WOŁEK Błażej
2006-11-03
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRYSIAK Jan
2007-01-08
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ARMUŁA Karol
2005-03-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIERÓWKA Patryk
2007-06-20
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIGAJ Dawid
2007-05-27
KS Pointer Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOROWIAK Oliwier
2007-07-11
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORSUK Bartłomiej
2007-03-25
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUŁAŚ Piotr
2007-10-30
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHAIM Nikodem
2007-06-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHAMOT Szymon
2005-10-26
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CIĘŻKOWSKI Piotr
2004-06-29
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ĆWIKŁO Bartłomiej
2006-10-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FLEJSZAR Jakub
2005-03-10
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FLOREK Igor
2009-10-10
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRONDAL Piotr
2007-08-28
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANAS Kacper
2007-03-21
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANECZEK Michał
2004-07-31
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JANUS Michał
2004-04-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JAROSZEWSKI Wojciech
2007-03-07
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JĘDROCHA Dawid
2007-07-20
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KAMIŃSKI Jakub
2006-07-04
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KAPICA Filip
2006-08-18
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KĘDZIERSKI Maciej
2006-06-22
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KLECZYK Szymon
2007-03-26
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KLINGER Rafał
2006-01-21
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KMIECIK Stanisław
2006-06-29
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KORCZYK Paweł
2006-03-01
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOWALIK Norbert
2007-09-18
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOWALIŃSKI Tomasz
2007-09-08
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KUNA Jakub
2007-10-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
LEGUTKO Wiktor
2005-05-31
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LEWANDOWSKI Łukasz
2006-12-17
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ŁUC Kacper
2005-03-10
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MACIĄŻKA Jakub
2005-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MAREK Adrian
2004-02-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MARKOWIAK Mateusz
2005-04-08
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MARKOWSKI Wiktor
2007-05-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MATUSIEWICZ Patryk
2007-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MATUSZNY Piotr
2009-05-27
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MATYASZEK Dawid
2007-07-18
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MAZURKIEWICZ Alan
2007-01-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MIKOŁAJEK Kacper
2006-06-21
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
NYCZ Karol
2006-10-09
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PAŁYS Kacper
2007-02-14
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PAWŁOWSKI Jakub
2007-01-18
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PIETRZKIEWICZ- JANISZ Adrian
2007-01-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PIETRZKIEWICZ-JANISZ Szymon
2006-01-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PŁONKA Bartosz
2006-05-04
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PTASZEK Leon
2007-07-16
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
PUDEŁKO Igor
2006-06-22
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
RABA Wojciech
2007-01-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ROTER Dawid
2006-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
RYBIŃSKI Bartłomiej
2006-02-26
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
RYCHLIK Michał
2006-04-23
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SKRZYPEK Patryk
2006-03-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SZPILA Kacper
2006-01-01
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SZYMBORSKI Dawid
2006-06-14
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ŚWIERZOWSKI Sławomir
2004-08-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
TRZEBUNIAK Antoni
2005-04-19
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
URBAŚ Mikołaj
2007-04-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WRÓBEL Miłosz
2005-05-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WZOREK Michał
2007-01-03
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ZAGÓRSKI Kacper
2005-02-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ZAJĄC Samuel
2009-05-12
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ŻAK Filip
2007-09-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik