GOŁĘBIOWSKI Mikołaj
2005-06-27
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
2004-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABRAMCZYK Piotr
2006-06-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMEK Bartosz
2002-10-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ALEKSANDRZAK Szymon
2005-02-13
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTONOWICZ Jan
2005-05-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BACHŁAJ Maciej
2005-03-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BADEŃSKI Bernard
2005-10-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAJORSKI Adam
2004-09-11
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BALCEWICZ Szymon
2005-11-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BANACH Piotr
2005-03-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BANDOS Leonard
2007-08-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BAŃKA Łukasz
2003-04-18
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario
2005-03-04
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
2004-04-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARTOSIŃSKI Wiktor
2005-09-23
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BARTOSZ Daniluk
2003-09-20
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BASAJ Bartosz
2005-10-21
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BASAJ Szymon
2004-02-18
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BEDNARCZYK Kacper
2002-07-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BEDNARCZYK Maciej
2006-02-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIŃKOWSKI Jakub
2003-01-21
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BIZOŃ Artur
2004-11-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BŁASZCZYK Kamil
2003-02-28
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BŁASZCZYK Norbert
2004-01-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BOGDAŃSKI Kacper
2005-09-17
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BOGUSZEWSKI Michał
2004-11-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BORAWSKI Mikołaj
2005-08-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BORECKI Antoni
2005-10-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BORECKI Kasper
2005-03-25
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BRZEZIŃSKI Michał
2006-03-09
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BUCZYŃSKI Kacper
2006-04-07
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BUGAJSKI Aleksander
2005-03-21
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BUKOWSKI Paweł
2004-07-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BURZYŃSKI Piotr
2007-07-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BYCUL Jakub
2004-05-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CHOLEWA Piotr
2010-05-06
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CHRABĄSZCZ Piotr
2005-07-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CHUDY Julian
2008-11-17
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CHUDZIK Jakub
2004-07-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CIARKA Bartosz
2002-12-17
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CZARNECKI Wojciech
2004-09-30
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CZERWONKA Miłosz
2005-07-12
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CZUBA Jakub
2004-05-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CZYSZEWICZ Marcin
2005-03-27
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ĆWIKŁA Hubert
2002-01-08
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DREWNOWSKI Jan
2011-03-30
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DUTKIEWICZ Daniel
2007-01-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DYNOWSKI Łukasz
2000-08-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DZIECIĄTKOWSKI Filip
2004-08-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
E A
2005-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
FALKOWSKI Jakub
2004-02-13
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
FEBERT Jacek
2004-09-23
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
FILIPOWICZ Marcin
2000-01-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
FRANCZAK Mateusz
2004-03-18
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
FRĄCKIEWICZ Bartłomiej
2002-12-10
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
FURCIŃSKI Filip
2005-07-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
FURMAN Paweł
2002-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GĘBCZYK Przemysław
2003-12-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GŁOWALA Michał
2005-04-10
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GODZWON-SKOTNICKI Kacper
2004-09-02
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GOŁĘBIOWSKI Jan
2005-11-04
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GOS Maciej
2005-02-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GRABOWSKI Dawid
2002-03-23
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GROCHOWSKI Krzysztof
2007-01-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GRYKAŁOWSKI Marek
2006-01-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GRZEGRZÓŁKA Szymon
2001-12-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GULATOWSKI Mikołaj
2002-06-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
HALUSHKO Dymytro
2005-02-12
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
HAUPT Maciej
2005-05-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
HERNIK Kajetan
2004-02-18
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
HOLAK Przemysław
2008-12-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
HUĆKO Michał
2004-07-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
JANCIK Tymoteusz
2002-04-25
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
JANDUŁA Patryk
2009-03-14
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
JANDUŁA Wiktor
2005-01-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
JANICKI Maciej
2006-10-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
JASIŃSKI Szymon
2003-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
JASZEWSKI Kacper
2005-04-04
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
JAWORSKI Mateusz
2002-01-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
JEDYNAK Kacper
2004-10-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
JEŻYNA Maciej
2005-12-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KACPRZAK Mateusz
2001-11-18
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KALINOWSKI Dawid
2007-02-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KASIETCZUK Adrian
2004-04-07
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KICZYŃSKI Sebastian
2004-01-19
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KIEŁBIOWSKI Szymon
2005-09-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KIENDYŚ Wiktor
2005-03-29
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KIENIGSMAN Jakub
2006-01-08
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KIJAŃSKI Wiktor
2004-02-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KISZKA Bartłomiej
2004-05-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KLINGER Rafał
2006-01-21
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KLONOWSKI Andrzej
2005-05-23
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KLUSKA Szymon
2003-04-26
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KOCZKODAJ Wojciech
1998-08-29
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KOLASIŃSKI Hubert
2003-01-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KOŁODZIEJ Adam
2001-04-24
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KOŁODZIEJAK Mikołaj
2004-01-02
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KOŁODZIEJSKI Filip
2003-02-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KOMOREK Jan
2012-05-31
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KORZENIOWSKI Krzysztof
2006-01-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KOTWICKI Igor
2005-05-25
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KOWALCZYK Dominik
2004-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KOWALCZYK Jakub
2005-06-23
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KOWALCZYK Miłosz
2004-06-03
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KOWALUK Albert
2004-02-11
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KOZŁOWSKI Wojciech
2005-10-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KRAKOWIAK Tymoteusz
2004-06-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KRÓL Dominik
2005-04-18
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KRZEPISZ Dominik
2006-08-17
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KUCHARSKI Filip
2005-04-04
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KUCHARSKI Tomasz
2000-04-01
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KUCZBAJSKI Kacper
2003-07-23
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KUPIDURA Jan
2005-08-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KWIATKOWSKI Wiktor
2005-02-14
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
LEWANDOWSKI Michał
2008-05-06
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
LINKA Mateusz
2004-07-03
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
LIPA Bartłomiej
2004-04-19
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ŁEPKOWSKI Wojciech
2003-05-13
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ŁUKASIAK Szymon
2003-07-31
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MACHULEC Jakub
2005-04-14
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MACKIEWICZ Piotr
2003-07-22
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MAJEWSKI Dawid
2005-05-01
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MAJEWSKI Mateusz
2005-05-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MAKIŁA Karol
2005-01-31
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MAKOS Szymon
2002-09-11
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MALINOWSKI Jakub
2003-03-07
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MAŁYCHA Szymon
2005-02-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MANISTA Dawid
2006-01-22
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MARKOWIAK Mateusz
2005-04-08
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MARZYŃSKI Paweł
2005-01-04
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MAZURKIEWICZ Krzysztof
2009-09-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MELER Mateusz
2006-04-18
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MICHALAK Sebastian
2004-01-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MIDUCH Ryszard
1964-01-19
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
MIERZEJEWSKI Miłosz
2004-05-13
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MIKOŁAJCZAK Szymon
2004-04-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
MIRKOWSKI Krystian
2003-02-22
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
MISIARZ Sebastian
2004-09-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
MOTYL Marcin
2006-06-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip
2005-02-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
MROZEK Artur
2007-06-18
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
MRÓZ Kacper
2004-01-20
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
MUSIATOWICZ Wojciech
1980-09-14
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
NIEDZIELA Jakub
2002-06-28
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
NOSAL Karol
2005-12-26
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
NOWAKOWSKI Adam
2005-07-14
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
NOWAKOWSKI Igor
2005-04-21
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
NOWICKI Filip
2006-12-07
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
NURKOWSKI Aleksander
2006-01-26
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ODOLIŃSKI Szymon
2005-02-23
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
OLEJARSKI Kacper
2006-03-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
OLEJNIK Mikołaj
2007-09-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
OLEKSIAK Kacper
2003-03-15
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
OLESIŃSKI Maciej
2004-02-28
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
OLIWKOWSKI Piotr
2004-07-14
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ORACZKO Denis
2003-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
OSKIERKO Mikołaj
2004-02-13
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
PALECZNY Bartosz
2005-06-16
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
PAŁAC Maciej
2003-08-01
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
PAŁYGA Robert
2001-06-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PAŃKO Kacper
2006-04-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PAVLOV Timofej
2006-11-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
PAWĘZKA Maciej
2004-07-17
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
PAWŁOWSKI Jakub
2006-03-26
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
PEMPUŚ Adrian
2005-11-18
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
PETROSYAN Artur
2005-01-06
LKS Żelazny Opoczno Running Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
PIERZCHAŁA Gabriel
2004-10-18
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
PIETRASIAK Igor
2002-05-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
PILARCZYK Mateusz
2008-05-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
PILICHOWSKI Szymon
2007-05-14
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
PIOTROWSKI Filip
2001-03-26
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
PISAREK Bartłomiej
2005-02-17
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
POPŁAWSKI Janusz
1948-08-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
POPRAWSKI Michał
2005-05-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
PORADA Radosław
2005-05-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
PROTAS Filip
2003-02-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
PRZYGODA Michał
2002-02-23
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
RACZYŁO Damian
1998-08-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
RACZYŃSKI Piotr
2005-09-04
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
RAK Piotr
2006-02-26
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
ROBOTNIKOWSKI Jakub
2004-05-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
ROLA Krystian
2004-06-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
ROSŁONIEC Piotr
2005-09-25
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
RUCKI Filip
2005-05-01
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
RULKA Igor
2008-12-21
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
RUTKOWSKI Damian
2004-07-02
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
RUTOWICZ Hubert
2004-07-04
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
RYCZYŃSKI Mikołaj
2005-11-24
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SADŁOWSKI Szymon
2006-08-16
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SADOWSKI Gabriel
2005-07-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SADOWSKI Jan
2005-06-01
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SEREMAK Marcel
2005-05-03
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SIERPNIEWSKI Igor
2005-02-25
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SITEK Jakub
2002-09-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SKRZESZEWSKI Jacek
2004-09-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SMYKA Michał
2005-02-15
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
SOBUTKA Adam
2005-09-23
MLUKS Trzebiatów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
SOKOŁOWSKI Kamil
2004-01-27
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
SPACHT Wojciech
2007-08-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
SPYRA Dawid
2005-08-14
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
STALĘGA Sergiusz
2004-09-09
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
STANKIEWICZ Filip
2005-08-02
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
STEMPIN Paweł
2008-04-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
STOPA Kacper
2006-01-17
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
STOSIK Maciej
2004-08-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
SUCHOROWSKI Jan
2001-10-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
SULECKI Mateusz
2000-01-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
SUSZKA Franciszek
2006-09-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
SYTA Mikołaj
2005-04-20
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
SZAJNER Wojciech
2003-03-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
SZPANELEWSKI Dawid
2004-05-31
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
SZRAJNERT Błażej
2006-05-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
SZUMOWSKI Piotr
2004-02-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
SZWED Maksymilian
2004-08-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
SZYMANEK Aleksy
2005-02-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
SZYMAŃSKI Daniel
2005-05-22
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
SZYMCZAK Bartłomiej
2006-08-08
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
SZYMCZAK Łukasz
2005-03-17
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
ŚCIUBEŁ Marcin
1976-03-16
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
ŚLIWOWSKI Piotr
2003-04-24
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ŚMIERTKA Mateusz
2006-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ŚWIOSTEK Alan
2012-04-21
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
TARANTA Jakub
2005-04-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
TOMASZEK Dominik
2008-04-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
TOMCZAK Alan
2006-04-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
TROJNIAR Bartosz
2004-06-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
TRZEPLA Michał
2011-09-19
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
TWARDOŃ Szymon
2004-02-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
TWARDOWSKI Mateusz
2003-03-13
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
TWORSKI Kacper
2002-08-05
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
URBAŃSKI Eryk
2004-03-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
UŚCIŃSKI Kacper
2004-01-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
WALCZYŃSKI Wojciech
2008-05-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
WARZECHA Henryk
1996-07-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
WASIAK Piotr
2000-03-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
WASZKIEWICZ Kacper
2003-09-19
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
WAŚ Kacper
2004-07-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
WAWRYNKIEWICZ Szymon
2004-09-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
WĄSIK Oskar
2005-02-19
SKS Sokół Malbork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
WIATRZYK Robert
2000-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
WILIŃSKI Jakub
2004-06-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
WINIECKI Igor
2006-10-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
WOJCIECHOWSKI Gaurahari
2005-02-05
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
2005-02-17
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
WOSZCZEK Mikołaj
2003-03-06
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
WRONKA Kacper
2006-03-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
WRZAŁEK Jakub
2004-06-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
WYRĘBIAK Maciej
2005-01-31
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
ZAWIŚLAK Maksymilian
2005-04-17
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
ZAWLIK Jakub
2004-11-25
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
ZGLIŃSKI Hubert
2004-12-08
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
ZIAREK Emil
2002-04-24
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
ZIĄBKA Oliwier
2005-02-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
ZIELIŃSKI Piotr
2002-03-06
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
ZIEMIEŃCZUK Piotr
2007-05-20
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
ZIĘBA Wiktor
2004-11-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
ZIUŁKOWSKI Piotr
2006-02-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
ZYGMUNCIAK Kacper
2004-10-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
ŻACZKIEWICZ Wojciech
2004-04-23
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
ŻAK Kamil
2003-08-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
ŻÓRAWSKI Tymoteusz
2004-02-01
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
ŻUK Bartosz
2003-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
ŻUKOWSKI Sebastian
2006-01-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
ŻUREK Piotr
2005-02-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik