SŁABIŃSKA Julia
2004-01-16
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIEŃSKA Maja 2004-04-29 MLKS Czarni Olecko WMZ
2 BALON Nicola 2004-06-20 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
3 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 BIELSKA Oliwia 2003-05-26 KS Wejher Wejherowo POM
5 BIJAK Julia 2003-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
6 BITOWSKA Patrycja 2003-03-20 SL Salos Suwałki POD
7 BRONECKA Kalina 2003-04-09 MKS Agros Chełm LBE
8 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 CĘKIEL Zuzanna 2004-01-06 KS Wisła Puławy LBE
10 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
11 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 DARDZIŃSKA Aleksandra 2004-05-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 KS Wisła Puławy LBE
15 DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 MLKS Krajna Sępólno KPO
17 DRZAŁ Victoria 2003-05-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 DZIUBA Amelia 2005-01-01 KS Agros Zamość LBE
19 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
20 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
21 HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
22 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
23 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
24 JARCZAK Sandra 2003-07-23 AZS-AWF Gorzów LBU
25 JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
26 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LDZ
27 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
28 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
29 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
30 KAPLA Anna 2004-05-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
32 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
33 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
34 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
35 KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 WLKS Wrocław DOL
36 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 LEŚ Gabriela 2003-09-01 LKS Stal Mielec PDK
38 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
40 ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
41 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
42 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
43 MICHNO Dominika 2003-04-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
44 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
45 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
46 MODZELEWSKA Wiktoria 2004-01-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 MOZOŁA Małgorzata 2004-05-11 KS Agros Zamość LBE
48 MUCA Eliza 2003-07-21 KS Agros Zamość LBE
49 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
50 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
52 OŻGA Weronika 2003-08-16 LKS Górnik Wałbrzych DOL
53 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
54 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
55 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 RAKOWSKA Iza 2003-08-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
58 RUKŚCIŃSKA Julia 2004-01-20 UKS Technik Augustów POD
59 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
60 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
61 SMUTEK Magdalena 2004-06-20 LKS Stal Mielec PDK
62 SOBSTYN Aleksandra 2004-01-29 MKL Nefryt Lubartów LBE
63 SOSNOWSKA Ida 2005-12-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
64 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
65 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
66 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
67 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
68 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
69 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
70 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
71 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 SZUMOWSKA Monika 2004-03-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
74 TOREBKO Gabriela 2005-06-04 MLKS Czarni Olecko WMZ
75 URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 LUKS Start Nakło KPO
76 WALCZUK Samanta 2005-01-11 KS Agros Zamość LBE
77 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin DOL
78 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
79 WITKOWSKA Julia 2004-04-08 KS Gwardia Piła WLP
80 WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
82 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.050217151641846sekund