BORAWSKI Szymon
2003-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 CHĘTNIK Patryk 2004-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
4 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
6 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 EHRENFELD Łukasz 2003-08-10 KS AZS AWF Kraków MLP
9 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
12 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
13 JAŃCZAK Jakub 2003-02-05 MKS Juvenia Białystok POD
14 JAŃCZAK Paweł 2003-04-29 MKS Juvenia Białystok POD
15 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
17 KLOCEK Tomasz 2003-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
18 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
20 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
21 KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 MKS Agros Chełm LBE
22 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 ŁUĆKO Filip 2003-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
24 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
25 MIELNICZUK Marek 2003-10-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
26 MISIARZ Sebastian 2004-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
27 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 ROZWADOWSKI Sebastian 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
33 STRZESZEWSKI Piotr 2004-04-20 KS Podlasie Białystok POD
34 SYCEWICZ Jakub 2004-01-17 LKS Sprinter Siemiatycze POD
35 TAUDUL Kacper 2003-06-10 MLKS Czarni Olecko WMZ
36 WALCZAK Dawid 2003-08-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
37 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
38 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041851997375488sekund