SYREK Ania
2006-08-18
UKS Sokół Zator
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZAK Kamila
2008-03-21
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BROSZKIEWICZ Antonia
2007-09-19
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BZDELA Zofia
2008-05-18
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHMIEL Dominika
2006-10-02
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHYNAŁ Anna
2007-11-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DŁUGA Wiktoria
2006-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DOMASIK Aleksandra
2007-04-03
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DRABCZYK Dominika
2006-10-16
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DRAGOW Patrycja
2008-02-06
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DUDEK Antonina
2011-06-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GARWACKA Justyna
2007-04-14
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GŁĄB Katarzyna
2007-01-25
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HEREDA Aneta
2006-03-01
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HUTNY Milena
2008-08-30
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JADCZYK Aniela
2008-04-11
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JARZYNA Karolina
2006-07-26
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KLIŚ Kinga
2006-06-01
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOŁODZIEJCZYK Amelia
2009-12-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KONIECZNY Karolina
2006-08-07
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KORNAŚ Zofia
2008-12-30
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MAJDA Aleksandra
2007-05-07
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MICHAŁEK Aleksandra
2007-04-17
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MOMOT Dominika
2007-07-05
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MORĄG Alicja
2005-04-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
NOWICKA Patrycja
2006-08-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
OLSZEWSKA Weronika
2005-02-08
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
OSTRĘGA Aniela
2007-05-02
KS Akantos Łoniowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PAROL Adrianna
2006-12-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
PAROL Agnieszka
2006-12-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
PAROL Anna
2006-12-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PIELA Weronika
2006-01-01
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PŁACHTA Emilia
2008-05-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
POSTAWKA Hanna
2008-04-29
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PYTEL Daria
2006-01-15
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SIERKA-MŚCICHOWSKA Julia
2010-05-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SOCHACKA Zuzanna
2007-01-22
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SRAGA Zuzanna
2006-02-11
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
STĘPNIEWSKA-JANOWSKA Magdalena
2006-10-19
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
STYBAK Magdalena
2007-02-22
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TYTARENKO Karina
2008-08-12
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WASZTYL Anastazja
2005-03-27
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WILCZEK Nikola
2006-01-19
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ZAJĄC Daria
2010-02-16
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik