KUDINA Margo
2003-01-23
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
2 BROŻEK Oliwia 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BUCHWALD Wiktoria 2004-01-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
5 CHOLEWA Martyna 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
7 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
8 GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 MKS-MOSM Bytom SLK
9 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
10 GORZKOWSKA Patrycja 2008-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
11 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
12 HASNY Wiktoria 2004-07-06 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
13 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
15 KALINOWSKA Milena 2006-04-30 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
16 KALWAR Wiktoria 2004-02-21 RMKS Rybnik SLK
17 KLIMA Oliwia 2004-01-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
18 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
19 KOPKA Malwina 2003-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
21 KUDAS Aleksandra 2003-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 KULA Aniela 2002-08-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
23 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
24 LEDWOŃ Nadia 2004-03-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
26 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
27 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
28 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 MENDEL Kinga 2003-06-25 MLUKS Tarnów MLP
30 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
31 MRÓZEK Maria 2004-09-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 MUSIAŁ Oliwia 2004-03-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
33 NAPORA Alicja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
34 NORTHOF Nikola 2003-04-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
35 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 NOWAK Aleksandra 2004-06-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
37 NOWAK Zuzanna 2004-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
39 PIETSCH Zuzanna 2007-07-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
40 PRZEWODOWSKA Weronika 2002-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
41 RODAK Weronika 2004-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
42 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
43 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
45 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
46 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
47 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
48 STANISZEWSKA Anna 2002-07-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
49 STASIAK Oliwia 2002-09-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
50 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
51 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 ¦LUSARCZYK Julia 2005-01-26 UKS Czwórka Żory SLK
53 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
54 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
56 WARCHOLIK Zuzanna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
57 WIˇCEK Emilia 2003-03-02 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
58 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
59 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
60 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
61 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.047217130661011sekund