WRÓBLEWSKI Maksymilian
2008-05-28
GKS Piast Gliwice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ARIK Emin
2008-05-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABIARZ Jakub
2009-10-29
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANACH Antoni
2008-07-07
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARANOWSKI Jan
2009-07-09
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARTUSEK Patryk
2009-07-21
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOROWIEC Mateusz
2008-11-16
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CYGANEK Damian
2009-06-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DIDKOWSKI Tobiasz
2007-05-12
MKS Pałac Młodzieży Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DRO¬DZIKOWSKI Wiktor
2008-07-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DROŻNIEWICZ Paweł
2008-12-04
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DYJA Maciej
2007-02-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DZWONEK Filip
2008-01-30
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FILIPIEC Kacper
2008-10-04
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JEGERCZYK Maciej
2010-10-25
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JEŻEWSKI Filip
2007-10-23
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JĘDRZEJCZYK Kamil
2008-11-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JOŃCZYK Filip
2009-11-26
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JORDAN Gabriel
2008-11-06
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JURA Tymoteusz
2007-04-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KAMCZYK Wiktor
2007-01-19
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KONOPKA Iwo
2008-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KRUZEL Tomasz
2008-01-31
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KRYCA Kacper
2009-02-24
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KUBIAK Bartosz
2008-07-13
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KUBICZEK Filip
2007-07-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KUPCZYK Krzysztof
2008-03-26
GCKiR Konopiska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KUREK Rafał
2009-10-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LEWANDOWICZ Mateusz
2008-01-29
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LUBOŃ Szymon
2008-08-01
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MIKUŁA Dennis
2008-07-29
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MUSIOŁ Marcel
2008-02-04
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MYSZOR Hubert
2009-03-05
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
NIECHCIAŁ Dawid
2009-06-04
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
NIEDZIELA Wiktor
2010-02-26
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
NOWAK Wiktor
2010-07-29
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PLUTA Damian
2008-05-06
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PRZˇDKA Radosław
2009-01-01
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
RYNDAK Mateusz
2008-06-28
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
STAJKOWSKI Cezary
2009-02-27
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
STAREPRAWO Beniamin
2008-08-28
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
STAWOWY Mateusz
2008-05-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
STRUZIK Mateusz
2009-06-08
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SZANTYR Maciej
2009-03-20
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SZYMAŃSKI Nikodem
2008-01-04
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
TISZBIEREK Borys
2008-07-22
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
TRZEBA Dawid
2009-03-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WÓJCIK Michał
2008-03-12
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ZAJˇC Bartosz
2009-06-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ZANDER Filip
2008-06-15
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ZIELIŃSKI Mateusz
2009-09-23
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ZIĘTAL Adam
2010-10-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ŻURAWIK Konrad
2008-06-15
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik