KUDINA Margo
2003-01-23
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
2 BARANOWICZ Julia 2004-02-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
3 BENTKA Natalia 2003-08-13 MUKS Gim 2 Nysa OPL
4 BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 WKS Wawel Kraków MLP
5 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
6 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BUCHWALD Wiktoria 2004-01-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
9 CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 BKL Bełchatów LDZ
10 CHOLEWA Martyna 2004-05-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 CHROMY Anna 2003-11-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
12 CHUDY Agata 2003-10-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
13 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
14 CZYSZCZOŃ Klaudia 2004-11-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
16 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
17 GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 MKS-MOSM Bytom SLK
18 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
19 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
20 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
21 HASNY Wiktoria 2004-07-06 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
22 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
23 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 JASZCZAK Aleksandra 2004-09-06 UKS-MOS Opole OPL
25 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
26 KALINOWSKA Milena 2006-04-30 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
27 KALWAR Wiktoria 2004-02-21 RMKS Rybnik SLK
28 KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 UKS-MOS Opole OPL
29 KLIMA Oliwia 2004-01-17 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
30 KOKOSZKA Natalia 2003-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 KONOPKA Anna 2003-01-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
32 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
33 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
34 KOPKA Malwina 2003-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
35 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
36 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
37 KUDAS Aleksandra 2003-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 KULA Aniela 2002-08-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
39 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
40 LEDWOŃ Nadia 2004-03-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
42 ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
43 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
44 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
46 MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 BKL Bełchatów LDZ
47 MENDEL Kinga 2003-06-25 MLUKS Tarnów MLP
48 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
49 MRÓZEK Maria 2004-09-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
50 MUSIAŁ Oliwia 2004-03-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
51 NAPORA Alicja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
52 NORTHOF Nikola 2003-04-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
53 NOSAL Karolina 2003-05-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 NOWAK Aleksandra 2004-06-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
55 NOWAK Zuzanna 2004-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
56 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
57 PIASECKA Wiktoria 2004-03-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
58 PIETSCH Zuzanna 2007-07-09 MUKS ILKUS Olkusz MLP
59 PRZEWODOWSKA Weronika 2002-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
60 RATAJ Małgorzata 2002-04-27 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
61 RODAK Weronika 2004-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
62 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
63 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
64 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
65 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
66 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
67 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
68 STANISZEWSKA Anna 2002-07-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
69 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
70 STASIAK Oliwia 2002-09-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
71 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
72 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
74 ¦LUSARCZYK Julia 2005-01-26 UKS Czwórka Żory SLK
75 ¦PIGIEL Anna 2006-03-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
76 TRˇBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
77 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
78 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
80 WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
81 WARCHOLIK Zuzanna 2004-10-17 UKS Kobylanka MLP
82 WIˇCEK Emilia 2003-03-02 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
83 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
84 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
85 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
86 ZIENKIEWICZ Anna 2004-02-07 UKS-MOS Opole OPL
87 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14954710006714sekund