SOIŃSKI Piotr
2007-10-07
AL Międzyzdroje
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BALIŃSKI Jędrzej
2008-01-19
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARAN Miłosz
2006-01-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTOSZEWICZ Hubert
2007-01-17
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BEDNARCZYK Dawid
2006-03-29
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁACHOWSKI Paweł
2006-05-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIAŁOKOZOWICZ Leon
2007-04-11
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELIŃSKI Mateusz
2007-03-14
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BŁASZCZYK Emil
2007-12-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOGUSZ Jędrzej
2006-08-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOROWICZ Marcin
2006-01-19
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORZYM Bartosz
2007-08-09
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRONKA Maksymilian
2003-04-23
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CABAN Kacper
2008-07-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHMURA Filip
2003-04-17
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHOMICZ Marcel
2006-02-07
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIERESZKO Alan
2006-04-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZARNECKI Oliwier
2012-03-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DADACZ Ksawery
2012-09-17
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DROHOMIRECKI Dawid
2007-03-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DUCZMAŃSKI Mateusz
2008-07-02
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DUNDER Maciej
2007-04-25
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DWORNIK Dawid
2007-08-17
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GAŁKOWSKI Mateusz
2008-06-03
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GLAZA Mikołaj
2007-07-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GOLONKA Paweł
2007-10-12
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GONDEK Marcel
2007-08-27
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GRODEK Łukasz
2006-04-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HAŁA Kacper
2003-10-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HARASIUK Jakub
2004-03-05
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HEFTA Eryk
2006-08-12
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HELMAN Antoni
2007-01-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HUBIN Viktor
2003-04-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JAKUBIK Bartosz
2006-01-19
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JANKOWSKI Alan
2006-07-25
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JANKOWSKI Szymon
2007-02-24
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JAROSZ Łukasz
2002-04-07
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JASIECKI Kacper
2007-05-28
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JEZIORNY Patryk
2007-10-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KACZMAREK Mikołaj
2006-01-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KAŁWA Adam
2006-07-14
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KARBOWSKI Rory
2007-03-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KARPIŃSKI Borys
2008-02-04
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KASPRYSZYN Jakub
2005-04-19
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KAŻMIERSKI Gracjan
2007-01-26
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KLAWE Michał
2007-04-30
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KLĘK Konrad
2006-02-16
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KORALEWSKI Adrian
2007-04-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOREMBA Michał
2008-05-15
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KOROWAJCZYK Jakub
2007-04-19
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KOWALAK Jakub
2006-06-08
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KOWALCZUK Filip
2007-01-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOWALIK Daniel
2003-02-14
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOZŁOWSKI Szymon
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KRASZEWSKI Maciej
2006-07-16
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KUNZE Kamil
2007-10-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KWASOWSKI Kacper
2004-04-08
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LEWANDOWSKI Jonasz
2006-12-28
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LINIEWSKI Piotr
2006-03-28
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŁOCHNICKI Jakub
2007-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁUCZYŃSKI Igor
2007-05-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MAJCHRZAK Wiktor
2003-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MAŁOLEPSZY Dawid
2006-06-08
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MARCHLEWSKI Adrian
2007-01-26
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MAZUR Igor
2009-05-09
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MIELCZAREK Mateusz
2004-08-02
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MIKOŁAJCZAK Jakub
2009-11-08
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MUSIALSKI Kacper
2006-03-13
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MUSZTYFAGA Dawid
2006-02-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MUSZYŃSKI Cezary
2007-01-20
UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NIEMCEWICZ Tomasz
2006-11-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
NIEWIADOMSKI Mateusz
2006-12-26
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
NOWAK Wiktor
2004-12-07
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
OSTATEK Adam
2004-05-13
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PADJASEK Jakub
2007-07-31
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PALIWODA Bartłomiej
2006-02-20
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PANKIEWICZ Błażej
2007-10-26
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PAWLAK Kajetan
2007-05-02
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PAWŁOWSKI Jakub
2006-03-26
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PECYNA Dawid
2007-03-19
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PIEKARCZYK Bartosz
2007-12-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PIOTROWSKI Eugeniusz
1956-02-20
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PISKORSKI Antoni
2007-01-21
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PIWOWARCZYK Oskar
2006-03-16
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PLASKOTA Oliver
2006-06-05
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
POJMAN Franciszek
2006-07-13
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
POLAK Bartosz
2003-07-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
POLAK Sebastian
2001-09-09
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
POŁOCHACZ Piotr
2006-09-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PORZUCEK Aleksander
2005-06-30
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
RAUHUT Damian
2007-02-02
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
RETZLAF Krystian
2007-05-17
LDK Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
RĘKAS Oliwier
2007-01-08
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
RUMIŃSKI Michał
2007-09-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
RYBICKI Dominik
2007-03-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RYDZEWSKI Kacper
2008-08-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
RZESIOWSKI Wojciech
2006-07-28
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SIUDAK Mateusz
2007-02-12
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SMĘT Antoni
2007-03-08
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SMYKA Jakub
2006-03-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SOBAŃSKI Kamil
2003-07-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SOBIERAJSKI Kacper
2005-11-18
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SORYS Dominik
2004-01-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
STANISŁAWCZYK Łukasz
2006-04-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
STASIAK Oliwier
2007-06-19
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
STASIAK Robert
2007-12-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
STATKIEWICZ Grzegorz
2003-12-11
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
STRUSKI Miłosz
2006-05-22
LDK Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SUDOŁ Jan
2007-01-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SZŁYK Michał
2005-03-01
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SZUBERT Maciej
2006-06-13
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SZUMLEWSKI Wojciech
2008-02-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SZUSTAK Alan
2007-10-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SZYMANIAK Szymon
2006-10-19
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ŚWITOŃ Piotr
2007-07-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
TARCZEWSKI Filip
2007-10-17
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
TOBOREK Jakub
2013-02-11
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
TURCZYK Mateusz
2006-10-14
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
UDYCZ Artur
2003-11-04
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WAŁOWSKI Jakub
2006-11-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WASZAK Bartosz
2008-08-22
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WIATRZYK Hubert
2006-05-04
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WIĄCEK Stanisław
1955-05-13
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
WITAK Jakub
2007-01-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
WOJSZ Filip
2006-04-12
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
WOJTASIK Aleksander
2007-08-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
WOJTON Robert
2004-06-24
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
WOJTOWICZ Szymon
2006-04-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WÓJCIK Mikołaj
2006-07-13
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
ZAGAJEWSKI Rafał
1997-10-20
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
ZALEGA Jonatan
2006-08-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
ZAPAŁOWSKI Filip
2007-04-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
ZAPART Michał
2004-06-04
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
ZIMNIAK Nikodem
2007-06-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik