ROSNER Oktawia
2006-03-15
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIAŁOBRZEWSKA Julia
2006-07-13
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
DASZYŃSKA Karolina
2005-08-25
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DUDZIC Kinga
2006-04-20
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
GAJDA Zofia
2003-12-24
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GEC Oliwia
2005-01-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GIEREK Daria
2006-03-31
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GWIAZDA Wiktoria
2005-12-07
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KĘDZIORA Justyna
2006-03-07
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KLIMCZAK Maja
2005-09-25
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KROK Paulina
2006-04-22
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KRUCZEK Martyna
2006-08-12
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KRUPA Karolina
2006-01-01
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LAJTNER Michelle
2004-09-29
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ŁA¦ Sylwia
2006-11-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MAJOR Nikola
2006-01-26
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MODZELEWSKA Karolina
2003-03-31
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
NYCEK Oliwia
2005-09-13
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PLAMINIAK Roksana
2005-03-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PRZEWIE¬LIK Julia
2006-08-23
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ROKICKA Weronika
2005-04-05
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
RYSAK Karolina
2003-04-01
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SMAJEK Maja
2006-01-16
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
STASIK Nicole
2004-08-27
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
STRONCZEK Natalia
2006-01-18
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SUROWIECKA Klaudia
2005-02-08
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SZEWCZYK Dominika
2004-02-07
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
TRˇBCZYŃSKA Nadia
2005-07-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WˇSOWICZ Alicja
2002-03-27
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik