WOŹNIAK Maja
2007-10-25
LKS Vectra Włocławek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZEWSKA Zuzanna
2005-10-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANGLART Julianna
2006-12-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANHALT Dobrosława
2010-01-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BACZYŃSKA Zuzanna
2007-01-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJERSKA Anna
2010-11-06
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANACKA Maja
2007-07-01
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARAN Daria
2008-05-31
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARANOWSKA Nela
2006-07-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARICA Kinga
2008-08-09
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARTOSZEWICZ Julia
2007-12-19
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAS Natalia
2007-05-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BĄBEL Karolina
2005-11-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BEŃKO Aleksandra
2005-03-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIBIK Anna
2005-01-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIELECKA Magdalena
2007-06-05
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIGAJ Nikola
2008-09-13
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BISKUP Wiktoria
2008-10-22
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BOIŃSKA Nadia
2009-04-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BORKO Amelia
2006-01-31
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BORKOWSKA Anna
2007-08-05
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BROŻYNA Nikola
2005-12-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BRZEZIŃSKA Julia
2007-06-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BYZDRA Julia
2004-02-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CARRETON-FETER Nerea
2008-05-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CEBULA Aurelia
2005-01-26
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CELLMER Karolina
2006-11-04
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CHODYNICKA Katarzyna
2005-09-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CHOIŃSKA Antonina
2007-04-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CHROSTEK Klaudia
2006-02-15
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CHYLEWSKA Alicja
2007-02-06
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CIBA Kamila
1995-03-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CIUPAK Marta
2008-03-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CIURKOT Noemi
2002-02-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CYMBALISTA Paulina
2006-08-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CZAJKA Agata
2008-05-29
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CZEPIEL Milena
2006-11-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CZĘCZEK Michalina
2004-12-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CZUPRYŃSKA Julia
2007-08-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CZYŻYCKA Anastazja
2005-08-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DEMBEK Zuzanna
2007-11-20
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DEMCHENKO Valentyna
2000-01-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DOKSA Maja
2005-04-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DOLIŃSKA Maja
2009-08-06
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DOMAGAŁA Małgorzata
2007-03-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DOMAŃSKA Anna
2007-02-08
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DRAGOW Patrycja
2008-02-06
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DROBNIKOWSKA Maja
2007-10-26
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DUTKIEWICZ Weronika
2007-07-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
EJDYS Emilia
2007-09-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
EJSYMONT Jagoda
2007-11-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
FILIPOWSKA Paula
2007-08-16
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
FORKASIEWICZ Agata
1994-01-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
FORNEY Agata
2005-08-28
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
FUS Joanna
2006-01-23
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GAJOSZ Wiktoria
2006-07-06
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GAWIN Julia
2007-05-22
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GIOCHEV Martyna
2008-02-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GÓRSKA Laura
2010-01-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GRABOWSKA Julia
2008-10-09
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GRABOWSKA Martyna
2008-12-02
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GRANASZEWSKA Marlena
1998-06-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GRANDA Kornelia
2007-09-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GRELLA Julia
2009-10-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GROSS Zuzanna
2009-07-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GRZEGORCZYK Milena
2007-06-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GRZEGOREK Judyta
2007-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GRZYB Wiktoria
1997-10-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GUZOWSKA Paulina
2000-06-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GWADERA Aleksandra
2007-12-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
HABROWICZ Ewa
2007-08-09
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
HARĘCKA Weronika
2010-02-27
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
HENSCHKE Lena
2006-09-22
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
HETMAŃSKA Julia
2002-12-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
HOROWSKA Nikola
2001-01-03
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
HUDZIŃSKA Nikola
2006-08-05
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
HYLLUS Julia
2006-08-10
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
JACKIEWICZ Patrycja
2001-08-06
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
JACKOWICZ Marta
2005-07-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JACYNO Klaudia
2001-03-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JAGIEŁŁO Aleksandra
2006-09-26
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JAKŚ Aleksandra
1998-01-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JANISZEWSKA Maja
2006-12-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JANKA Otylia
2006-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JANKOWSKA Olga
2009-05-04
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
1995-04-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JAROSIŃSKA Maria
2006-11-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JASZCZURA Emilia
2007-04-30
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
JELIŃSKA Martyna
2008-11-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
JEŻ Aleksandra
2007-08-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
JĘCHOREK Kinga
2007-06-05
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
JÓŹWICKA Roksana
2007-03-13
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KALINICZENKO Jelizawieta
2006-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KAŁAJAK Wiktoria
2008-09-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KANICKA Inga
2005-01-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KANICKA Lena
2007-05-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KARBOWNIK Zuzanna
2007-01-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KARULSKA Lena
2006-03-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KARWOWSKA Michalina
2006-07-03
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KASPRZAK Oliwia
2007-09-19
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KASZUBOWSKA Amelia
2007-07-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KAŹMIERCZAK Kinga
2008-05-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KELM Julia
2006-11-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KISIELEWSKA Julia
2010-01-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KLAR Oliwia
2005-01-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KLEBIEKO Lena
2006-09-10
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KNUTOWICZ Wiktoria
2006-05-13
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KOGUT Zuzanna
2002-03-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KOHUTEK Martyna
2003-09-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KOŁODZIEJ Ada
1995-03-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KOŁODZIEJCZAK Magdalena
2006-03-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KOŁODZIEJCZUK Maria
2004-11-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KONIAREK Aleksandra
2007-07-24
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KOPYSTECKA Maja
2009-07-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KORBAL Kamila
2007-02-04
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KOSMALSKA Antonina
2010-07-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KOWALCZYK Marianna
2008-10-17
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KOWALSKA Aleksandra
1993-05-18
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KOWALSKA Patrycja
2010-06-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KOWIESKA Maja
2008-02-28
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KOZAN Zuzanna
2007-07-07
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KOZŁOWSKA Kinga
2006-01-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KRASIŃSKA Natalia
2005-01-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KRAWIEC Wiktoria
2004-03-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KRYSIAK Julia
2006-04-23
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KRZESAK Patrycja
2007-01-04
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KRZYWDZIŃSKA Agata
1994-05-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KULCZYK Paulina
2006-11-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KULUS Daria
2006-08-15
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KUŁAKOWSKA Natalia
2010-01-04
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KUŚ Anastazja
2007-05-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KWAŚNIAK Weronika
2006-01-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
LADA Weronika
2009-02-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
LIMONT Anna
2007-10-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
LIPIŃSKA Gabriela
2005-07-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
LIPIŃSKA Julia
2006-02-17
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
LIPIŃSKA Julia
2001-08-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
LIPIŃSKA Maria
2007-08-20
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
LONGOSZ Aleksandra
2007-01-31
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
LUBECKA Wiktoria
2006-07-10
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
LUBIATOWSKA Małgorzata
2005-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ŁADOŃ Julia
2007-02-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŁAGODZIŃSKA Zuzanna
2007-11-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ŁAKOMSKA Olga
2005-10-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ŁAPKIEWICZ Amelia
2008-03-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ŁUCZAK Martyna
2008-04-19
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ŁUKASZEWICZ Amelia
2007-02-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
MACIASZCZYK Klaudia
2002-11-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
MACIEJEWSKA Maja
2010-03-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MAGRYTA Natalia
2007-12-04
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MAJCHRZAK Antonina
2007-03-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
MAJEWSKA Marika
2002-05-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
MAJEWSKA Zuzanna
2007-01-31
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
MARCHLEWSKA Julia
2006-06-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
MARCINIAK Julia
2004-06-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
MARSZEWSKA Natalia
2005-09-04
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
MARUNOWSKA Blanka
2010-12-28
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
MATECKA Natalia
2007-09-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
MATUSKA Julia
2010-05-17
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
MATUSZAK Dominika
2008-08-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
MATYŚKIEWICZ Maja
2004-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
MICHALSKA Oliwia
1999-01-19
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
MIELCZAREK Martyna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
MIKOŁAJCZAK Lena
2007-10-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
MIŚKIEWICZ Sandra
2007-02-16
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
MOCZERNIUK Ida
2005-11-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
MODELEWSKA Julia
2007-05-10
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
MUCHA Kinga
2006-02-02
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
MUCHA Martyna
2007-09-03
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
MURACH Maja
2006-05-24
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
MUREK Zuzanna
2010-02-18
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
MUZOLF Agata
2007-12-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
NARODZONEK Weronika
2005-08-15
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
NAWROT Paulina
2006-11-07
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
NIEZGODA Weronika
2008-08-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
NOAK Marcelina
2007-03-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
NOWACKA Oliwia
2006-08-27
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
NOWAK Aleksandra
2001-01-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
NOWAK Helena
2008-10-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
NOWAK Martyna
2008-01-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
NOWAK Natalia
2004-10-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
NOWAKOWSKA Lena
2007-11-10
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
OLCZYK Anna
2007-02-09
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
OLKOWSKA Natalia
2007-12-08
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ORZECHOWSKA Noemi
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
OSIŃSKA Martyna
2001-07-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
OSS Magdalena
2008-02-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
OSSOWSKA Martyna
2009-05-20
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
OSTROWSKA Alicja
2001-07-27
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
OSTROWSKA Monika
2008-03-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
PARADOWSKA Milena
2008-05-11
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
PENSKO Zuzanna
2007-01-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
PIASECKA Karolina
2007-10-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
PIASZCZYŃSKA Ewa
2004-07-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
PIĄTKOWSKA Hanna
2008-02-07
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
PIECHNIK Julita
2007-10-12
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
PIELKA Kinga
2006-07-20
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
PIERNIK Julia
2007-06-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
PIERÓG Agata
2003-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
PIETRZAK Olga
1998-12-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
PIOTROWSKA Aleksandra
2004-11-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
PIOTROWSKA Zofia
2008-10-27
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
POJĘTA Małgorzata
2006-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
POPIELARZ Kinga
2009-02-12
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
1988-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
PRZYBYLSKA Aleksandra
2008-09-23
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
PUDLEWSKA Kornelia
2005-05-29
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
PUŁAWSKA Maria
2007-08-21
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
PYRKOWSKA Agata
2002-08-08
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
PYTEL Jagoda
2006-06-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
RATAJCZAK Zofia
2007-06-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
REYER Ksenia
1997-05-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
ROMANIUK Nikola
2008-03-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
ROZMYS Marcelina
2007-04-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
RUDNIK Julia
2007-07-12
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
RUTKOWSKA Wiktoria
2001-01-23
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
RUTOWICZ Monika
2006-03-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
RYBAK Amelia
2008-07-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
RYBKA Paulina
2003-11-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
RYNKIEWICZ Róża
2007-12-09
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
SADOWSKA Hanna
2007-09-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
SADOWSKA Weronika
2006-10-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
SALA Emilia
2002-03-05
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
SALA Julia
2010-10-20
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
SĘCZEK Martyna
2004-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
SIEDLECKA Kinga
2007-12-18
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
SIROCKA Maria
2002-08-04
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
SITARSKA Julia
2007-07-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
SKAPOWICZ Aleksandra
2007-02-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
SKIBIŃSKA Zuzanna
2007-08-29
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
SKLORZ Sandra
2007-01-10
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
SKOLASIŃSKA Olga
2005-10-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
SKOMIAŁ Julia
2005-07-28
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
SKOWROŃSKA Roksana
2006-07-04
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
SKRZYPNIK Kamila
2001-08-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
SŁODZIŃSKA Maja
2006-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
SŁOMKA Gabriela
2009-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
SŁUPSKA Otylia
2006-07-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
SOBCZYŃSKA Aleksandra
2007-07-18
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
SPŁAWSKA Oliwia
2007-01-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
SPYCHALSKA Iga
2007-01-06
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
STARZYCKA Maja
2007-10-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
STAWICKA Oliwia
2007-09-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
STAWSKA Arina
2007-12-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
STOJEK Emilia
2008-03-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
SZATKOWSKA Aleksandra
2007-12-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
SZAUER Anna
2005-03-26
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
SZCZEŚNIAK Julia
2006-11-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
SZCZYPIŃSKA Kaja
2007-06-10
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
SZLACHTA Hanna
2008-09-08
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
SZÓSTEK Zuzanna
2007-05-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
SZURKIEWICZ Monika
2006-05-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
SZYMAŃSKA Oliwia
2007-03-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
SZYMASZEK Wiktoria
2007-01-25
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
SZYMSKA Amelia
2006-03-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
ŚLIZANOWSKA Marta
2007-07-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
ŚWIĄDER Lena
2007-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
ŚWIĄTKOWSKA Natalia
2008-09-24
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
ŚWIDER Amelia
2008-11-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
ŚWIERCZYŃSKA Julia
2006-07-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
TOBIAŃSKA Maria
2008-04-03
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
TOMCZYK Natalia
2008-04-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
TOMCZYK Zofia
2008-06-17
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
TOPCZEWSKA Leonia
2008-04-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
TSIMANOUSKAYA Krystsina
1996-11-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
TURSKA Karina
2007-01-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
URBAŃSKA Lea
2008-01-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
URBAŃSKA Martyna
2005-11-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
USZKO Dominika
2007-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
WALKOWIAK Nikola
2009-03-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
WALKOWIAK Urszula
2009-12-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
WALKÓW Bianka
2007-06-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
WAŁĘSA Katarzyna
2006-02-04
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
WANKIEWICZ Natalia
2004-02-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
WARSICKA Martyna
2005-09-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
WASILEWSKA Maja
2009-07-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
WĄDOŁOWSKA Wiktoria
2006-08-12
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
WIELGOS Laura
2009-03-04
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
WIELICZKO Julia
2007-06-12
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
WIESZTORT Laura
2008-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
WINKOWSKA Anna
2007-10-17
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
WINKOWSKA Marcelina
1998-07-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
WINSZTAL Wiktoria
2007-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
WIŚNIEWSKA Patrycja
2007-09-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
WIŚNIEWSKA Zuzanna
2008-04-03
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
WOJTECKA Natalia
2005-03-11
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
WOŹNIAK Martyna
2006-09-25
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
WÓJCIK Natalia
2004-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
WRĘBIAKOWSKA Maria
2008-01-09
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
WROTEK Hanna
2008-01-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
WSZĘDYBYŁ Martyna
2007-08-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
WSZOŁEK Marta
2009-08-06
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
ZABIELSKA Barbara
2007-10-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
ZAJĄC Zuzanna
2006-11-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
ZALESIAK Antonina
2008-11-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
ZAWÓŁ Paulina
2007-06-14
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
ZĄBEK Natalia
2007-08-28
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
ZBIELSKA Maja
2007-02-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
ZIEMBICKA Julia
2001-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
ZIĘBA Natalia
2008-01-26
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
ZIMOLĄG Oliwia
2005-03-07
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
ZIÓŁKOWSKA Hanna
2010-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
ZOCHNIAK Amelia
2007-11-11
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
ZUBEL Zuzanna
2008-08-02
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
ZYGOŃ Aleksandra
2007-05-10
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
ŻOŁOBOWICZ Julia
2007-01-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
ŻUKOWSKA Jagoda
2006-11-02
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
ŻYCHLEWICZ Julia
2006-08-16
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
ŻYLLA Julia
2008-03-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik