PAWŁOWSKI Michał
2002-04-22
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
6 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
7 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
8 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
10 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
11 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
12 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
13 HABOWSKI Jakub 2001-07-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
14 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec PDK
15 JANEWICZ Artur 2002-08-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
16 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
17 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
18 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
20 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
21 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
22 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
23 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
25 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
26 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
28 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
29 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
30 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
31 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
32 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
33 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
34 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
35 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
36 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
38 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
39 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
40 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
41 PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
42 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
43 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
44 RZEPKA Radosław 2002-09-29 TS AKS Chorzów SLK
45 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
46 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
47 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
48 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
49 SZCZYREK Szymon 2001-05-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
51 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
52 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
53 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
54 TARKOWSKI Michał 2002-07-17 KS Komunalni Sanok PDK
55 UCHEREK Kacper 2002-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
56 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
57 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
58 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
59 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
60 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
62 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 KKL Kielce SWK
63 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
64 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.05477499961853sekund