SCHULTZ Martyna
2005-04-06
GKS Olimpia Grudziądz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADASZAK Alicja
2005-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANHALT Anna
2005-09-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARSZCZ Alicja
2004-08-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BASIAK Victoria
2003-11-13
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BĄK Julia
2005-03-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BĘSIUK Sandra
2004-07-22
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOCHNIAK Milena
2006-02-24
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOLEWSKA Martyna
2006-07-14
MUKS Kangur Żnin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOŻKIEWICZ Dominika
2004-09-10
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHOCIANOWSKA Hanna
2004-09-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZUBASZEK Weronika
2005-06-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ĆWIKLIŃSKA Natalia
2005-11-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DIMITROW Maja
2004-12-02
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DOMINIK Aleksandra
2002-10-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DOMŻALSKA Daria
2005-01-03
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DOROBA Zuzanna
2006-01-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DUTKA Julia
2005-02-17
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DZIDA Maria
2005-11-04
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DZIUBA Natalia
2005-11-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
EVYA Hoefsmit
2005-10-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FORC Wiktoria
2002-08-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GAMROT Zuzanna
2005-02-24
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GAWLAS Anna
2006-04-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GŁOWACKA Małgorzata
2005-11-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GOZA Wiktoria
2006-09-15
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GOŹDZIEWICZ Julia
2005-10-29
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GÓRECKA Alicja
2005-04-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GRANDA Kornelia
2007-09-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRUCHAŁA Aleksandra
2004-11-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GRZEŚKOWIAK Nadia
2006-12-27
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GUZOWSKA Martyna
2003-01-13
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HENNIG Julia
2003-12-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
IDZIKOWSKA Julia
2006-07-31
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JABŁOŃSKA Oliwia
2005-10-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JACKIEWICZ Emilia
2007-03-06
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JANICKA Dominika
2005-06-19
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JAROCH Judyta
2006-05-08
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JECHNA Oliwia
2008-02-27
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JEZNACH Anna
2006-01-24
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JEZNACH Patrycja
2006-09-09
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JORDANOWSKA Natalia
2006-11-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KACZKOWSKA Wiktoria
2007-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KALINOWSKA Emilia
2003-08-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KALINOWSKA Wiktoria
2006-05-27
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KAŁUZNA Emilia
2006-07-16
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KAMINIECKA Milena
2006-04-03
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAMINSKA Julia
2005-05-06
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KAMIŃSKA Julia
2004-04-18
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KAMIŃSKA Natalia
2004-02-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KAROLCZUK Martyna
2005-09-18
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KATER Joanna
2002-08-18
AZS-AWFiS Gdańsk
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KAŹMIERCZAK Sylwia
2004-09-13
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KLAJBOR Katarzyna
2003-12-05
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KLANK Patrycja
2005-11-25
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KLEJPS Ewelina
2005-05-06
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KNAPE Natalia
2003-01-16
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KONERA Wiktoria
2005-05-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KONIECZNA Joanna
2004-11-02
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOPEĆ Julia
2001-10-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KORNACKA Kinga
2003-05-07
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOSIARKIEWICZ Martyna
2005-07-01
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOWALEWSKA Amelia
2005-09-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOZINA Patrycja
2005-09-03
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRAKOWIAK Wiktoria
2005-09-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KRÓLAK Marta
2006-11-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KRYSIAK Wiktoria
2006-10-02
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KRZYŻYKOWSKA Dominika
2005-03-31
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KUCIŃSKA Amelia
2002-06-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela
2005-07-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KUJOTH Kinga
2005-05-16
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KUKLIŃSKA Aleksandra
2005-11-08
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KULIKOWSKA Julia
2005-09-12
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KWIATKOWSKA Karolina
2006-08-15
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LADA Weronika
2009-02-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LAMBERSKA Wiktoria
2006-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LEŚNIEWSKA Małgorzata
2005-11-26
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
LEŚNIEWSKA Wiktoria
2006-12-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
LEWANDOWSKA Barbara
2007-11-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LEWAŃCZYK Emilia
2006-03-11
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
LIPIŃSKA Julia
2006-02-17
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
LIZIŃSKA Anna
2004-09-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŁUGIEWICZ Adrianna
2003-11-11
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ŁUGIEWICZ Alina
2005-09-10
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ŁUSZCZ Martyna
2004-03-12
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MAŃKA Sandra
2005-10-03
DKS Powiśle Dzierzgoń
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MARCISZEWSKA Klaudia
2005-12-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MILEWSKA Marta
2004-05-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MILOCH Aniela
2004-03-30
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MODZELEWSKA Nikola
2006-10-30
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MONDOROWICZ Julia
2005-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MORAWSKA Anna
2006-05-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MORDAKA Marcelina
2003-03-19
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MURAWSKA Katarzyna
2006-04-23
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
NAWACKA Martyna
2005-07-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
OLBRYŚ Zuzanna
2003-09-16
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OMIECZYŃSKA Sylwia
2002-02-14
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
OPALCZYK Roksana
2008-01-04
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ORZECHOWSKA Dorota
2005-09-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OSTROWSKA Anna
2004-09-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
OSTROWSKA Dominika
2006-01-14
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PASTERNAK Weronika
2005-09-30
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PAWELUS Amelia
2005-08-13
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PAWLAK Adrianna
2005-04-14
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PAWLAK Amelia
2004-07-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PELA Oliwia
2002-07-20
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PEPLIŃSKA Natalia
2005-10-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PERZ Marianna
2004-08-03
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PIZOŃ Wiktoria
2002-04-24
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PŁOCIŃSKA Aleksandra
1999-10-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
POBŁOCKA Amelia
2005-01-01
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
POPIELARZ Agata
2005-02-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ROMBERG Karolina
2005-07-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ROSIŃSKA Emilia
2006-12-08
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SIEDLECKA Hanna
2005-10-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SKORUPA Natalia
2006-03-30
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SŁAWIŃSKA Paulina
2002-12-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SOKÓŁ Aleksandra
2005-01-07
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
STAROŃ Maria
2006-12-04
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
STOLC Oliwia
2005-05-04
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
STYPCZYŃSKA Amelia
2005-09-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SULIKOWSKA Ida
2006-03-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SZCZECH Anna
2006-01-24
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SZCZEPAŃSKA Natalia
2005-06-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SZCZUDRAWA Marta
2006-08-05
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SZTENDEREWICZ Kornelia
2005-05-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SZULSKA Aleksandra
2005-04-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ŚCISŁOWSKA Julia
2003-01-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ŚLIZANOWSKA Julia
2005-02-03
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
ŚLIZANOWSKA Marta
2007-07-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
ŚLUSAŁEK Weronika
2006-05-30
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
TALAR Anna
2008-09-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
TROCHIMCZUK Milena
2007-06-16
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
TROKA Julita
2006-01-02
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
TWARDOWSKA Julia
2004-05-19
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
TYRA Agata
2005-01-05
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WAC Paulina
2005-07-11
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WAJER Martyna
2005-02-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WARZYŃSKA Zuzanna
2005-03-16
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WĄŻ Anastazja
2003-03-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WICHLIŃSKA Weronika
2004-03-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WIELGOS Oliwia
2005-05-25
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WITKOWSKA Martyna
2007-10-30
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WRÓBEL Patrycja
2004-01-22
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ZASADA Marta
2004-09-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
2005-02-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik