STˇSIEK Karolina
2005-09-13
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BˇKOWSKA Nikola
2005-10-11
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BERGER Wiktoria
2004-09-24
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIEŃ Marta
2005-04-14
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZOZOWSKA Zuzanna
2005-10-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CICHY Laura
2004-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DRÓZD Wiktoria
2003-05-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FLASIŃSKA Maria
2005-11-30
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GNIDA Magdalena
2004-08-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GORGOŃ Sara
2005-05-07
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GORGOŃ Zuzanna
2005-01-19
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRAD Zuzanna
2005-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GREGULEC Luiza
2005-10-19
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRZESICKA Natalia
2005-08-04
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HANUSIAK Małgorzata
2007-02-05
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HRAPKOWICZ Paulina
2005-10-10
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KASIŃSKA Emilia
2003-04-09
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KIMSZAL Ada
2005-11-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOSS Natalia
2004-11-11
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOWAL Agnieszka
2005-08-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRÓL Natalia
2004-07-11
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KUBAS Carla
2005-06-18
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁA¦ Klaudia
2005-09-24
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MAJKA Emilia
2005-04-15
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MALCHARCZYK Alicja
2003-01-23
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MALINA Martyna
2005-05-31
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MICHAŁOWSKA Julia
2006-03-24
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
NITA Wiktoria
2004-07-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
NYCEK Oliwia
2005-09-13
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
OLAJOSSY Wiktoria
2004-03-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
OSOBA Kinga
2005-08-24
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OZIĘBŁO Wanessa
2004-03-24
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PIERNIKARCZYK Oliwia
2004-03-14
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PISZCZEK Alicja
2004-09-11
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PODWOJSKA Katarzyna
2003-03-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
POPIK Anastazja
2004-07-08
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PRZE¬DZING Hanna
2006-02-07
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PRZYBYŁO Adrianna
2004-03-01
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
PRZYBY¦ Julia
2004-08-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SĘK Zuzanna
2005-04-12
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SKRZEKOWSKA Zuzanna
2004-03-19
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
¦PIEWAK Julia
2005-08-07
UKS 10 Zagórze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
TOPOLNICKA Hanna
2006-02-08
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WEJCHMAN Oliwia
2005-07-28
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WIATRZYK Gabriela
2005-07-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WILK Julia
2005-09-20
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik