ŁUĆKO Filip
2003-11-04
MKS Żak Biała Podlaska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARŻYKOWSKI Patyk
2003-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BORAWSKI Szymon
2003-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUDZIŃSKI Dominik
2005-04-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CEGIEŁKO Maciej
2003-09-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHĘTNIK Patryk
2004-08-17
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHUDZIK Marcel
2003-01-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CIELNIAK Dawid
2004-03-11
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DRZAŁ Maksym
2003-11-24
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DZIĘCIOŁ Kacper
2003-01-14
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof
2003-10-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GRUCHOŁA Marek
2003-11-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GULBIERZ Paweł
2004-02-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HOŁOWIENKO Marcin
2003-05-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HULAJKO Maksymilian
2004-02-08
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JACHOSZ Przemysław
2003-03-30
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KAMIŃSKI Edward
1953-08-11
PZWLA Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KANECKI Maciej
2003-08-06
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KASIETCZUK Adrian
2004-04-07
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KLIMIUK Łukasz
2004-12-06
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KLOCEK Tomasz
2003-04-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOTOWSKI Grzegorz
1987-12-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOWALCZYK Miłosz
2004-06-03
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KRAWCZYK Mateusz
2003-04-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KRZYŻANOWSKI Mateusz
2003-11-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
LISIECKI Maciej
2003-07-01
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ŁABĘDZKI Michał
2000-02-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MAJ Paweł
2004-03-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MIELNICZUK Marek
2003-10-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MISIARZ Sebastian
2004-09-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MROZIK Jakub
2003-08-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
OSKIERKO Mikołaj
2004-02-13
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PODOLAK Piotr
2003-07-10
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PODSIADŁY Miłosz
2003-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SITAREK Wiktor
2004-12-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
STRZESZEWSKI Piotr
2004-04-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SZUBA Kamil
2005-08-12
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
TOMASZEWSKI Olaf
2005-02-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
UCHANIUK Bartłomiej
2002-03-21
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WALCZAK Dawid
2003-08-05
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ZWIRKOWSKI Aleksander
2003-02-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ZYSKOWSKI Oliwier
2004-04-04
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik