FEMLAK Natalia
2001-08-15
MLKS Agros Żary
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABISZEWSKA Weronika
2003-10-08
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BASIAK Victoria
2003-11-13
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BĄK Zuzanna
2002-02-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BEREŚNIEWICZ Aleksandra
2002-04-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIELAK Natalia
2002-05-10
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELECKA Karolina
2003-10-28
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELECKA Patrycja
2003-10-28
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CERBIN Magdalena
2002-11-28
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHORZĘPA Agnieszka
2001-01-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHROMIK Julia
2002-12-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHRÓŚCIEL Kornelia
2002-11-05
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CIEMIERZEWSKA Maria
2003-10-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIEŚLIK Wiktoria
2004-03-08
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZAJA Agata Maria
2001-02-08
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZAPKA Emilia
2001-04-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DALIDOWICZ Maja
2002-07-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DĄBROWSKA Julia
2001-01-01
VII LO Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DĄBROWSKA Natalia
2001-02-16
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DUBIELLA Monika
2000-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DUDEK Zofia
2001-12-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DYDAK Wiktoria
2002-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DZIAŁOSZEWSKA Maja
2001-09-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ENGELMANN Weronika
2001-06-08
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FELSKOWSKA Natalia
2002-07-31
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FRĄCKOWIAK Oliwia
2001-02-06
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FRIESKE Anna
2002-11-17
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GAŁA Katarzyna
2000-07-17
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
2001-11-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GÓRNIAK Samanta
2002-02-23
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HOŁOWIECKA Daria
2001-10-11
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JABŁOŃSKA Adrianna
2000-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JANKOWSKA Gracjana
2003-05-10
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JĘDRZEJCZAK Wiktoria
2001-05-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KACZMAREK Julia
2002-03-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KACZMAREK Paulina
1995-01-24
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KARNAS Katarzyna
2001-11-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KARPIUK Diana
2000-04-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KLĘBOWSKA Wiktoria
2000-01-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KLĘSK Patrycja
2002-07-03
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOLASA Zuzanna
2001-11-11
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KONBERG Maja
2003-02-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KONDRACKA Gabriela
2001-03-08
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KÖNIGSMAN Edyta
2002-02-24
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOPEĆ Julia
2001-10-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KORALEWSKA Julia
2002-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOWALIK Natalia
2001-10-06
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOWALSKA Agata
2002-10-07
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOWALSKA Natalia
2000-09-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRASZEWSKA Sandra
2002-05-06
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KRAUSHAR Julia
2003-10-24
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KRAWIEC Laura
2003-09-09
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KRÓL Weronika
2002-03-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUCAL Kamila
2001-04-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KURAS Julia
2001-03-06
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KURASZ Justyna
2003-05-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KURZAJCZYK Martyna
2002-12-05
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KWAPISZ Karolina
2000-11-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LATAŃSKA Zuzanna
2001-08-04
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
LEWNA Weronika
2001-08-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
LUBOJAŃSKA Martyna
2000-12-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŁACHOWSKA Natalia
2001-06-12
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŁAKOTA Justyna
2002-09-15
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ŁAWRUKAJTIS Anna
2001-08-02
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MAĆKAŁA Amelia
2002-06-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MALAK Łucja
2002-04-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MAŁEK Monika
2001-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MANIUKIEWICZ Adriana
1998-10-31
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MATUSZCZAK Gabriela
2003-10-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MATUSZCZAK Izabela
2000-01-02
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MATYSIK Nikola
2001-04-06
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MISJAN Malwina
1996-06-27
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MŁYNARCZYK Liliana
2003-08-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MROWIEC Kinga
2001-08-09
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MUSIELAK Jagoda
2004-05-24
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MYRCIK Martyna
2001-09-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
OLECH Marika
2003-12-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
OLESINSKA Daria
2001-08-14
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
OSTROWSKA Dominika
2001-03-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PAWEŁCZYK Julia
2002-03-26
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PAWŁOWSKA Joanna
2002-08-05
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PAWŁOWSKA Kamila
2000-07-18
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PELA Magdalena
2001-01-12
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PIETRUCZUK Alicja
2000-01-14
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PIHIL Dominika
2003-07-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PISKOREK Aleksandra
2001-11-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PLECZYŃSKA Natalia
2002-03-18
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
POGODA Kamila
1999-06-18
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
POLAŃSKA Izabela
2002-01-01
Gimnazjum Krosno Odrzańskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PORĘBSKA Karolina
2002-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
POTOMSKA Daria
2000-05-31
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PRUCHNIEWICZ Wiktoria
2002-12-13
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PRZYDZIAŁ Katarzyna
2001-11-29
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PYKA Milena
2000-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RACEWICZ Julia
2002-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
RASIŃSKA Halina
2001-08-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ROSTKOWSKA Anna
1980-07-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
RUMIŃSKA Marlena
2002-04-07
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SAKOWICZ Zuzanna
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SARNECKA Oliwia
2001-12-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SIEDLARZ Kinga
2002-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SIKORA Joanna
2000-11-04
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SIKORA Julia
2003-02-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SŁAWIŃSKA Paulina
2002-12-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SŁOMIAN Jagoda
2004-02-27
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SMUTNIAK Żaneta
2001-04-05
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SOBCZAK Nikola
2002-11-07
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SOBSTEL Sandra
2001-12-29
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SOWA Oliwia
2001-01-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
STAŃCZAK Weronika
2001-08-19
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
STOKŁOSIŃSKI Angelika
2001-01-01
Gimnazjum 10 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
STOKŁOSIŃSKI Karolina
2001-01-01
Gimnazjum 10 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
STOPYRA Natalia
2001-07-08
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
STROJECKA Monika
2001-02-01
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
STYŚ Aleksandra
2001-06-20
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SZCZEPANIAK Zuzanna
2002-03-12
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra
2002-10-12
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SZYMKIEWICZ Julia
2001-02-20
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
ŚCISŁOWSKA Julia
2003-01-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ŚLĘCZEK Kinga
2002-02-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ŚLIWIŃSKA Joanna
2003-09-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
TOMASZEWSKA Weronika
2002-06-20
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
TOMCZAK Iwona
2001-08-14
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
TRACZ Maria
2002-07-08
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
TYPA Marcelina
2002-07-24
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
WAWRZYNIAK Oliwia
2002-07-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
WDÓWKA Julia
2001-09-19
LKS Feniks Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
WĘGRZYN Monika
2002-12-25
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
WITASZCZYK Paulina
2000-05-30
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WOJTKOWIAK Wiktoria
2003-06-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WOŁOSZYN Aleksandra
2001-12-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WOŹNIAK Joanna
2001-06-07
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WSZOŁEK Paulina
2002-09-05
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WUSIEWICZ Patrycja
2001-04-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WYROŚLAK Martyna
2002-09-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
ZAGÓRSKA Zuzanna
2002-08-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
ZAJAC Joanna
2001-08-02
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ZAJĄC Anna
2001-08-31
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
ZAKLUKIEWICZ Alicja
2001-01-22
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ZAKRZEWSKA Sara
2000-05-23
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ZATORSKA Natalia
2002-03-10
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ZIENDARA Michalina
2000-06-14
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ZINCZENKO Zuzanna
2001-07-18
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ŻYLSKA Zuzanna
2002-04-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik