DRZAŁ Maksym
2003-11-24
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
3 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
4 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
5 DUSZA Jan 2003-11-25 UKS Kobylanka MLP
6 DYBAŁA Michał 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
7 FUC Gabriel 2004-01-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
8 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
10 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
11 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 KARCZEWSKI Krzysztof 2003-09-14 WKS Wawel Kraków MLP
13 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
14 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 KS Agros Zamo¶ć LBE
15 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
16 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 ŁUĆKO Filip 2003-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
19 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
20 MAJ Paweł 2004-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
21 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
23 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
24 ORZEŁ Eryk 2003-06-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
26 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
28 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
29 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
30 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
31 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
32 SITAREK Wiktor 2004-12-19 AZS UMCS Lublin LBE
33 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
34 SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
35 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
36 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
37 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
38 SYGUŁA Jakub 2004-04-19 UKS Kusy Bukowno MLP
39 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
40 SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 ULKS Lipinki MLP
41 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
42 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
45 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
47 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
48 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.045670986175537sekund