LIBERDA Anna
2001-03-31
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
2 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
3 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
4 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
5 DANIELAK Hanna 2004-05-16 WKS Wawel Kraków MLP
6 FENDRYCH Aniela 2001-07-21 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
7 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
8 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
9 GLEINDEK Daria 2000-07-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
10 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
11 GRAJDEK Julia 2002-10-06 TS AKS Chorzów SLK
12 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
13 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
14 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
15 JACYNO Klaudia 2001-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
16 JANDA Zofia 2007-01-19 UKS Kusy Bukowno MLP
17 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
18 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
19 KARWOWSKA Małgorzata 2003-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
20 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
21 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
22 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
23 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
24 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
25 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
26 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
27 LUPPA Martyna 2003-01-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
28 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
30 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
31 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
32 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
34 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
35 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
36 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 PRUŚ Patrycja 1999-03-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
38 PTAK Aleksandra 2004-10-26 ULKS Lipinki MLP
39 ROZMUS Katarzyna 2002-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
40 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
41 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
42 SCHABIKOWSKA Daria 2001-04-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
43 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
44 SOBOL Wiktoria 2004-04-06 TS AKS Chorzów SLK
45 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
46 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
47 STERNATIVO Wiktoria 1997-12-04 TS AKS Chorzów SLK
48 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
49 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 TABOR Maja 2002-03-31 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
51 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
52 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
54 WĄSOWICZ Alicja 2002-03-27 MCKiS Jaworzno SLK
55 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
56 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
57 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 ZAJĄC Julia 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.047811031341553sekund