KUNICKI Kacper
2006-07-06
OLA Łódzkie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIRECKI Bartłomiej
2006-02-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BUBKA Dominik
2006-08-08
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CESARZ Maks
2007-01-01
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
FRÓG Piotr
2006-04-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GRUSZCZYŃSKI Dominik
2006-04-09
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRUSZKA Szymon
2006-02-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GRYGIEL Tomasz
2007-03-11
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
IWASIUTA Wojciech
2006-02-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JURCZAK Jerzy
2007-07-14
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JURCZYK Aleksander
2005-09-17
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KARDAHS Hubert
2005-02-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KARMAZYN Łukasz
2007-02-20
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KOSMOWSKI Szymon
2006-04-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
LACH Radosław
2006-03-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
LIBURA Jakub
2006-04-24
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LIBURA Sebastian
2006-04-24
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MOTYL Marcin
2006-06-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PELCZAR Filip
2007-03-07
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PIETRZAK Jan
2006-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PILAWA Błażej
2005-06-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
PINTERA Adrian
2006-01-26
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SAWIUK Michał
2005-08-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SITKIEWICZ Kamil
2006-03-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SKOCZEŃ Filip
2005-02-22
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SKOWRONEK Igor
2006-04-15
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
STALA Wiktor
2007-01-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
STAWIAK Miłosz
2006-01-12
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
STEFANIAK Karol
2006-02-03
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SZYMAŃSKI Jan
2006-01-28
OLA Świętokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŚNIAROWSKI Szymon
2007-03-20
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WÓJCIK Krystian
2007-06-02
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WYSOCKI Nikodem
2005-03-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ZAPAŁOWSKI Filip
2007-04-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik