JANKOWSKI Maksymilian
2011-11-26
LUKS Start Nakło
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMIK Maksymilian
2011-06-23
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Igor
2013-03-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALLERT Olivier
2010-06-24
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJEWSKI Bartosz
2010-08-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANHALT Karol
2008-11-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANTECKI Łukasz
2011-03-20
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BAJDALSKI Michał
2014-04-27
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAJDAN Patryk
2012-03-07
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAJERSKI Alex
2013-10-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAJRASZEWSKI Tomasz
2006-12-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BAJRASZEWSKI Wojciech
2009-04-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARAN Wiktor
2011-04-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARAŃSKI Borys
2012-06-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARTOSIAK Tobiasz
2008-02-05
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BAUZA Robert
2010-05-15
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BAZELEWSKI Wiktor
2011-12-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BEJMOWICZ Bartosz
2010-10-12
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIEGANOWSKI Wojciech
2013-01-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIELSKI Arkadiusz
2012-01-11
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIERYŁO Dominik
2011-03-30
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIESZCZAD Michał
2015-01-22
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BILIŃSKI Jakub
2010-07-13
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BINDEK Miłosz
2011-07-13
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BINEK Stanisław
2011-06-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BŁASZCZYK Jakub
2012-01-31
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BŁASZCZYK Jan
2012-01-31
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOBRZYK Stanisław
2011-02-16
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BOCHEŃSKI Oliwier
2011-03-10
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BODALIKA Wiktor
2010-09-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BOGDANOWICZ Piotr
2009-12-03
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BORSUKIEWICZ Piotr
2011-07-20
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BORUTA Jan
2013-09-20
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BOŻYKOWSKI Szymon
2012-04-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRODZIAK Igor
2012-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BROMBER Jakub
2011-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BRUKWICKI Filip
2013-07-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BRZOZOWSKI Franciszek
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BRZOZOWSKI Wojciech
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BUCZKOWSKI Nikodem
2013-09-22
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BUTA Nicolas
2012-02-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BUTKIEWICZ Łukasz
2010-01-15
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BUZE Igor
2009-12-25
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BYŁEŃ Ksawery
2011-08-23
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CERSKI Wiktor
2008-05-27
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CHABASIŃSKI Kamil
2011-08-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CHERNIAVKSYI Artem
2012-05-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CHUCHRA Mateusz
2010-06-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CHUCHRA Szymon
2013-04-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CHWOJNICKI Tymoteusz
2011-07-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CICHOWICZ Filip
2008-07-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CIECZKO Adam
2012-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CIECZKO Dominik
2010-12-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
CIESIELSKI Igor
2011-02-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
CIEŚLA Igor
2011-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
CIEŚLIKOWSKI Adam
2011-03-04
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CZAJKA Karol
2010-10-14
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CZARNOWSKI Lucjan
2013-06-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CZECHOWSKI Aleksander
2010-06-16
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CZEKAJ Aleksander
2010-12-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CZYŻEWSKI Wiktor
2011-03-15
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DANIELEK Olaf
2012-02-19
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DERLATKA Filip
2011-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DĘBECKI Oliwier
2011-01-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DOBBER Tymoteusz
2010-03-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DOBRZAŃSKI Bogdan
2009-05-08
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DOMALEWSKI Jan
2011-01-22
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DOPIERAŁA Adam
2010-12-06
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DRĄG Jędrzej
2011-05-12
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DUBRAWSKI Bolesław
2010-06-28
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DUCHEWICZ Kacper
2009-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
DURA Łukasz
2007-08-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
DUTKOWSKI Mikołaj
2010-03-22
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
DWORZAŃSKI Szymon
2010-07-30
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
DYLAK Adam
2010-10-29
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
DYŃKA Aleks
2010-01-13
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
DZIADEK Wojciech
2011-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
DZIEDZIC Szymon
2011-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
DZIK Ksawery
2010-03-25
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
DZIUDŻIŃSKI Maksymilian
2011-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
DZIWNIK Łukasz
2012-01-29
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
FABJAŃSKI Adam
2010-05-26
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
FAŁTYNOWICZ Adam
2011-08-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
FARAT Fabian
2011-05-11
UKS Neptun Rokity
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
FEDOROWICZ Gabriel
2011-01-01
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
FILUTOWSKI Mateusz
2011-06-06
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
FRASZ Aleksander
2011-05-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
FRONTCZAK Antoni
2011-04-01
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
FUCHS Bartłomiej
2010-02-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
FUDAŁA Jakub
2011-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GAJ Wojciech
2010-05-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GAJDA Piotr
2010-04-07
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GAŁĘZA Kajetan
2011-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GAPSKI Antoni
2009-06-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GARCZEWSKI Karol
2010-07-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GĄSIOROWICZ Adam
2011-01-01
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GDANIEC Aleksander
2010-11-05
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GINTER Jan
2011-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GLAZA Mikołaj
2007-07-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GŁADKI Mateusz
2010-08-09
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GŁOGOWSKI Stanisław
2010-04-21
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GOŁASZEWSKI Igor
2011-03-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GORZYCKI Igor
2007-03-11
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GÓRTATOWSKI Marcel
2009-06-22
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GRABEK Iwo
2008-08-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GRABOWICZ Filip
2012-02-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
GRACZKOWSKI Filip
2007-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
GROSS Wojciech
2010-07-31
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
GRYCZA Adam
2013-12-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
GRYCZA Jan
2011-08-27
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
GRYGIEL Wiktor
2012-03-01
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
GRZEGOREK Jan
2012-09-27
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
GRZEGOREK Michał
2009-01-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
GRZEŚKOWIAK Aleksander
2008-05-06
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
GRZYBOWSKI Igor
2011-07-15
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
GRZYBOWSKI Wojciech
2011-10-20
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
GUTRAL Miłosz
2010-05-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
GWIAZDECKI Bartosz
2009-04-06
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
GWIŻDŻ Rafał
2012-11-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
HEIGELMANN Jakub
2005-08-19
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
HOMONCIK Jan
2011-02-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
HONCHARENKO Oleksandr
2012-12-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
HUTNIK Kacper
2011-01-16
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
IWAŃSKI Tobiasz
2011-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JABŁOŃSKI Filip
2009-07-30
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JACKIEWICZ Mikołaj
2006-06-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JAŁOWICZOR Mateusz
2011-08-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
JANECZEK Julian
2011-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
JANICKI Franciszek
2011-01-09
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
JANKIEWICZ Mikołaj
2011-06-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
JANKOWSKI Adam
2010-09-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
JANKOWSKI Kacper
2011-08-13
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
JARANOWSKI Cyprian
2008-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
JARCO Mateusz
2011-02-12
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
JAROSZEWICZ Adam
2012-10-19
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
JASSEL Fabian
2012-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
JAŚKIEWICZ Marcin
2010-04-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
JAWOROWSKI Dominik
2010-05-21
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
JAWORSKI Jakub
2011-12-09
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
JEŹDZIKOWSKI Adam
2008-09-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
JĘDRZEJEWSKI Szymon
2012-03-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
JONES Viktor
2011-08-04
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
JOPEK Nikodem
2011-04-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KACZOCHA Igor
2010-06-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KALINICZENKO Daniil
2014-07-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KALINOWSKI Filip
2007-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KALKA Jakub
2007-02-04
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KAMELSKI Szymon
2010-07-02
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KAMIŃSKI Hubert
2011-02-18
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KAMIŃSKI Jan
2010-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KAMIŃSKI Michał
2012-12-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KAMIŃSKI Szymon
2011-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KANIA Maksymilian
2009-08-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KANIEWSKI Maksymilian
2006-08-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KAPELIŃSKI Beniamin
2011-01-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KARCZEWSKI Kordian
2014-09-15
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KARPUS Alan
2011-01-01
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KASPRZAK Bartosz
2009-01-10
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KASPRZYK Gabriel
2008-11-04
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KASZEWSKI Miłosz
2006-12-12
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KAWAŁKOWSKI Marcel
2008-09-24
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KAŹMIERSKI Jordan
2011-06-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KĄTNY Leon
2011-07-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KIRJAKA Paweł
2011-05-22
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KITA Bartosz
2011-02-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KLAWIŃSKI Karol
2011-09-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KLĘK Wiktor
2010-11-19
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KLIMKIEWICZ Szymon
2010-04-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KŁOPOTEK Adam
2010-04-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KŁOS Wiktor
2011-11-15
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KOCHMAŃSKI Adam
2011-04-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KOMECKI Kacper
2009-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KONOPACKI Remigiusz
2012-08-28
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KORACH Kajetan
2010-02-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KORACH Krzysztof
2008-09-30
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KORDYLEWSKI Maciej
2010-10-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KORECKI Michał
2011-02-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KORNACKI Kasper
2012-06-16
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KORONA Wiktor
2011-02-15
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KORPOWSKI Sebastian
2010-04-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KOSZYK Jakub
2011-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KOTFAS Oskar
2011-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KOWALSKI Dariusz
2012-10-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KOWALSKI Tomasz
2012-10-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
KOZIEJ Błażej
2011-01-01
KS Polesie Urszulin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
KOZIOŁ Jakub
2014-09-08
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
KOZŁOWSKI Antoni
2012-02-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
KOZŁOWSKI Jakub
2009-10-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
KRAIŃSKI Antoni
2011-09-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
KRAMPA Cezary
2011-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
KRAWCZAK Jakub
2011-01-10
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
KRAWIEC Mikołaj
2011-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
KRISTOFORSKI Jakub
2014-02-18
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
KRUK Sebastian
2012-02-10
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
KRUPKA Karol
2011-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
KRUSINOWSKI Mateusz
2010-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
KRUSZYŃSKI Bartosz
2011-05-29
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
KRYGER DA SILVA Fabian
2012-04-10
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
KRYPCIAK Maciej
2004-07-15
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
KRYSIŃSKI Jakub
2011-06-27
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
KRZEMIŃSKI Krystian
2010-07-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
KRZYWAŃSKI Szymon
2010-01-04
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
KRZYWAŃSKI Wojciech
2013-12-05
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
KUBACKI Dominik
2013-03-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
KUKUCZKA Grzegorz
2011-07-13
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
KULA Hubert
2012-10-18
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
KURYŁENKO Arsenij
2014-12-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
KURZAWA Karol
2013-10-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
KWIATKOWSKI Tymon
2010-07-05
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
LANGE Bartosz
2011-03-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
LESZCZYŃSKI Kacper
2012-08-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
LEWANDOWSKI Adam
2010-10-16
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
LEWANDOWSKI Maksymilian
2006-10-30
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
LEWANDOWSKI Tomasz
2010-03-31
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
LIBERA Adam
2012-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
LIPSKI Karol
2011-01-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
LIS Tymoteusz
2011-06-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
ŁAKOMSKI Jakub
2010-06-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
ŁUKASZYK Mateusz
2011-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
ŁYZIŃSKI Aleksander
2011-11-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
ŁYZIŃSKI Marcel
2008-07-16
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MACHALIŃSKI Julian
2011-10-07
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MACHNIK Aleksander
2009-07-20
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MADAJSKI Jakub
2006-04-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MAGDA Jakub
2011-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MAGDZIARZ Jan
2012-06-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MAJER Jakub
2013-12-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MAŃKOWSKI Mikołaj
2009-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
MARCINKIEWICZ Milan
2013-08-27
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MARTYŚ Oskar
2011-11-20
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MATCZYŃSKI Aleksander
2008-11-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MATUSKA Mikołaj
2014-04-02
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MATYJASIK Tomasz
2010-04-15
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MATYKA Witold
2010-09-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MĄCZYŃSKI Stanisław
2009-03-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MICHALAK Tymoteusz
2011-01-08
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MIKOŁAJCZAK Wiktor
2012-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
MILCZAREK Krystian
2010-03-11
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
MILEWSKI Adam
2011-08-20
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
MIŁOŚ Jakub
2011-01-11
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
MISIURA Mieszko
2013-04-05
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
MITUTA Dawid
2010-02-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
MITUTA Igor
2010-02-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
MONDRZEJEWSKI Jakub
2011-06-18
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
MOSAKOWSKI Tycjan
2009-07-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
MOSKWA Mikołaj
2009-02-03
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
MUCHNICKI Mikołaj
2010-11-05
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
MUCHOWSKI Michał
2010-06-09
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
MURGRABIA Gabriel
2011-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
MUSIAŁKOWSKI Mateusz
2010-03-23
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
MUSIELEWSKI Kacper
2009-06-11
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
NABORCZYK Norbert
2006-09-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
NIERADKA Jan
2014-04-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
NOWAK Antoni
2006-03-21
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
NOWAK Franciszek
2010-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
NOWAK Leon
2011-07-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
NOWAKOWSKI Marcel
2007-11-10
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
NOWAKOWSKI Paweł
2011-12-08
KS Piast Wilczęta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
NOWICKI Wiktor
2011-08-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
NURKIEWICZ Jan
2015-03-14
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
OBRYCKI Aleksander
2012-05-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
OCH Jakub
2009-10-08
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
OKONIEWSKI Franciszek
2008-08-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
OLEJARSKI Kuba
2010-07-14
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
OLEJNIK Jan
2012-05-04
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
OSIŃSKI Mikołaj
2009-02-06
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
PACIA Patryk
2013-11-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
PACIA Tomasz
2011-06-04
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
PALIWODA Wiktor
2012-02-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PALUSZAK Oliwier
2008-02-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PASZKIEWICZ Aleksander
2012-11-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PAWLAK Kacper
2012-06-20
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PAWLAK Marcin
2008-04-08
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PIĄTKOWSKI Kacper
2014-03-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PIEDO Armin
2012-01-20
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PIEŃKOS Mieszko
2010-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PIETRZAK Kacper
2012-04-12
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
PIETRZAK Szymon
2011-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
PIKORA Damian
2010-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
PILCH Remigiusz
2010-12-22
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
PILCHATY Ignacy
2011-09-18
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
PIOTROWSKI Patryk
2010-06-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
PIOTROWSKI Sebastian
2011-01-13
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
PLEWA Aleksander
2011-01-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
PLUTA Mateusz
2011-01-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
POKORA Hubert
2010-05-04
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
POTECKI Mateusz
2010-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
POZNAŃ Wojtek
2007-11-23
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PRZERADZKI Igor
2011-06-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
PRZYBYŁ Kacper
2010-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
PRZYBYŁA Kacper
2011-01-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
PRZYRZYCKI Adam
2012-08-21
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
PRZYŻYCKI Adam
2012-08-21
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
PTAK Maciej
2010-07-01
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
PYRA Kacper
2012-07-02
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
PYRGIEL Jędrzej
2010-06-13
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
PYSIAK Tytus
2012-03-22
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
RADAJEWSKI Dawid
2008-05-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
RADKE Oskar
2007-04-11
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
RAKOCZY Jan
2009-12-21
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
RAKOWSKI Hubert
2012-12-18
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
RATYŃSKI Norbert
2011-04-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
RAUHUT Patryk
2009-04-10
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
REIWER Oskar
2009-07-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
REMUS Ignacy
2013-01-11
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
RĘBACZ Wiktor
2011-07-20
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
ROBACZEWSKI Nikodem
2007-01-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
ROSA Marcel
2007-03-14
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
RUCIŃSKI Dawid
2011-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
RUSS Borys
2011-12-27
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
RUTKOWSKI Jakub
2009-02-03
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
RUTKOWSKI Marcel
2012-10-24
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
RUTKOWSKI Nikodem
2008-06-25
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
RYBARCZYK Kajetan
2011-11-05
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
RYCHCZYŃSKI Szymon
2009-10-22
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
RYCHLIK Filip
2010-01-11
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
RYGIELSKI Igor
2012-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
RYSIEWSKI Filip
2009-01-28
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SAJDA Hubert
2012-03-14
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SIDOROWICZ Ignacy
2012-12-20
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SIEBERT Aleksander
2007-10-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SIEBERT Sylwester
2010-05-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
SIECH Ziemowit
2011-01-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
SIEMBIDA Krzysztof
2010-05-16
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
SIEMIATYCKI Bartosz
2011-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
SIEMIENIUK Jakub
2011-07-18
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
SIERADZKI Nikodem
2012-08-10
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
SIKORA Wiktor
2011-10-31
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
SIKORSKI Bartosz
2010-08-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
SIKORSKI Fabian
2013-03-08
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
SILIWONIUK Franciszek
2011-05-17
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
SITARSKI Jakub
2008-08-28
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
SKNADAJ Łukasz
2011-04-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
SKORUPSKI Mateusz
2007-06-13
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SKRZYPCZAK Michał
2011-05-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
SKUP Wiktor
2010-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
SŁOWIŃSKI Sebastian
2011-03-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
SOBACKI Mateusz
2011-04-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
SOLAREK Franciszek
2009-09-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
SOROKA Krzysztof
2009-07-25
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
SOSNOWSKI Kornel
2008-10-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
STACHOWSKI Jonatan
2009-10-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
STANIASZEK Sebastian
2008-01-13
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
STAŃCZYK Hubert
2009-03-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
STARKO Aron
2011-02-20
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
STASIEWSKI Maciej
2010-08-05
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
STENGIERSKI Olivier
2010-04-30
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
STĘPNIEWSKI Gabriel
2011-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
STOLC Leon
2010-08-20
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
STÓFF Mikołaj
2010-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
STRĄK Franciszek
2015-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
STRĄK Ignacy
2013-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
STRÓŻYK Filip
2013-06-26
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
STRYJEWSKI Michał
2011-10-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
STRZAŁKOWSKI Marcel
2011-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
STRZELEC Franciszek
2014-09-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
STRZYŻEWSKI Filip
2011-10-21
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SUCHOMSKI Szymon
2008-06-22
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SZAFRAŃSKI Krzysztof
2015-04-15
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
SZCZEPAŃSKI Kacper
2013-12-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
SZELĄGOWSKI Roland
2009-11-09
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
SZKOTAK Wojciech
2011-06-20
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
SZWARC Igor
2011-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
SZYMAŃSKI Antoni
2011-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
SZYMAŃSKI Kacper
2011-01-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
SZYMAŃSKI Wojciech
2007-07-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
ŚLEDZIŃSKI Dawid
2009-01-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
ŚLEDZIŃSKI Jakub
2008-01-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
ŚLUGAJ Piotr
2012-11-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
ŚMIEGOCKI Franciszek
2009-04-10
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
ŚWIĄTEK Mateusz
2011-07-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
ŚWIĄTKIEWICZ Mateusz
2012-02-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
ŚWIDER Tymoteusz
2011-06-29
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
TAŃSKI Konstanty
2011-09-22
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
TARNOWSKI Jan
2009-04-16
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
TITTINGER Dominik
2011-08-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
TOMASZEWSKI Konrad
2011-02-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
TOMASZEWSKI Mateusz
2011-09-07
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
TOMASZEWSKI Wojciech
2011-04-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
TOMCZAK Igor
2014-03-05
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
TOMILICZ Kasjan
2012-08-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
TRĄBCZYŃSKI Nikodem
2012-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
TUBISZEWSKI Krystian
2011-03-11
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
TURNO Patryk
2008-01-28
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
TYTOŃ Jakub
2010-09-23
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
UMERSKI Jan
2010-12-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
URBANIAK Oliwier
2014-08-12
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
URBANIAK Wojciech
2012-06-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
URBAŃSKI Filip
2009-03-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
WAJER Maciej
2012-01-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
WALIGÓRA Bartosz
2011-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
WDOWIAK Tymon
2013-03-15
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
WEKWEJT Dawid
2009-01-24
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
WENCEL Jan
2013-03-29
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
WESOŁOWSKI Emil
2007-01-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
WIDURSKI Bartosz
2011-04-27
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
WIECHETEK Szymon
2008-06-22
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
WIECZOREK Maciej
2011-07-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
WIELGOS Aleks
2010-04-07
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
WIERCZYŃSKI Kuba
2011-10-21
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
WILCZEWSKI Jakub
2006-02-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
WINIARCZYK Tymoteusz
2011-03-22
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
WINNICKI Cezary
2008-08-28
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
WIŚNIEWSKI Adam
2013-09-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
WITEK Paweł
2012-02-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
WITKOWSKI Nicolas
2007-03-09
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
WOJCIECHOWSKI Wiktor
2011-01-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
WOJDYŁO Aleksander
2014-05-23
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
WOJTALEWICZ Jakub
2011-12-13
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
WOJTAŚ Mikołaj
2007-11-13
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
WOJTCZAK Mieszko
2011-01-01
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
WOLANIN Ksawery
2012-01-22
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
WOZIŃSKI Krzysztof
2009-08-11
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
WOŹNIAK Michał
2006-08-16
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
WYSZYŃSKI Szymon
2007-08-10
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
ZASOWSKI Jakub
2011-11-26
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
ZAWADA Jerzy
2012-08-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
ZAWIDZKI Franciszek
2013-09-23
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
ZAWIEJA Dominik
2011-05-31
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
ZAZULA Miłosz
2010-12-30
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
ZBONIK Adam
2012-01-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
ZDUNEK Michał
2006-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ZIELINSKI Natan
2013-11-21
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
ZIELIŃSKI Filip
2011-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
ZIELIŃSKI Sambor
2007-11-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
ZIENTALSKI Tobiasz
2010-01-27
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
ZIĘBA Fabian
2011-01-05
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
ZIĘCINA Konstanty
2010-09-03
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
ZŁOCHOWSKI Kacper
2011-06-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
ZNAJDEK Bartosz
2009-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
ZRAZEK Paweł
2011-04-06
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
ŻMUDZIŃSKI Karol
2011-08-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
ŻURAWSKI Jakub
2009-10-27
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ŻYTKIEWICZ Emil
2010-09-14
MKS GALA Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
ŻYWICA Krystian
2008-03-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik