KOWALIŃSKI Tomasz
2007-09-08
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 APOSTOLUK Piotr 2008-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
2 BABIARZ Dawid 2007-09-15 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
3 BAZAN Miłosz 2008-01-01 OLA Lubelskie LBE
4 BIELIŃSKI Jakub 2007-07-06 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
5 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BIERÓWKA Patryk 2007-06-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
7 BIGAJ Dawid 2007-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BORSUKIEWICZ Patryk 2007-12-03 PLKS Gwda Piła WLP
9 BOTKIEWICZ Mateusz 2008-08-12 KKL Kielce SWK
10 CERSKI Wiktor 2008-05-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 CHYŻA Filip 2007-07-09 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
12 CIECIUCH Piotr 2007-07-31 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
13 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 CZAPKA Dawid 2008-01-01 OLA Lubelskie LBE
15 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
16 DOMAGAŁA Piotr 2009-01-01 OLA Łódzkie LDZ
17 DRABCZYK Ignacy 2008-10-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
18 DURLAK Szymon 2007-05-12 ULKS Lipinki MLP
19 DUTKA Maciej 2008-01-01 UKS Kobylanka MLP
20 GAŁĄZKA Kacper 2007-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
21 GIL Hubert 2007-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
22 GODLEWSKI Paweł 2007-05-22 OLA Podlaskie POD
23 GORCZYCA Aleksander 2007-05-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
24 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
25 ILSKI Karol 2007-01-01 OLA Pomorskie POM
26 JANUS Michał 2004-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 JAROSZEWSKI Wojciech 2007-03-07 UKS Jedynka Tokarnia MLP
28 JURCZAK Jerzy 2007-01-20 BKL Bełchatów LDZ
29 KACZMARZ Oskar 2007-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
30 KAMIŃSKI Patryk 2006-01-01 OLA Lubuskie LBU
31 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
32 KOKOSZKA Filip 2009-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
33 KOSICKI Kajetan 2007-01-01 OLA Pomorskie POM
34 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
35 KOWALSKI Robert 2007-01-18 UKS Trójka Mikołów SLK
36 KUCHARZEWSKI Kajetan 2007-01-01 OLA Wielkopolskie WLP
37 KUŚMIEREK Damian 2007-01-01 OLA Wielkopolskie WLP
38 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
39 LASKOWSKI Wiktor 2007-01-02 OLA Mazowieckie MAZ
40 LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
41 LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
42 LEWANDOWSKI Gabriel 2008-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
43 LITWORA Jakub 2008-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 LOCHNICKI Jakub 2007-09-24 OLA Zachodniopomorskie ZPO
45 ŁADA Igor 2007-01-01 niest. Warszawa MAZ
46 MAJ Emil 2008-08-04 MLUKS Tarnów MLP
47 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
48 MAŃKOWSKI Krystian 2007-01-28 OLA Dolnośląskie DOL
49 MAZUREK Łukasz 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
50 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
51 MENTLEWICZ Jakub 2009-12-16 LKS Kłos Olkusz MLP
52 PALONEK Piotr 2007-12-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
53 PELCZAR Filip 2007-03-07 LUKS Podium Kup OPL
54 PĘDZIWIATR Adam 2007-01-01 OLA Lubuskie LBU
55 PIEKARCZYK Bartosz 2007-01-01 OLA Wielkopolskie WLP
56 PIĘTKA Piotr 2007-05-20 OLA Podlaskie POD
57 PRZETACZNIK Adrian 2007-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
58 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
59 RYBNIK Krzysztof 2007-01-01 OLA Podlaskie POD
60 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
61 SEWERYN Maksymilian 2007-08-07 OLA Pomorskie POM
62 SIEŃKO Maciej 2007-03-05 OLA Podlaskie POD
63 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
64 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
65 STEFAŃSKI Krystian 2008-12-17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
66 STRUCZYŃSKI Błażej 2007-04-12 UKS Orlica Domaniów DOL
67 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
68 SZWEDKA Nataniel 2008-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
69 ŚWIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
70 TAROCIŃSKI Kacper 2007-01-01 OLA Łódzkie LDZ
71 TASZYCKI Alan 2008-01-01 OLA Lubelskie LBE
72 TATARUCH Jakub 2008-01-13 UKS-MOS Opole OPL
73 THOMANN Roch 2007-03-06 LUKS Podium Kup OPL
74 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 BKL Bełchatów LDZ
75 TROJANOWSKI Stanisław 2008-03-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
76 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
77 TRZCIŃSKI Jacek 2007-07-28 OLA Dolnośląskie DOL
78 WALCZAK Oliwier 2007-03-08 OLA Dolnośląskie DOL
79 WANAT Marcel 2007-03-28 KKL Kielce SWK
80 WĄSIK Oliwier 2008-02-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
81 WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
82 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
83 WOLAK Filip 2008-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
84 WOŁEK Błażej 2006-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
85 WONTEK Leonard 2008-04-07 SKS Kusy Kraków MLP
86 WOŹNIAK Marcel 2007-03-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
87 WOŹNICZKA Marek 2007-07-12 OLA Zachodniopomorskie ZPO
88 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
89 WZIĄTEK Szymon 2007-01-01 OLA Pomorskie POM
90 ŻUREK Nikodem 2008-04-28 LKS Kłos Olkusz MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.053911924362183sekund