DĄBROWSKI Paweł
2003-07-13
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
3 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
4 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BARTNIK Marcel 2003-05-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
6 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 CHOMCZYK Dominik 2003-01-07 KS Podlasie Białystok POD
11 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
12 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
13 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
14 DACH Łukasz 2003-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
15 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
21 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
22 HAJKOWSKI Dawid 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
23 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
24 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
26 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamość LBE
27 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
28 KOSIOR Mikołaj 2003-11-26 AZS UMCS Lublin LBE
29 KOZELAN Hubert 2003-06-01 LKS Maraton Turek WLP
30 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
31 KRYŚ Kamil 2003-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
32 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
35 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
36 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
38 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
39 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
40 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
41 PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 LKS Lubusz Słubice LBU
42 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 POPŁAWSKI Piotr 2003-07-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
45 PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
46 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 UKS Cyprianka KPO
48 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
49 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
50 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
52 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
53 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
54 SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
55 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
57 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
58 SUDOŁ Kacper 2003-02-15 LKS Lubusz Słubice LBU
59 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
60 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 SZUBA Kamil 2004-05-25 AZS UMCS Lublin LBE
62 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
63 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
64 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
65 UŚCINIAK Marcin 2004-05-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
66 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
68 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.056223154067993sekund