DI BRITA Nicola
2004-09-10
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŃKA Łukasz
2003-04-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTNIK Marcel
2003-05-24
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BEDNARCZYK Kacper
2002-07-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIAŁAS Szymon
2005-01-13
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIELSKI Mateusz
2005-01-17
OLA Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOMBA Bartosz
2001-03-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHAŁADZIŃSKI Oskar
2004-06-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CISEK Kacper
2001-03-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CYDEJKO Szymon
2003-12-30
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DACH Łukasz
2003-01-14
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUDEK Miłosz
2001-09-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GAŁA Michał
2004-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GAŁAT Konrad
2001-02-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GORZYNIK Bartosz
2001-05-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GÓRA Jakub
2003-11-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GROŃSKI Oskar
2003-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRUBIAK Karol
2004-04-21
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GULBIERZ Paweł
2004-02-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JAGIELSKI Kacper
2005-03-20
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JAKÓBCZYK Mateusz
2000-11-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JANCZARA Miłosz
2003-06-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JANECZEK Michał
2004-07-31
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JANIK Marcin
2001-01-24
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JAROSŁAWSKI Kamil
2000-03-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JĘDRUSZCZAK Mikołaj
2002-05-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KAMELA Jakub
2003-05-12
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KASIBORSKI Rafał
2002-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KASIETCZUK Adrian
2004-04-07
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KISIL Kamil
2004-03-14
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOCHMAŃSKI Mateusz
2005-06-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOĆ Michał
2004-04-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KONOBROCKI Rafał
2004-02-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOSTRZEWICZ Kacper
2003-01-22
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOWALIK Mikołaj
2004-09-13
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KRAWCZYK Mateusz
2003-04-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRUPA Patryk
2002-04-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KUKLEWICZ Jakub
2003-06-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LEPIONKA Adrian
2006-04-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LIPSKI Maciej
2004-08-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LITWINEK Bartosz
1998-07-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ŁASOCHA Szymon
2004-01-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MAJ Paweł
2004-03-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MAKOWSKI Patryk
2003-04-08
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
2004-01-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MOLEK Mateusz
2004-07-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MROZIK Jakub
2003-08-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
NAKLICKI Sebastian
2003-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
NOWAK Jakub
2004-12-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
NOWOMIŃSKI Szymon
2004-04-17
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
OLISIEJKO Samuel
2004-07-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
OSKIERKO Mikołaj
2004-02-13
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PANASIUK Kacper
2004-02-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PANASIUK Marek
2001-07-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PIERZCHAŁA Gabriel
2004-10-18
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PILAWA Błażej
2005-06-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PILICHOWSKI Bartosz
2004-08-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PIŁAT Sebastian
2002-08-22
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PLUTA Konrad
2000-02-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PODSIADŁY Miłosz
2003-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PRZEMSKI Jakub
2003-07-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PYDA Jakub
2001-03-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
RURAK Dawid
2004-02-23
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
RYBIŃSKI Adrian
2004-09-19
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SITAREK Wiktor
2004-12-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
SKALSKI Maciej
2001-09-07
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
STRUK Hubert
2002-09-07
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
SWATOWSKI Adrian
2000-07-12
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
SWATOWSKI Kacper
2003-02-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SZCZEPANIAK Jakub
2003-01-09
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SZYMANEK Aleksy
2005-02-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ŚWIDERSKI Wiktor
2003-04-30
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
TABAKA Wojciech
2004-06-24
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
TUSTANOWSKI Michał
2002-12-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
UCHANIUK Bartłomiej
2002-03-21
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ULANOWSKI Szymon
2004-01-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WADOWSKI Nikodem
2003-07-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WASIAK Piotr
2000-03-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WAWRYNKIEWICZ Szymon
2004-09-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WĄŻ Kamil
2001-10-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WIDZ Jakub
2004-03-22
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WOJTAL Sebastian
2004-04-23
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WÓJCICKI Kamil
2000-10-19
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WÓJCIK Damian
2004-03-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WYRODEK Paweł
2003-04-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ZAZULA Remigiusz
2003-01-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ŻUKOWSKI Jakub
2001-05-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik