PRZETACZNIK Adrian
2007-09-06
CWKS Resovia Rzeszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Kacper
2006-04-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ARTYM Jakub
2004-06-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AUGUSTYN Michał
2006-05-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABIARZ Dawid
2007-09-15
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARAN Kacper
2008-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Maciej
2006-05-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAZAN Miłosz
2008-11-18
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEŁZAK Patryk
2005-12-06
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BEMBENEK Jakub
2006-12-28
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIEGAJ Filip
2007-05-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIELECKI Jakub
2007-10-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIELIŃSKI Jakub
2007-07-06
OLA Warmińsko-mazurskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BIEŃKOWSKI Marcin
2007-03-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BIERÓWKA Patryk
2007-06-20
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BŁAŻEJ Krzysztof
2007-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOĆ Szymon
2007-03-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BOGUCKI Szymon
2008-12-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BOLKA Wiktor
2008-02-03
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BORKOWSKI Patryk
2008-03-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BORSUKIEWICZ Patryk
2007-12-03
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BOSAK Michał
2007-01-26
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BOTKIEWICZ Mateusz
2008-08-12
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BROŻONOWICZ Leon
2009-07-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BRYŁA Hubert
2005-06-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CEPIL Maciej
2008-05-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CERSKI Wiktor
2008-05-27
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHOLEWA Wiktor
2006-12-31
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHYŻA Filip
2007-07-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CIECIUCH Piotr
2007-07-31
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
COULIBALY David
2006-09-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CZAPKA Dawid
2008-04-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CZARNECKI Jakub
2008-08-13
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DOŁĘGA Igor
2008-01-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DOMAGAŁA Piotr
2009-01-01
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DUBIEL Mikołaj
2007-06-28
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DUDZIK Ksawier
2007-06-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DYJAK Krystian
2006-07-24
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FUJAK Oliwier
2004-11-11
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GABRYCHOWICZ Miłosz
2006-01-07
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAŁĄZKA Kacper
2007-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GAWLAK Oliwier
2009-01-09
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GIL Hubert
2007-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GODLEWSKI Paweł
2007-05-22
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GOŁĘBSKI Jakub
2007-05-05
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GORCZYCA Jakub
2002-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GORZKOWICZ Michał
2005-05-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRABAS Robert
2008-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRĘBOSZ Dorian
2006-06-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GROCHOWSKI Krzysztof
2007-01-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GRYKAŁOWSKI Marek
2006-01-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HAEHNE Damian
2007-06-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HAJDUK Sebastian
2008-01-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HNAT Kacper
2005-08-26
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ILSKI Karol
2007-01-01
OLA Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
IWANEJKO Maciej
2007-01-01
MOSiR Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JANIK Jakub
2006-12-03
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JASKOT Nikodem
2008-05-06
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JAWORSKI Maksymilian
2006-01-01
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JUCHA Szymon
2007-04-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JURCZAK Jerzy
2007-07-14
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KACZMAREK Maciej
2007-05-29
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KACZMARZ Oskar
2007-01-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAMIŃSKI Daniel
2005-01-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAMIŃSKI Patryk
2007-05-29
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KATA Jakub
2008-02-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KAWALEC Igor
2007-10-31
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KAWAŁEK Dawid
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KĘDZIERSKI Maciej
2006-06-22
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KLEIBA Maciej
2008-01-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KŁOSOWSKI Filip
2007-03-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOCHMAŃSKI Mateusz
2005-06-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOCZUR Karol
2007-02-08
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOJDER Leon
2007-11-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOMAŃSKI Albert
2000-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KONIOR Hubert
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOŃCZAK Kacper
2008-05-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOPEĆ Kamil
2007-01-30
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOSELA Kacper
2006-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOSICKI Kajetan
2007-06-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOŚCIELNIAK Jakub
2006-06-12
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOWALIŃSKI Tomasz
2007-09-08
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOWALSKI Bartosz
2007-04-25
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOWALSKI Robert
2007-01-18
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOZIELEWICZ Maciej
2007-02-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOŹMIC Paweł
2006-02-09
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRASOWSKI Jakub
2005-06-29
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KRAWIEC Miłosz
2006-01-01
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRUPA Bartłomiej
1998-05-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KSIĄŻEK Kamil
2007-09-19
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KUCHARZEWSKI Kajetan
2007-01-01
OLA Wielkopolskie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KULIŃSKI Igor
2006-09-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KULPIŃSKI Bartłomiej
2008-10-30
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KURCZ Tadeusz
1974-10-27
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KUŚMIEREK Damian
2007-10-31
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LASKOWSKI Wiktor
2007-01-02
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LEPIONKA Adrian
2006-04-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LEŚNIOWSKI Piotr
2007-06-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LEWANDOWSKI Gabriel
2008-05-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
LIBURA Jakub
2006-04-24
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
LIS Szymon
2007-05-13
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LOCHNICKI Jakub
2007-09-24
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŁADA Igor
2007-11-13
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŁAKOMSKI Bartosz
2007-10-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŁAKOMY Jan
2007-04-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŁOZA Bartłomiej
2007-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŁUCZKA Mikołaj
2006-02-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MADERA Dawid
2005-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MAGER Szymon
2008-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MAJKA Dominik
2008-04-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MALICKI Paweł
2007-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MALINOWSKI Antoni
2008-09-11
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MALINOWSKI David
2008-03-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MAŃKOWSKI Krystian
2007-01-28
OLA Dolnośląskie
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MARZEC Wiktor
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MAZUR Jakub
2008-06-22
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MAZUREK Łukasz
2007-01-01
OLA Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MAZURKIEWICZ Alan
2007-01-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MENDEL Stefan
2008-03-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MUSIEJ Karol
1992-08-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MYŚLIWIEC Tomasz
2008-01-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
NAWROCKI Wojciech
2008-01-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
NIEBIESZCZAŃSKI Dawid
2008-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
NIEDBAŁA Krystian
2008-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
NOWAK Norbert
2008-05-12
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
OCHMAN Karol
2007-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ORZĘDOWSKI Jakub
2007-07-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
OŻÓG Oskar
2008-08-28
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PACŁAWSKI Kacper
2007-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PANYŁO Patryk
2006-12-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PASZKOWSKI Kajetan
2009-11-24
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PAWŁOWSKI Jakub
2005-03-23
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PELC Łukasz
2005-03-27
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PELCZAR Filip
2007-03-07
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PERKOWSKI Cezary
2008-11-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PĘDZIWIATR Adam
2007-09-21
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PIASKOWSKI Antoni
2008-01-10
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PIEKARCZYK Bartosz
2007-12-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PIERÓG Michał
2006-12-27
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PIETRUSA Jakub
2002-02-09
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PIETRYCKI Paweł
2006-01-04
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PIĘTAL Kamil
2007-05-27
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PIĘTKA Piotr
2007-05-20
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
POLAK Konrad
2007-10-25
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PROKOP Fabian
2007-11-01
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PYTKO Bartłomiej
2006-05-08
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
REMBISZ Rafał
2003-10-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
RODZINKA Filip
2008-10-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ROSSA Antoni
2007-07-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
RYBNIK Krzysztof
2007-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
RYCHLAK Marcel
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
RZĄDKOWSKI Adam
2008-11-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
RZESZUTO Karol
2007-06-01
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SAWICKI Ignacy
2007-03-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SAWUŁA Bartosz
2006-04-22
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SEKUŁA Jakub
2003-03-07
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SERWIŃSKI Kacper
2007-03-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SETLAK Michał
1999-09-28
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SEWERYN Maksymilian
2007-08-07
OLA Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SĘK Jakub
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SHULIKA Andrii
2006-04-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SIEŃKO Maciej
2007-03-05
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SIKORA Adam
2006-11-05
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SIKORSKI Michał
2007-09-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SŁONINA Jan
2007-09-23
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
STEFAŃSKI Krystian
2008-12-17
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
STOPA Maksymilian
2007-02-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
STRĘCIWILK Bartosz
2006-01-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
STRUCZYŃSKI Błażej
2007-04-12
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SURMA Igor
2007-12-31
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SZALACHA Konrad
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZALACHA Michał
2007-07-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZCZĘDOR Michał
2008-10-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZELĄG Mikołaj
2007-01-31
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZEWC Szymon
2012-08-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SZOŁTYSIK Przemysław
2008-11-20
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SZOSTEK Krystian
2008-08-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SZTUKA Igor
2006-01-07
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SZUMEŁDA Olaf
2009-02-20
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SZUMOWICZ Krzysztof
2008-08-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SZUSTAK Alan
2007-10-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
SZWEDKA Emanuel
2006-03-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SZWEDKA Nataniel
2008-01-31
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SZWEDO Patryk
2007-02-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SZYMCZYK Szymon
2003-01-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
TABAKA Marcin
2007-10-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
TALIK Konrad
2007-11-04
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
TARKOWSKI Kamil
1987-06-14
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
TAROCIŃSKI Kacper
2007-01-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
TASZYCKI Alan
2008-01-01
OLA Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
TATARUCH Jakub
2008-01-13
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
TEREMBUŁA Maciej
2007-05-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
THOMANN Roch
2007-03-06
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
TŁOCZEK Filip
2007-11-22
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
TRĄBKA Borys
2007-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
TRELA Sebastian
2007-02-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
TROJANOWSKI Stanisław
2008-03-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
TROJNAR Eryk
2009-01-15
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
TROJNAR Kamil
2008-03-14
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
TRZCIŃSKI Jacek
2007-07-28
OLA Dolnośląskie
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
TYLUS Patryk
2003-07-23
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WALCZAK Grzegorz
2007-03-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WALCZAK Oliwier
2007-03-08
OLA Dolnośląskie
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WANAT Marcel
2007-03-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
WESOŁOWSKI Emil
2007-01-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WIDEŁ Marek
1968-01-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WIĘCEK Michał
2007-07-23
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WILK Mariusz
2007-01-17
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WIŚNIEWSKI Hieronim
2008-07-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WOJEWÓDKA Igor
2007-01-01
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WOJTAS Bartosz
2007-07-05
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WOLAK Filip
2008-10-22
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WOLAŃSKI Piotr
2007-08-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WOŁOWIEC Grzegorz
2008-06-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WOŹNIAK Marcel
2007-03-18
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WOŹNICZKA Marek
2007-07-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WÓJCIK Adam
2007-03-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WÓJCIK Mateusz
2006-01-18
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WZIĄTEK Szymon
2007-03-26
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
ZARZYCZNY Bartłomiej
2008-03-17
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
ZDUŃ Hubert
2007-12-14
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
ZIARNO Bartłomiej
2007-12-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
ZIOBRO Mateusz
2006-03-04
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
ZYGO Hubert
2008-03-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik