PRZYBYLSKI Łukasz
2001-02-06
MKS Durasan Płońsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Jan
2003-06-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Maciej
2001-01-02
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAREJA Filip
2003-06-25
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARTCZAK Jakub
2001-02-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOROŃ Aleksy
2000-06-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CETLICER Filip
2001-05-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHODORSKI Łukasz
1997-04-22
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CYBULSKI Filip
2003-02-09
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZUCZWARA Remigiusz
2002-01-30
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DAROSZEWSKI Jakub
1991-11-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DATA Szymon
2002-09-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DˇBROWSKI Paweł
2003-07-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DĘBSKI Bartosz
2002-04-12
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DZIKIEWICZ Paweł
2002-07-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DZIUK Jakub
2003-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GAŁGAŃSKI Jan
2002-08-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRABOWSKI Dawid
2002-03-23
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GRUSZCZYŃSKI Kacper
2004-02-08
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GRZELAK Mateusz
2001-01-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
HOFFMANN Karol
1989-06-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JACHYM Jakub
2001-07-13
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JAGIEŁŁO Łukasz
2002-06-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JANKOWSKI Mikołaj
2003-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JASIŃSKI Szymon
2003-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JA¦KIEWICZ Damian
2001-01-16
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JELONEK Maciej
2002-07-23
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KACPRZAK Adam
2001-04-23
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KAMIŃSKI Bartosz
2002-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KAMIONEK Patryk
2004-12-20
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOCIK Klaudiusz
2001-01-01
ZS 1 Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOŁODZIEJAK Mikołaj
2004-01-02
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOPEĆ Adrian
2002-11-07
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KORZENIOWSKI Łukasz
2003-06-04
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOSEWSKI Michał
2003-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOWALSKI Jakub
2003-10-25
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRAJEWSKI Dominik
2002-05-08
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KRAJEWSKI Kamil
2003-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KULMACZEWSKI Jan
1995-04-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KWIATKOWSKI Adam
2002-04-15
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
LESICKI Marcel
2002-04-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ŁUCKI Oskar
2002-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MARKOWSKI Miłosz
2003-06-23
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MICHALAK Mateusz
2000-07-12
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MIKOŁAJCZYK Piotr
2001-03-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MIKU¦KIEWICZ Julian
2001-09-19
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MISZCZYSZYN Bartosz
2004-03-08
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
NIEDZIELA Jakub
2002-06-28
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
NOSAL Krzysztof
2001-07-18
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
NOWACKI Jakub
2002-10-22
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
OBŁˇKOWSKI Przemysław
1999-05-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
OBŁĘKOWSKI Maksymilian
2002-11-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
OKUNIEWSKI Oskar
2002-09-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ORZESZEK Eryk
2001-01-23
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
OSTROWSKI Dawid
2002-04-20
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PĘDZIŃSKI Mateusz
2001-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PIECHNA Wojciech
2002-01-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PIĘCEK Jakub
2003-07-07
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PILIŃSKI Jakub
2003-04-02
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PIOTROWSKI Rafał
2003-03-30
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PŁASKOWICKI Damian
2000-05-30
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PRZYBYLSKI Dawid
2002-07-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PRZYŻECKI Dominik
2001-01-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
RADZEWICZ Jędrzej
2001-02-15
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RĘGOCKI Patryk
1997-07-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SAJNOG Kacper
2002-10-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SIEMEK Damian
2001-03-02
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SMARDZEWSKI Łukasz
2001-06-15
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
STELMASIK Paweł
2001-04-20
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
STRZELECKI Antoni
2001-03-14
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SYPULA Piotr
2001-05-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SZELˇGOWSKI Igor
2001-06-24
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SZULC Bartłomiej
2003-07-16
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZYMAŃSKI Jakub
2002-07-23
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
¦MIGIEL Jan
2002-07-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WˇŻ Kamil
2001-10-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WĘCLEWSKI Dawid
2002-01-15
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WIELOSZ Mikołaj
2004-07-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WIETESKA Tomasz
2001-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WIĘCKOWSKI Przemysław
2002-05-10
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WIŃSKI Jakub
2002-06-05
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WI¦NIEWSKI Karol
2001-06-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WI¦NIEWSKI Stanisław
2003-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WYRWAS Krzysztof
2001-08-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ZIÓŁKOWSKI Jakub
2003-11-08
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik