GOCH Szymon
2002-03-10
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BALANIUK Artemii 2004-11-03 LKS Kłos Olkusz MLP
2 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
3 CISEK Kacper 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
4 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
5 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
6 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
7 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
8 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
10 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
12 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
13 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
14 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
16 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 AZS ŁódĽ LDZ
17 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
18 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
19 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
20 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
21 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
24 NESKA Bartłomiej 2003-10-01 KKL Kielce SWK
25 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
27 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 PIˇTKOWSKI Marcin 2001-02-07 O¦ AZS Poznań WLP
29 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
30 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 POLASZEK Jakub 2001-12-30 KS AZS AWF Kraków MLP
32 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
33 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
34 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
36 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
37 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
38 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
40 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
41 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
42 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
43 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.76062703132629sekund