PYZIK Ewa
2009-03-04
TL Athletics Jastrzębie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Maja
2008-09-22
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAHER Fryel
2008-12-29
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BECHER Oliwia
2008-09-18
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHOBOT Paulina
2007-09-04
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DUDEK Antonina
2011-06-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DURCZOK Julia
2008-04-29
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GAJDA Zosia
2012-01-13
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GÓRKA Maria
2009-10-15
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GÓRNY Natalia
2008-10-25
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GRZEMPA Oliwia
2009-11-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GUMUŁCZYŃSKA Natalia
2007-02-07
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JAROSZ Nadia
2007-03-22
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KALETA Agnieszka
2008-09-18
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KANIA Paulina
2008-08-13
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KLYTA Barbara
2009-02-22
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KORALEWSKA Blanka
2008-10-23
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KORDEK Sara
2001-02-01
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOTULSKA Marianna
2008-07-31
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRUCZEK Martyna
2006-08-12
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRZESAK Patrycja
2007-01-04
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ŁUKASZEWSKA Daria
2008-09-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MIKOŁAJEWSKA Barbara
2008-04-15
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MI¦KOWIEC Marlena
2008-07-17
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MUNARI Sara
2007-08-28
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
NAWROCKA Ewa
2008-11-21
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
NOWIŃSKA Maja
2008-04-21
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
OLEK Maja
2008-10-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PASZEK Malwina
2009-06-14
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PIETRYKA Emilia
2009-01-17
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
PODOLSKA Matylda
2008-10-02
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ROJEK Karolina
2009-02-01
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ROJEK Natalia
2003-11-30
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
STAŃCZAK Nadia
2007-10-13
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
STEC Nicola
2008-02-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
STOJEK Emilia
2008-03-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SWAKOŃ Milena
2009-08-05
MKS-R Centrum Dzięgielów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SWALSKA Zuzanna
2007-07-31
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SYCHLA Emilia
2009-04-13
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SZCZUREK Iga
2009-01-15
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
¦LIWA Julia
2003-10-14
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WALCZYK Julia
2008-08-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WI¦NIEWSKA Maja
2008-10-19
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WÓJTOWICZ Weronika
2009-01-09
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WRÓŻEK Nadia
2008-09-22
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ZAWADZKA Lena
2009-01-07
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŻURADZKA Alicja
2007-10-08
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik