA Zofia
2009-03-07
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Maja
2008-09-22
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANNONI Fabiana
2007-10-17
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BATKO Adrianna
2009-01-09
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BODZIOCH Magdalena
2009-10-03
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUDZIAK Karolina
2008-09-02
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BULEK Antonina
2012-06-27
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHMURA Zofia
2010-04-29
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHODUR Hanna
2009-02-20
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DONIEC Natalia
2009-02-12
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DRABCZYK Dominika
2006-10-16
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DRAGOW Patrycja
2008-02-06
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DUDEK Amelia
2008-03-07
KS Akantos Łoniowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DUDEK Antonina
2011-06-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DUDKO Emilia
2009-11-21
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DUSZA Julia
2009-06-28
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DUTKA-WOŁOCH Nicola
2011-01-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DYBOWICZ Wiktoria
2009-04-08
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DYDUCH Paulina
2007-09-17
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DYLĄG Eliza
2009-05-27
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ELŻBIECIAK Kinga
2009-04-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FLORKA Małgorzata
2008-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GABRYŚ Klaudia
2007-06-01
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GALUBA Martyna
2010-04-15
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GAWĄD Aleksandra
2009-04-10
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GORGOSZ Kaja
2009-10-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HIRSZ Amelia
2008-12-11
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JANIK Julia
2008-03-11
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JANISZEWSKA Maja
2006-12-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JUNG Milena
2010-03-22
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KAMIŃSKA Patrycja
2008-07-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KĘDZIOR Magdalena
2011-08-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KISZKA Jasmina
2009-11-05
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KISZKA Julianna
2009-11-05
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KLĘK Julia
2008-09-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOCHANIAK Martyna
2008-01-29
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KOWALSKA Matylda
2010-04-27
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOZIOŁ Karolina
2010-02-11
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KRĘCIOCH Aneta
2009-07-28
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KUC Nikola
2008-05-18
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KULAWIAK Julia
2008-05-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KUREK Roksana
2008-06-05
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KUŚMIERCZYK Lena
2009-08-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LABISKO Maja
2009-05-13
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LURKA Milena
2010-06-06
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MALISZ Julia
2006-01-01
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MORAWSKA Emilia
2010-10-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
NIEZABITOWSKA Małgorzata
2009-03-04
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
NOWAK Maria
2009-02-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
OLCHAWA Róża
2007-10-04
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
OPIELA Zofia
2010-03-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PADŁO Gabriela
2008-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PŁOCICA Gabriela
2009-07-05
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PRZYBYŁOWICZ Emilia
2008-06-23
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PYTEL Joanna
2008-10-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PYZIA Lidia
2007-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ROMANIAK Faustyna
2010-12-22
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SADKIEWICZ Julia
2007-11-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SAŁATA Sara
2010-04-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SĘK Alessandra
2008-05-31
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SOLAK Zuzanna
2008-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SOWIŃSKA Anna
2009-12-28
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SRAGA Zuzanna
2006-02-11
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
STACHOWICZ Julia
2009-03-25
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
STOJEK Emilia
2008-03-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SZCZĘŚNIAK Laura
2010-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
SZOT Otylia
2006-01-22
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ŚLUSARCZYK Małgorzata
2011-06-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
TALIK Marlena
2009-04-23
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
TOMALA Wiktoria
2008-07-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WARZECHA Zuzanna
2009-01-01
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
WOJCIECHOWSKA Milena
2009-01-05
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
WOJTYSIAK Maja
2009-04-15
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
WZOREK Gabriela
2009-02-12
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ZAJĄC Daria
2010-02-16
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ZAJĄC Kamila
2007-07-23
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ZAUCHA Aleksandra
2007-09-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
ZAWADZKA Lena
2009-01-07
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ZIEMBA Oliwia
2010-02-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ZYCH Oliwia
2008-10-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ŻUCHOWICZ Daria
2008-07-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik