ŚLIWIAK Natalia
2004-12-01
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
3 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
4 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
5 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
6 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
7 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
10 BUJOK Danuta 1988-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
11 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
12 CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 ULKS Lipinki MLP
13 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
14 CHROMY Anna 2003-11-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
15 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 DZIEDZIC Martyna 2002-10-15 KS AZS AWF Kraków MLP
17 FILAS Amelia 2006-03-06 MKS Rabka-Zdrój MLP
18 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
21 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
22 GIELATA Maria 2003-10-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
23 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
24 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
25 GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 WKS Wawel Kraków MLP
26 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
27 JAMRÓG Natalia 2003-08-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
28 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
29 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
30 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
31 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
32 KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
33 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
34 KOKOSZKA Natalia 2003-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
35 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
36 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
37 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
38 KUDAS Aleksandra 2003-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
40 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
41 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
42 LEŚ Gabriela 2003-09-01 LKS Stal Mielec PDK
43 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
44 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
45 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
46 LORENC Kinga 2004-06-19 KKB MOSiR Krosno PDK
47 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
48 ŁUKASZ Maria 2000-02-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
49 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 MARUT Adrianna 2004-05-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
51 MARUT Natalia 2003-02-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
52 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
53 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
54 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 MOSKAL Monika 2003-10-14 KKB MOSiR Krosno PDK
56 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
58 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 NOWAK Kinga 2004-12-09 LKS Stal Mielec PDK
60 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
61 PAWŁOWSKA Alicja 2004-08-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
63 PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
64 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
65 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
66 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
67 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
68 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 SMUTEK Magdalena 2004-06-20 LKS Stal Mielec PDK
70 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
71 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
72 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
73 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
74 STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 LKS Stal Mielec PDK
75 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
76 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
77 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
78 TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
79 TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 KKL Kielce SWK
80 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
81 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
83 WACIĘGA Iwona 2003-07-14 MKS Tempo Kęty MLP
84 WASIAK Emilia 2004-04-30 BKL Bełchatów LDZ
85 WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
86 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
87 WILK Maria 2004-09-22 KS Komunalni Sanok PDK
88 WOLAK Anita 2004-08-20 WKS Wawel Kraków MLP
89 WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
90 WOTA Gaja 1998-09-04 niestowarzyszona POL
91 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
92 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
93 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
94 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.06859016418457sekund