ADAMCZYK Maja
2008-09-22
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 BATKO Jagoda 2007-08-25 SKS Kusy Kraków MLP
3 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
4 BIAŁOWˇS Nadia 2008-08-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BIDAS Zofia 2008-02-08 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
6 BOCHEŃSKA Magdalena 2002-05-14 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
7 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
8 BUDZIAK Karolina 2008-09-02 ULKS Lipinki MLP
9 BURKAT Dominika 2008-07-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
10 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
11 CIELEŃ Aleksandra 2007-03-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
12 CZAPKOWICZ Sara 2008-01-01 MLUKS Tarnów MLP
13 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 BKL Bełchatów LDZ
14 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
15 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
16 DUDEK Antonina 2011-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
17 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
18 GŁUCHY Martyna 2007-03-20 LUKS Podium Kup OPL
19 GÓRKA Kamila 2008-09-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 GÓRKIEWICZ Amelia 2007-05-02 LKS Brzezina Osiek MLP
21 GRZYBOWSKA Kinga 2002-02-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
22 HAŁADAJ Barbara 2007-05-01 BKL Bełchatów LDZ
23 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
24 HUETTER Barbara 2008-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
26 JANDA Zofia 2007-01-19 UKS Kusy Bukowno MLP
27 JANUSZ Aleksandra 2004-01-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
28 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
29 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
30 JĘDROCHA Maja 2007-12-06 UKS Polfin O¶więcim MLP
31 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
32 KAŁUŻNY Katarzyna 2002-08-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
33 KAMIENIK Hanna 2007-04-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
34 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
35 KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 SKS Kusy Kraków MLP
36 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
37 KOŁODZIEJCZYK Zuzanna 2003-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
38 KORALEWSKA Blanka 2008-10-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
39 KORCZAK Weronika 2007-05-28 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
40 KORNIIAKA Sasza 2008-11-14 UKS-MOS Opole OPL
41 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
42 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
43 KROTOS Joanna 2005-10-02 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
44 KUC Nikola 2008-05-18 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
45 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
46 LIBERDA Klaudia 2007-01-31 KB MOSiR Jastrzębie SLK
47 ŁABUDA Oliwia 2007-11-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 MACHEJ Emilia 2009-03-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
49 MAJCHRZAK Anna 2005-06-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
50 MAJDA Aleksandra 2007-05-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
51 MAKOHON Wiktoria 2006-07-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
52 MARECIK Emilia 2004-04-28 MLUKS Tarnów MLP
53 MELICH Nikola 2004-01-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
54 MENDEL Kinga 2003-06-25 MLUKS Tarnów MLP
55 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
56 MICHAŁEK Aleksandra 2007-04-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
57 MIETŁA Oliwia 2007-03-27 MLUKS Tarnów MLP
58 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
59 NAJBEREK Karolina 2009-02-07 MLUKS Tarnów MLP
60 NOSAL Nikola 2008-04-16 MLUKS Tarnów MLP
61 NOWICKA Patrycja 2006-08-02 SKS Kusy Kraków MLP
62 OLCHAWA Róża 2007-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
63 OLCZYK Anna 2007-02-09 BKL Bełchatów LDZ
64 ORACZEWSKA Otylia 2009-12-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
65 OSTASZYN Julia 2007-01-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
66 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
67 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
68 PAŁOSZ Marcelina 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
69 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
70 PILARSKA Maja 2007-08-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
71 POSTOLAK Katarzyna 2003-09-04 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
72 PÓŁTORAK Klaudia 2005-08-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
73 PRZE¬DZINK Hanna 2006-02-07 TL ROW Rybnik SLK
74 PRZYBYŁOWICZ Emilia 2008-01-01 ULKS Lipinki MLP
75 PTAK Julia 2007-03-30 UMLKS START Wieruszów LDZ
76 PTASZEK Marta 2007-03-20 KS Limanowa Forrest MLP
77 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
78 PYZIK Ewa 2009-03-04 KB MOSiR Jastrzębie SLK
79 RAPIEJKO Zofia 2005-10-14 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
80 RYBA Gabriela 2007-03-04 MLUKS Tarnów MLP
81 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
82 SAŁAHUB Oliwia 2006-06-27 TS AKS Chorzów SLK
83 SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
84 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
85 SKORACZEWSKA Zofia 2008-04-11 SKS Kusy Kraków MLP
86 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
87 SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 SKS Kusy Kraków MLP
88 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
89 STROIKE Maria 2004-09-18 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
90 STYBAK Magdalena 2007-02-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
91 SWALSKA Zuzanna 2007-07-31 KB MOSiR Jastrzębie SLK
92 SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
93 SZLACHTA Paulina 2008-08-05 OLA Małopolskie MLP
94 ¦LEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
95 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
96 TUPTA Dominika 2007-04-28 SKS Kusy Kraków MLP
97 WI¦NIEWSKA Maja 2008-10-19 UKS Czwórka Żory SLK
98 WO¬NIAK Zuzanna 2008-03-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
99 WYKURZ Laura 2007-05-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
100 ZAJˇC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
101 ZAJˇC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
102 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
103 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
104 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
105 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
106 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
107 ŻUK Daria 2007-09-20 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.069058895111084sekund