NORDWING Rafał
1988-07-12
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
2 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
4 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
5 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
8 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
9 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
11 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
12 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
13 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
14 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
15 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
16 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
17 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
18 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
19 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
20 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
21 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
22 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
23 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
24 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
25 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
26 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
27 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
28 KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 GKS Żukowo POM
29 KULKA Szymon 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
32 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
33 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
34 MISJAN Rafał 1993-07-17 KS Team Baryła Gorzów LBU
35 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KKB Starogard Gdański POM
37 NOWAK Jakub 1989-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 OCHAL Paweł 1981-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
40 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
41 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
42 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
43 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 RKS Łódź LDZ
44 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
45 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
46 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.034369945526123sekund