JASIAKIEWICZ Antoni
2007-07-01
MKL Maraton Świnoujście
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMIUK Mikołaj
2006-05-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAŁASZ Dawid
2003-01-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARAŃSKI Przemysław
1993-07-11
MLUKS Trzebiatów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOGUSZ Jędrzej
2006-08-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CIERESZKO Alan
2006-04-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FILIPOWSKI Jakub
2007-10-05
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GAJDA Michał
2003-07-12
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GAŁWIACZEK Miłosz
2006-09-01
LDK Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GOLAŃSKI Stanisław
2003-03-15
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRYGIEL Błażej
2005-03-04
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GRYGORCEWICZ Jan
2007-11-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GUT Filip
2006-02-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JAKUBIK Bartosz
2006-01-19
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KALINOWSKI Dawid
2007-02-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KAMIŃSKI Adrian
2005-04-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KARBOWNIK Mateusz
2006-12-30
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOPERA Marcel
2009-04-17
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOZŁOWSKI Szymon
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
LINOWIECKI Cezary
1960-03-04
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LISIECKI Maksymilian
2007-01-10
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁAZĘCKI Jakub
2007-01-23
LDK Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
NARKIEWICZ Miłosz
2008-10-29
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PIETKIEWICZ Kacper
2002-05-24
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SMOLIŃSKI Michał
2003-08-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SOBCZAK Szymon
2007-01-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SZACHNOWSKI Jakub
2004-08-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
TARCZEWSKI Filip
2007-10-17
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
TRZCIŃSKI Bartłomiej
2004-03-28
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WALKOWIAK Bartosz
2007-03-03
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WOJCIECHOWSKI Paweł
2005-04-07
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WRÓBEL Daniel
1999-06-09
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ZDRZENICKI Kornel
2006-04-22
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik