JASTRZĘBSKA Małgorzata
2004-08-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BEDNARCZYK Aleksandra
2004-04-24
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEDNARZ Daria
2004-12-24
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIESZ Julia
2004-08-08
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BILIŃSKA Hanna
2005-05-05
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUŁA Natalia
2003-01-01
PG 3 ¦wiebodzin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CICHOSZ Maria
2005-05-26
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CIEMIERZEWSKA Maria
2003-10-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CYMBALIŃSKA Ewelina
2004-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DROZDEK Nikola
2004-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DUCKA Aleksandra
2004-03-08
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUK Malwina
2004-12-09
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FRIEBE Angelika
2004-08-03
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja
2004-02-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JANOWICZ Zuzanna
2003-06-30
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KACZOR Agata
2005-05-30
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KANIKOWSKA Weronika
2003-03-31
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KASPRZAK Samanta
2004-03-22
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KIEDROWICZ Natalia
2004-02-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KLUCZYCKA Julia
2004-02-28
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KONARSKA Aleksandra
2004-01-29
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOZŁOWSKA Wiktoria
2004-03-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KRZYWIECKA Oliwia
2003-01-01
Gimnazjum Jasień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KRZYŻANOWSKA Izabela
2004-02-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LUCHCIŃSKA Martyna
2005-06-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ŁUKASZKIEWICZ Lena
2006-01-01
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MARKOWSKA Wiktoria
2004-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MELNYK URBANIAK Ilona
2004-03-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MĘKALSKA Martyna
2003-01-01
Gimnazjum 1 Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MŁYNARCZYK Liliana
2003-08-30
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MUSIAŁ Sandra
2004-03-10
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
NOWAK Agnieszka
2005-02-08
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
NOWAK Martyna
2003-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PIECHURSKA Sylwia
2005-07-03
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PODRUCZNY Helena
2006-11-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
RACIBORSKA Wiktoria
2005-01-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
RADAWIEC Oliwia
2006-04-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
REKOWSKA Wiktoria
2004-07-13
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
RUTKOWSKA Natalia
2004-09-25
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
RUTKOWSKA Paulina
2005-10-16
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
RYNKIEWICZ Zofia
2009-06-25
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SERAFIN Karolina
2005-05-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SULIMA Martyna
2004-04-15
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SZPARA Martyna
2005-03-17
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
¦CISŁOWSKA Julia
2003-01-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
¦LEZIONA Katarzyna
1970-05-01
UKS Walker Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
TOMASIK Kinga
2004-11-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
TOMASIK Oliwia
2004-11-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
URBANIAK Marzena
2003-01-01
PG Strzelce Krajeńskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WALCZAK Weronika
2004-08-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WICHUŁA Maja
2004-05-05
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
WICZKOWSKA Julia
2004-02-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
WIECZOREK Krystyna
2004-11-09
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WILCZYŃSKA Aleksandra
2004-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WI¦NIEWSKA Emilia
2005-02-04
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WIT Kinga
2003-03-14
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WOLF Paulina
2003-01-18
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WO¬NIAK Paulina
2003-09-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WYRWIŃSKA Ewa
2005-03-23
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ZAKRZEWSKA Kaja
2004-12-29
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZAKRZEWSKA Marta
2003-01-29
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ZAKRZEWSKA Natalia
2004-07-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ZAMBRANO OJEDA Susana
2004-05-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ZASADA Marta
2004-09-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ZASTRUSZNA Oliwia
2005-01-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ŻELAZNA Magdalena
2004-04-16
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik