KOKOSZKA Filip
2009-10-21
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKI Bartosz
2009-01-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROŻKIEWICZ Maciej
2009-07-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWSKI Kacper
2008-02-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANHALT Karol
2008-11-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
APOSTOLUK Jakub
2009-07-28
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
APOSTOLUK Piotr
2008-01-15
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIERNAT Filip
2008-09-25
KS Akantos Łoniowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIERÓWKA Patryk
2007-06-20
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRÓG Michał
2010-12-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUŁAŚ Piotr
2007-10-30
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CEBULA Franciszek
2009-07-19
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHAIEB Borys
2010-11-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHOJNOWSKI Kamil
2000-03-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHRAPEK Krzysztof
2009-02-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CICHY Tymoteusz
2008-02-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIERNIAK Alan
2009-08-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CIEŚLA Szymon
2007-01-01
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZAJOWSKI Jakub
2009-06-30
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DOLEZY Kuba
2010-09-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DOMINEK Alan
2009-03-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DRĘŻEK Olaf
2009-09-29
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DRYNDA Bartosz
2007-11-20
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DUTKA Maciej
2008-06-17
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DYKSZAK Tymon
2009-12-13
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FERDEK Mateusz
2010-01-27
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FILICIAK Antoni
2008-12-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FILIPEK Jan
2008-06-10
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FIREK Grzegorz
2008-09-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAŁUSZKA Mateusz
2006-01-12
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GAWROŃSKI Krystian
2011-01-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GORCZYCA Aleksander
2007-05-07
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GÓRSKI Nikodem
2009-03-29
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRODOWSKI Hubert
2013-12-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GWIAZDOWSKI Dominik
2008-05-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HURKAŁA Jan
2009-01-28
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
IZYDORCZYK Eryk
2009-12-18
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JAMRÓZ Patryk
2009-01-01
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JANKOWSKI Michał
2009-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JAROSZ Konrad
2010-03-07
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JAROSZEWSKI Wojciech
2007-03-07
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JASICA Krzysztof
2009-06-09
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JASIŃSKI Szymon
2008-12-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JOB Ignacy
2010-01-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KONARCZAK Bartłomiej
2009-09-02
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KORCZYK Dawid
2006-07-07
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KORDASZEWSKI Konrad
2010-05-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOWALIŃSKI Tomasz
2007-09-08
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOWALSKI Szymon
2009-09-29
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRZYWORĄCZKA Tomasz
2010-02-02
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUBLA Michał
2008-04-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUCHTA Filip
2009-10-23
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KULA Kacper
2006-09-21
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUMOROWSKI Szymon
2009-04-04
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KUPISZ Jan
2008-05-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KURDZIEL Hubert
2010-11-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LACH Marcel
2007-09-06
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LEKKI Krystian
2007-11-06
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LEŚNIAK Bartłomiej
2008-09-01
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
LEWANDOWSKI Michał
2008-05-06
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
LUBERDA Przemysław
2007-10-01
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŁAPCZYŃSKI Jan
2010-10-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŁYSIN Bartosz
2005-05-16
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MACHAŁ Maksymilian
2011-05-27
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MAJ Emil
2008-08-04
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MAJCHER Antoni
2012-06-07
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MAZUR Alan
2008-09-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MAZURKIEWICZ Alan
2007-01-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MENTLEWICZ Jakub
2009-12-16
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MIETŁA Szymon
2009-02-18
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MIRCZAK Marcin
2009-02-11
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MISZKIEL Hubert
2010-06-07
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MŁODZIK Jakub
2010-10-08
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MUCHA Michał
2008-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
NAWROT Mateusz
2008-11-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
NOWAK Igor
2008-06-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
NOWAK Jakub
2003-09-04
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
NOWAK Kacper
2003-11-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
OBROK Ignacy
2010-11-25
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
OŁOWNIA Mikołaj
2009-03-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PACHACZ Sebastian
2008-12-07
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PALIWODA Leon
2009-03-06
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PAPROCKI Adam
2008-08-03
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PARADECKI Maksymilian
2009-09-16
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PARZĄTKA Beniamin
2009-10-13
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PAWLIK Krystian
2008-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PIENIĄŻEK Karol
2009-01-22
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PŁONKA Bartosz
2009-05-14
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PRZYBYŁO Mateusz
2005-10-05
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PTASZEK Leon
2007-07-16
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PULCHNY Mateusz
2010-01-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
RAKOCZY Karol
2009-01-04
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
RAMS Bartosz
2008-11-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ROMANIAK Sylwester
2007-03-24
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ROZPĘDZIK Mateusz
2009-04-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RYCHLIK Filip
2010-01-11
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
RYCHLIK Michał
2006-04-23
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SAŁATA Dominik
2008-10-20
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SIEJKA Bartłomiej
2010-02-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SŁOWIKOWSKI Sebastian
2007-11-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SMYRAK Karol
2009-06-24
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SOLECKI Mikołaj
2001-04-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SORDYL Maksymilian
2008-10-21
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SPOREK Patryk
2008-12-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
STASZEK Igor
2009-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
STAWINOGA Piotr
2009-06-26
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
STOKOWIEC Michał
2008-01-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
STRZAŁA Antoni
2008-12-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SUŁEK Mateusz
2005-05-20
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SUŚLIK Jakub
2009-03-19
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SWOBODZIŃSKI Casper
2009-11-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SZCZEKLIK Antoni
2008-04-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SZCZEPAŃSKI Adam
2007-01-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SZCZĘŚNIAK Karol
2008-01-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SZOŁTYSIK Przemysław
2008-11-20
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SZWAGRZYK Jakub
2011-11-04
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SZYMAŃSKI Krystian
2000-04-30
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SZYMCZYK Michał
2010-08-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SZYMCZYK Szymon
2003-01-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
ŚLIWA Bartłomiej
2010-07-02
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ŚMIETANA Jakub
2000-03-03
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ŚWIĄTEK Filip
2009-09-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ŚWIĘTEK Jacek
2007-03-06
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
TALIK Konrad
2007-11-04
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
TALIK Piotr
2008-10-09
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
TROJANOWSKI Adam
2008-11-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
TROJANOWSKI Maciej
2010-03-27
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
TRYFANÓW Patryk
2007-09-18
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
TRZECIAK Ryszard
2010-08-26
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
VALETTE Jan
2005-12-29
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WALATEK Kacper
2007-04-16
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WALCZYK Kamil
2009-01-14
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WCISŁO Karol
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WCISŁO Wojciech
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WICHROWSKI Ksawery
2008-02-14
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WITEK Igor
2007-12-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WITOWSKI Jan
2008-06-22
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WNĘK Dawid
2010-03-06
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WOJDOWSKI Marek
2009-11-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WÓJCIK Igor
2007-06-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ZABROCKI Kuba
2009-01-25
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ZAJĄC Samuel
2009-05-12
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ZAKOPAL Max
2010-05-04
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ZAPOROWSKI Franciszek
2010-09-08
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ZĄBCZYK Grzegorz
2008-02-28
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ZELEK Hubert
2007-01-22
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ZĘBALA Beniamin
2011-04-23
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ZIĘBA Maciej
2009-09-23
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŻUREK Nikodem
2008-04-28
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik