ADAMCZYK Maja
2008-09-22
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 BATKO Jagoda 2007-08-25 SKS Kusy Kraków MLP
3 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
4 BIDAS Zofia 2008-02-08 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
5 BOCHEŃSKA Magdalena 2002-05-14 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
6 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
7 BUDZIAK Karolina 2008-09-02 ULKS Lipinki MLP
8 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
9 CIELEŃ Aleksandra 2007-03-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
10 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 BKL Bełchatów LDZ
11 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
12 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
13 DUDEK Antonina 2011-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
14 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
15 GŁUCHY Martyna 2007-03-20 LUKS Podium Kup OPL
16 GÓRKA Kamila 2008-09-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 GÓRKIEWICZ Amelia 2007-05-02 LKS Brzezina Osiek MLP
18 GRZYBOWSKA Kinga 2002-02-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
19 HAŁADAJ Barbara 2007-05-01 BKL Bełchatów LDZ
20 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
21 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
22 JANDA Zofia 2007-01-19 UKS Kusy Bukowno MLP
23 JANUSZ Aleksandra 2004-01-21 MUKS Gim 2 Nysa OPL
24 JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
25 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
26 JĘDROCHA Maja 2007-12-06 UKS Polfin O¶więcim MLP
27 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
28 KAŁUŻNY Katarzyna 2002-08-13 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
29 KAMIENIK Hanna 2007-04-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
30 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
31 KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 SKS Kusy Kraków MLP
32 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
33 KOŁODZIEJCZYK Zuzanna 2003-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
34 KORALEWSKA Blanka 2008-10-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
35 KORCZAK Weronika 2007-05-28 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
36 KORNIIAKA Sasza 2008-11-14 UKS-MOS Opole OPL
37 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
38 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
39 KROTOS Joanna 2005-10-02 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
40 LIBERDA Klaudia 2007-01-31 KB MOSiR Jastrzębie SLK
41 MACHEJ Emilia 2009-03-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
42 MAJCHRZAK Anna 2005-06-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
43 MAJDA Aleksandra 2007-05-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
44 MAKOHON Wiktoria 2006-07-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
45 MARECIK Emilia 2004-04-28 MLUKS Tarnów MLP
46 MELICH Nikola 2004-01-08 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
47 MENDEL Kinga 2003-06-25 MLUKS Tarnów MLP
48 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
49 MICHAŁEK Aleksandra 2007-04-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
50 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
51 NAJBEREK Karolina 2009-02-07 MLUKS Tarnów MLP
52 NOSAL Nikola 2008-04-16 MLUKS Tarnów MLP
53 NOWICKA Patrycja 2006-08-02 SKS Kusy Kraków MLP
54 OLCZYK Anna 2007-02-09 BKL Bełchatów LDZ
55 ORACZEWSKA Otylia 2009-12-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
56 OSTASZYN Julia 2007-01-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
57 OSUCH Hanna 2006-11-08 SKS Kusy Kraków MLP
58 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
59 PAŁOSZ Marcelina 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
60 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
61 PILARSKA Maja 2007-08-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
62 POSTOLAK Katarzyna 2003-09-04 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
63 PÓŁTORAK Klaudia 2005-08-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
64 PRZE¬DZINK Hanna 2006-02-07 TL ROW Rybnik SLK
65 PRZYBYŁOWICZ Emilia 2008-01-01 ULKS Lipinki MLP
66 PTAK Julia 2007-03-30 UMLKS START Wieruszów LDZ
67 PTASZEK Marta 2007-03-20 KS Limanowa Forrest MLP
68 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
69 PYZIK Ewa 2009-03-04 KB MOSiR Jastrzębie SLK
70 RAPIEJKO Zofia 2005-10-14 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
71 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
72 SAŁAHUB Oliwia 2006-06-27 TS AKS Chorzów SLK
73 SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
74 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
75 SKORACZEWSKA Zofia 2008-04-11 SKS Kusy Kraków MLP
76 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
77 SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 SKS Kusy Kraków MLP
78 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
79 STROIKE Maria 2004-09-18 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
80 STYBAK Magdalena 2007-02-07 UKS Polfin O¶więcim MLP
81 SWALSKA Zuzanna 2007-07-31 KB MOSiR Jastrzębie SLK
82 SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
83 SZLACHTA Paulina 2008-08-05 OLA Małopolskie MLP
84 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
85 TUPTA Dominika 2007-04-28 SKS Kusy Kraków MLP
86 WI¦NIEWSKA Maja 2008-10-19 UKS Czwórka Żory SLK
87 WO¬NIAK Zuzanna 2008-03-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
88 WYKURZ Laura 2007-05-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
89 ZAJˇC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
90 ZAJˇC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
91 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
92 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
93 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
94 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
95 ŻUK Daria 2007-09-20 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14767217636108sekund