MALINOWSKI Emil
2005-03-18
MKST Astra Nowa Sól
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTNIK Kacper
2006-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIERNAT Kamil
2003-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOGUCKI Norbert
1999-10-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BONDROW Hubert
2004-08-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRUSIŁOWICZ Kacper
2004-03-10
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CIESIELSKI Wiktor
2005-07-26
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CIUKSZA Krzysztof
1997-11-29
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZAK Daniel
1999-03-12
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZEPIŃSKI Reiner
2005-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZYŻEWSKI Jakub
1995-03-12
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DOLIŃSKI Norbert
2006-06-20
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DUBAS Wojciech
2003-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DUDZIAK Dominik
2004-06-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DURTKA Hubert
2005-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DZIDA Kamil
2005-03-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DZIEDZIC Mateusz
2003-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FICYGOWSKI Michał
2004-08-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FILAR Igor
2004-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GÓRSKI Łukasz
2001-10-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GRYNFELDER Kamil
2006-08-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JAKUBOWSKI Maciej
2004-06-28
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JANAS Filip
2004-08-13
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KARKULOWSKI Jan
2005-07-28
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KAUKA Kamil
2004-01-17
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOKOCIŃSKI Dawid
2003-10-23
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOKOCIŃSKI Marcin
2005-07-21
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOTWICKI Igor
2005-05-25
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOZŁOWSKI Wojciech
2005-10-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KRĘŻEL Jakub
2001-03-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KSIĄDZ Mateusz
2005-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KUBIŚ Eryk
2001-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KUKULSKI Jakub
2003-03-24
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KUKULSKI Konrad
2004-12-17
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KUŁDOSZ Bartosz
2004-08-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
LASECKI Miłosz
2001-07-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
LEWANDOWSKI Jakub
2001-06-08
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MAJEWSKI Adam
2004-03-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MAKOWSKI Wojciech
2005-06-26
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MALIŃSKI Tomasz
2006-05-04
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MIERZWA Karol
2005-10-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MOLSA Marcel
2005-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
NOWAK Daniel
2005-12-05
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PESTKA Jakub
2005-02-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PIETRUSZKA Maciej
2004-03-27
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
POLAK Bartosz
2003-07-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
POLAK Sebastian
2001-09-09
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PORĘBSKI Patryk
2001-01-12
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
REWAJ Dawid
2004-09-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SADOWSKI Gabriel
2005-07-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SIEMIANOWSKI Jakub
2004-08-15
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SIWEK Jan
2004-01-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SKORUPIŃSKI Oliwier
2006-02-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SOBCZYŃSKI Igor
2004-03-17
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SOKOŁOWSKI Wiktor
2005-11-08
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SROKA Jakub
2004-08-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SUKIENNIK Bartosz
2003-04-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SUL Michał
2006-01-20
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SZNAJDER Patryk
2003-03-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SZUSTAK Kornel
2006-09-08
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SZYMAŃSKI Karol
2005-02-26
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
TEPPER Daniel
2004-04-14
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
TRZCINKA Mikołaj
2006-01-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
TYMCZUK Dariusz
2003-03-10
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WAWRZYKOWSKI Łukasz
2001-05-07
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WIĄZOWSKI Maciej
2004-10-10
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WIĘCŁAWSKI Kamil
2005-04-14
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ZDZYNIECKI Kacper
2007-01-22
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik