TALIK Konrad
2007-11-04
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
2 BRZEZINA Grzegorz 2004-05-18 MKS-MOS Katowice SLK
3 CIEŚLA Szymon 2007-01-01 UKS Kobylanka MLP
4 DUDEK Leon 2009-08-21 KS Victoria Trzebinia MLP
5 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
6 GREBOSZ Adrian 2008-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
7 JURCZAK Jerzy 2007-01-20 BKL Bełchatów LDZ
8 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
9 KOKOSZKA Filip 2009-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
10 KROPIOWSKI Wojciech 2007-05-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
11 KRUCZYŃSKI Jeremi 2005-08-24 MKS Żywiec SLK
12 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 KURDZIEL Szymon 2007-12-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
15 LACH Marcel 2007-09-06 MKS Tempo Kęty MLP
16 LEKKI Krystian 2007-11-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
17 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
18 MAJKA Kacper 2008-09-02 UKS Lider Siercza MLP
19 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
20 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
21 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
22 OŁOWNIA Mikołaj 2009-03-24 KS Victoria Trzebinia MLP
23 PACHACZ Sebastian 2008-12-07 MKS Rabka-Zdrój MLP
24 PALIWODA Leon 2008-05-01 UKS Sokół Zator MLP
25 PARZĄTKA Beniamin 2009-10-13 MKS Rabka-Zdrój MLP
26 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
27 PIECHOWICZ Paweł 2007-08-14 OLA Małopolskie MLP
28 PIETRAS Natan 2009-01-01 niest. Katowice SLK
29 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
30 RAKOCZY Karol 2009-01-04 MKS Tempo Kęty MLP
31 RAMS Bartosz 2008-11-13 MKS Tempo Kęty MLP
32 ROMANIAK Szymon 2009-07-28 UKS Jedynka Tokarnia MLP
33 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
34 RYŚ Marcin 2007-10-18 TL ROW Rybnik SLK
35 RZESZUTKO Sebastian 2009-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
36 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
37 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
38 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
39 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
40 SYGUŁA Jakub 2004-04-19 UKS Kusy Bukowno MLP
41 SZEWCZYK Karol 2007-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
42 ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09 ULKS Lipinki MLP
43 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
44 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
45 WAŁĘGA Tomasz 2007-12-10 OLA Małopolskie MLP
46 WESOŁOWSKI Kamil 2008-04-22 OLA Małopolskie MLP
47 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
48 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
49 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
50 WÓJCIK Igor 2007-06-03 SKS Kusy Kraków MLP
51 ZIELIŃSKI Przemysław 2005-08-28 UKS Kobylanka MLP
52 ŻAK Filip 2007-09-19 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.053701877593994sekund