KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
2 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
4 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
5 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
6 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
7 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
10 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
11 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
12 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
13 HAPONIK Paulina 2005-05-22 UKS Technik Augustów POD
14 JEROMIŃSKA Laura 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
15 KANDER Paulina 2003-01-23 OKS Start Otwock MAZ
16 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
17 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
18 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
20 MAĆKOWIAK Oliwia 2006-01-01 LKS Sprinter Siemiatycze POD
21 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
22 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 UKS Wiking Rychnowy POM
23 MICKIEWICZ Kinga 2006-06-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
24 MON Julia 2005-03-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
25 NOWAK Kamila 2003-09-12 OKS Skra Warszawa MAZ
26 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
27 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
28 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WMZ
29 PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
30 SAPKO Marta 2003-08-15 KS Agros Zamość LBE
31 SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
32 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
33 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
34 TERCJAK Sara 2003-03-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
35 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 UKS Technik Augustów POD
37 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
39 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 MKL Nefryt Lubartów LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.044760942459106sekund