KOROWAJCZYK Jakub
2007-04-19
MKS Święc Sławno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALOCHNA Adam
2007-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROZIEWICZ Aleks
2004-10-20
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTOSIAK Sebastian
2006-07-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BALCEREK Adam
1998-01-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAŁASZ Dawid
2003-01-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAŃKOWSKI Kacper
2002-04-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARAN Miłosz
2006-01-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARAŃCZYK Piotr
2004-05-28
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARTCZAK Jakub
2001-02-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARTNICKI Maksymilian
2011-09-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTOSZCZE Jakub
2006-07-18
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARTOSZEWICZ Hubert
2007-01-17
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BIELA Maksymilian
2007-09-03
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BIELAN Dawid
2007-03-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BIELIŃSKI Mateusz
2007-03-14
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BIEREŚNIEWICZ Krzysztof
2003-04-09
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIRECKI Bartłomiej
2006-02-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BŁASZAK Dominik
2005-04-02
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BOCZKOWSKI-LESIAK Michał
2007-07-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BOŃKOWSKI Wojciech
2006-01-30
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BORSUKIEWICZ Patryk
2007-12-03
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BRZEZICKI Bartosz
2003-03-14
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BRZOZOWSKI Franciszek
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BRZOZOWSKI Wojciech
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BUŁGAJEWSKI Igor
2007-10-26
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BUZE Igor
2009-12-25
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CABAN Kacper
2008-07-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CACAJ Adam
2006-06-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHMURA Filip
2003-04-17
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CHOMICZ Marcel
2006-02-07
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CIERESZKO Alan
2006-04-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CIĘSZKI Paweł
2004-05-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CZARNECKI Oliwier
2012-03-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CZUBERNAT Michał
2005-05-02
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DARAŻ Mikołaj
2008-01-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DELEWSKI Jan
2007-02-21
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DEPTA Szymon
2004-01-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DERLATKA Kacper
2005-08-21
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DOBBER Gabriel
2008-06-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DOMINIAK Maciej
2004-05-14
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DROHOMIRECKI Dawid
2007-03-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DUDA Paweł
2007-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DUNDER Maciej
2007-04-25
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DUNIECKI Sebastian
2007-01-12
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DUSIK Tomasz
2006-03-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DWORNIK Dawid
2007-08-17
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DWORNIK Kamil
2003-04-10
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DYNKOWSKI Hubert
2005-03-15
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
FIEDOROWICZ Jakub
2007-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GADOMSKI Paweł
2002-07-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GAŁGAŃSKI Jan
2002-08-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GAŁKA Mikołaj
2007-07-31
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GAŃSKI Jan
2006-08-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GAWEŁ Grzegorz
2000-08-21
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GĄSIOREK Przemysław
2008-05-18
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GDANIETZ Szymon
2007-09-17
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GLAZA Mikołaj
2007-07-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GLISZCZYŃSKI Łukasz
1999-01-31
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GONDEK Marcel
2007-08-27
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GONERKO Mateusz
2007-07-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GORCZYCA Jakub
2009-02-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GOSTOMCZYK Jan
2005-01-03
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GÓRSKI Bartłomiej
2007-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GÓRSKI Filip
2007-11-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GRALAK Franciszek
2008-08-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GRODEK Łukasz
2006-04-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GRZECHULSKI Ksawery
2005-05-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GURAZDA Julian
2007-06-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
HAŁA Kacper
2003-10-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
HAMERSKI Mateusz
2006-11-10
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
HARASIUK Jakub
2004-03-05
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
HARZ Tomasz
2007-04-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
HOŁOBYN Łukasz
2007-05-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
HUBAR Jan
2007-08-31
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
JABŁOŃSKI Damian
2010-01-28
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
JABŁOŃSKI Krystian
2006-04-04
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
JAĆKOWSKI Oliwier
2005-04-04
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
JANDA Bartosz
1993-02-01
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
JANKOWSKI Szymon
2007-02-24
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
JAROSZEWICZ Wiktor
2008-04-28
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
JARUZEL Hubert
2008-04-30
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JASIECKI Kacper
2007-05-28
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JĄDER Wiktor
2007-07-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JEZIERSKI Kacper
2005-05-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JEZIORNY Patryk
2007-10-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JĘDRZEJAK Wiktor
2003-08-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KACPERSKI Wiktor
2002-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KAK Kacper
2002-11-25
PRO AT Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KALINOWSKI Jakub
2003-01-19
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KALINOWSKI Kacper
2007-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KAMELSKI Szymon
2010-07-02
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KAMIŃSKI Jakub
2007-12-03
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KAMIŃSKI Kacper
2008-04-08
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KAMIŃSKI Karol
2006-04-30
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KARBOWSKI Rory
2007-03-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KARPIŃSKI Maksymilian
2005-09-19
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KARPIŃSKI Oliwier
2005-09-19
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KAŹMIERCZAK Stanisław
2007-06-13
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KIELING Mariusz
1961-01-28
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KILIAN Stanisław
2008-09-12
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KLĘK Konrad
2006-02-16
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KLUCZNY Alan
2006-03-08
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KŁOS Igor
2007-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KNADEL Rafał
2007-02-27
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KOPER Piotr
2007-05-10
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KOPERA Marcel
2009-04-17
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KORBEŃ Bartosz
2008-07-29
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KORKUĆ Jakub
2003-01-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KOWALAK Jakub
2006-06-08
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KOWALSKI Szymon
2009-12-25
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KOZDRA Tycjan
1997-02-14
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KOZIAREK Jakub
2005-04-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KOZŁOWSKI Szymon
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KRAWCZYK Kacper
2006-03-26
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KRĘŻEL Dominik
1999-08-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KROPKOWSKI Tomasz
2007-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KRÓL Marcin
2003-02-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KUNZE Kamil
2007-10-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KUSZKO Jakub
2007-11-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KWIATKOWSKI Dawid
2006-06-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
LANGNER Adam
2008-03-20
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
LASKOWSKI Wiktor
2007-01-02
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
LEWANDOWSKI Mateusz
2003-05-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
LEWICKI Jakub
2006-09-02
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
LIPIŃSKI Marcin
2006-03-23
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
LIS Michał
2007-11-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
LISIECKI Maksymilian
2007-01-10
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
LISIECKI Michał
2004-05-14
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
LITWINIUK Szymon
2004-03-11
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
ŁAPIŃSKI Hubert
2007-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
ŁOCHNICKI Jakub
2007-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
ŁUKASIEWICZ Sebastian
2004-06-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MACIOS Mikołaj
2003-03-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MAĆKOWIAK Hubert
2004-01-03
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MAŁEK Kewin
2005-05-10
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
MAŁOLEPSZY Dawid
2006-06-08
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MANKIEWICZ Jakub
2006-10-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
MARAS Julian
2011-09-14
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
MARYNIAK Adam
2009-01-28
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
MASZCZYK Kacper
2006-10-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
MASZCZYK Kornel
2006-10-23
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
MASZCZYK Wiktor
2006-10-23
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
MAŚLAK Kewin
2007-01-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
MEDEŃSKI Konrad
2009-05-07
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
MIELNICZUK Jan
2007-06-24
KU AZS AWP w Lublinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
MIESZKOWICZ Aleksander
2006-04-04
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
MOROŃ Michał
2002-05-30
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
MRÓZ Nikodem
2004-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
MRUGOWSKI Maciej
2004-08-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
MUSZYŃSKI Cezary
2007-01-20
UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
NIEMCEWICZ Tomasz
2006-11-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
NOWEK Kacper
2007-03-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
NOWICKI Jakub
1998-10-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
NOWICKI Wiktor
2006-11-13
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ORZECHOWSKI Michał
2003-10-29
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
OSTATEK Adam
2004-05-13
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
OSTROWSKI Norbert
2001-02-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
OSUCH Bartosz
1998-03-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
OŻÓG Oskar
2008-08-28
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
PABIN Krystian
2003-01-06
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
PALUCH Marcel
2004-09-09
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
PANKIEWICZ Wiktor
2007-01-31
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
PANYŁO Patryk
2006-12-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PARADOWSKI Jakub
2006-08-12
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PAWŁOWSKI Daniel
2007-04-04
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
PAWŁOWSKI Szymon
2006-03-12
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
PAŹDZIOR Oskar
2008-01-04
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
PIASECKI Rafał
2008-03-28
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
PIECHOWIAK Adrian
2003-12-27
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
PIERŚCIONEK Kamil
2002-04-21
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
PIOTROWICZ Michał
2007-08-09
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
PITURA Kamil
2002-01-22
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
PIWOWARCZYK Oskar
2006-03-16
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
POŁOCHACZ Piotr
2006-09-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
PRAWUCKI Bartosz
2003-04-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
PRĘDKI Tobiasz
2009-01-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
PROKOPOWICZ Marcel
2007-04-24
OLA Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
PROTASEWICZ Jakub
2008-01-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
PRZYGODZKI Igor
2007-11-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
RACHUBIŃSKI Maciej
2005-08-17
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
RACZYŃSKI Marcel
2008-04-30
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
RAMOLA-PIÓRKOWSKI Damian
2002-09-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
RATAJCZYK Krzysztof
1978-06-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
REBEJKO Mateusz
2006-07-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
RĘKAS Oliwier
2007-01-08
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
ROKITA Adam
2007-03-11
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
ROKOSZ Mateusz
2006-02-21
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ROWIŃSKI Jakub
2002-06-05
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
ROZMIAREK Piotr
2005-07-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
RYDZEWSKI Kacper
2008-08-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
RYDZIK Kamil
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
RZESIOWSKI Wojciech
2006-07-28
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SALWA Sebastian
1998-02-22
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SIEBERT Aleksander
2007-10-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SIEMEK Miłosz
2007-02-18
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SKORUPSKI Mateusz
2007-06-13
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SŁOWIK Przemysław
2006-03-23
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SMĘT Antoni
2007-03-08
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
SMILGIN Bartosz
2009-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
SMOLIŃSKI Michał
2003-08-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
SOBCZAK Jakub
2007-08-15
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
SOBCZAK Szymon
2007-01-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
SOBCZAK Tomasz
2010-11-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
SOBIERAJSKI Kacper
2005-11-18
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
SOIŃSKI Piotr
2007-10-07
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
SOŁOWIEJ Tomasz
2004-04-16
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
SROKA Gracjan
2004-04-04
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
STACHOWIAK Michał
2003-08-30
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
STASZEWSKI Jakub
2006-07-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
STELMASIK Franciszek
2001-04-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
STELMASIK Krzysztof
2003-02-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
STELMASIK Paweł
2001-04-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
STENCEL Maciej
2003-06-17
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
STRELCZUK Jakub
2007-08-14
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
SUDER Alan
2004-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
SYSIK Kacper
2005-01-06
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
SZAWRACKI Franciszek
2006-08-31
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
SZCZERBOWICZ Iwo
2010-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
SZCZUKO Paweł
2002-09-26
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
SZPAKOWICZ Franciszek
2006-01-05
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
SZREDZIŃSKI Wojciech
2005-08-21
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
SZUBA Jeremi
2008-01-07
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
SZYMAŃSKI Jakub
2008-04-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
SZYMAŃSKI Wawrzyniec
2007-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
SZYMURA Oliwier
2005-04-27
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
SZYNDLER Marcin
2006-05-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
SZYSZKOWSKI Damian
1996-10-23
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ŚCIRKA Wiktor
2008-04-30
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
ŚWITOŃ Piotr
2007-07-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
TAŁANDA Krzysztof
2007-05-09
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
TARNOWSKI Jan
2009-04-16
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
TŁOCZEK Filip
2007-11-22
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
TOMASZEWSKI Mateusz
2004-12-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
TRZCIŃSKI Bartosz
2002-02-22
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
TURCZYK Mateusz
2006-10-14
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
TYMBARSKI Wojciech
2006-04-18
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
WAJS Paweł
2004-10-12
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
WALERYCH Maksymilian
2004-11-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
WAŁOWSKI Jakub
2006-11-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
WARDZIAK Gracjan
2003-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
WASZAK Bartosz
2008-08-22
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
WESOŁOWSKI Maksymilian
2007-05-15
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
WEYCHAN Ignacy
2007-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
WIDAWSKI Cezary
2007-10-02
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
WIECZOREK Marcel
2006-02-20
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
WIERCZYŃSKI Dominik
2003-07-25
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
WILCZEWSKI Jakub
2006-02-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
WILGA Oliwier
2008-01-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
WILK Cezary
2004-01-11
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
WIŚNIEWSKI Filip
2007-03-09
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
WIŚNIEWSKI Nikodem
2008-01-29
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
WIŚNIEWSKI Piotr
2006-04-13
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
WITKOWIAK Aleks
2004-07-04
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
WITT Daniel
2003-12-23
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
WŁODARCZYK Natan
2007-04-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
WOJDALSKI Rafał
2008-02-25
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
WOJTON Robert
2004-06-24
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
WOJTOWICZ Szymon
2006-04-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
WOLDT Mateusz
2006-02-07
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
WOSZCZYŃSKI Maciej
2005-03-21
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
WOŹNICA Teodor
2006-08-10
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
WOŹNICZKA Marek
2007-07-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
WÓJCIK Filip
2004-02-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
WÓJCIK Igor
2007-06-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
WYPYCH Mariusz
2000-12-21
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
WYSOCKI Nikodem
2005-03-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
ZAKOPIEC Jakub
2007-09-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
ZAPAŁOWSKI Filip
2007-04-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
ZBLEWSKI Wojciech
2003-11-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
ZDRADA Dawid
1995-01-01
OSW Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
ZDRAJKOWSKI Dominik
2008-03-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
ZEDELSKI Borys
2007-01-10
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
ZIARNO Bartłomiej
2007-12-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
ZUCHNIEWICZ Dorian
2007-03-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
ZYDORKIEWICZ Aleksander
2007-12-17
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
ŻMUDA Nikolas
2004-12-11
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik