KUCEWICZ Weronika
2007-01-02
PUKS Jedynka Łosice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Małgorzata
2008-01-03
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJCZUK Natasza
2007-06-25
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ASTAPCZYK Aleksandra
2007-03-20
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANY Adrianna
2007-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARGIELSKA Katarzyna
1999-08-25
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARTKOWICZ Oliwia
2006-08-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BĄK Alicja
2004-08-06
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEDNARCZUK Oliwia
2008-09-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BEŃKO Aleksandra
2005-03-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEREDA Zuzanna
2007-02-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIENIAS Nicole
2006-03-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOBRYK Julita
2008-07-26
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOGUSZEWSKA Klaudia
2005-04-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRANECKA Nikola
2007-01-07
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRDYS Monika
2007-09-03
UKS Piątka Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRYSZEWSKA Agnieszka
2007-01-31
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUCOŃ Karolina
2004-02-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUCZKOWSKA Nicole
2008-04-23
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BURY Julia
2003-09-30
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BYSZEWSKA Elena
2007-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHMIELEWSKA Maja
2008-03-28
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CICHALEWSKA Klaudia
2006-09-26
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CICHALEWSKA Nikola
2006-09-26
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CYCHOL Katarzyna
2004-05-18
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZECH Nelly
2007-09-04
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZERWIŃSKA Natalia
2002-10-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZUBAK Dominika
2006-09-01
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZUBLUN Maja
2007-01-24
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZUPRYŃSKA Julia
2007-08-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DĄBSKA Magdalena
2008-10-19
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DENISIUK Amelia
2007-10-16
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DOBKOWSKA Aleksandra
2006-05-16
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DOBKOWSKA Daria
2008-04-04
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DOMAŃSKA Anna
2007-02-08
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DUNETS Arina
2008-07-17
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FELIKS Oliwia
2007-01-02
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FIJAK Zuzanna
2001-01-19
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FUS Joanna
2006-01-23
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GADOMSKA Julia
2001-01-14
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GALIK Kinga
2006-03-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAŁĘZA Julia
2007-01-01
OLA Warmińsko-mazurskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GARSTKA Maja
2007-01-01
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAWIN Julia
2007-05-22
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GĄSIEWSKA Julia
2006-09-22
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GIZULEWSKA Julia
2007-02-03
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GODLEWSKA Aleksandra
2007-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOLON Karolina
2006-08-19
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GOLON Patrycja
2007-02-17
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRABOWSKA Weronika
2009-07-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRASZEK Wiktoria
2008-04-09
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GREGORCZYK Klaudia
2005-10-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GROCHAL Wiktoria
2005-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GRUDZIŃSKA Michalina
2005-02-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GRZELAK Roksana
2003-11-14
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRZESIUK Aleksandra
2006-02-22
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GWIAZDECKA Wiktoria
2006-04-03
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
HAUTT Amelia
2007-12-30
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
HENSCHKE Lena
2006-09-22
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
HUK Gabriela
2008-11-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ILCZUK Weronika
2009-07-24
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JAKUBIAK Paulina
2007-06-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JASIAK Weronika
2007-09-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JASIŃSKA Maja
2007-03-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JAWORSKA Wiktoria
2006-02-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JĘDRZEJEWSKA Dominika
2007-04-16
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KACZMAREK Julia
2007-10-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KACZMAREK Klaudia
2007-08-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KAMASZEWSKA Karolina
2007-06-23
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KARABELA Blanka
2008-10-31
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KATA Magdalena
2006-04-29
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KAWKA Maja
2006-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KAŹMIERSKA Kaja
2008-07-09
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KĄCKA Aleksandra
2007-08-03
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KIELAR Amelia
2006-07-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KLESZNO Maja
2006-04-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KLIMOWICZ Hanna
2007-11-12
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KNUTOWICZ Wiktoria
2006-05-13
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOBYLSKA Hanna
2007-01-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOŁODZIEJCZYK Paulina
2006-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOMADOWSKA Aleksandra
2005-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KONIAREK Aleksandra
2007-07-24
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KORCZAK Weronika
2007-05-28
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KORPALSKA Weronika
2007-04-11
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOT Justyna
2007-02-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOWALSKA Nikola
2008-01-01
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOZAN Zuzanna
2007-07-07
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOŹLUK Aleksandra
2009-04-07
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRYSIAK Julia
2006-04-23
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KRZESAK Patrycja
2007-01-04
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KUC Agata
2007-03-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KUPIŃSKA Aleksandra
2009-04-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KUSIŃSKA Julia
2008-01-07
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LEWICKA Sandra
2007-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LUDWINIAK Amelia
2006-03-07
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ŁATA Gabriela
2004-10-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ŁOPUSZYŃSKA Aleksandra
2008-02-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MAGDZIARZ Marika
2007-06-09
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAGRYTA Natalia
2007-12-04
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MAJCHRZAK Antonina
2007-03-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MAJCHRZAK Nadia
2008-04-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MAKARUK Marika
2010-04-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MALINOWSKA Oliwia
2006-08-16
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MASIAK Agnieszka
2007-07-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MATUSZEWSKA Amelia
2007-09-20
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MIELCAREK Maja
2007-02-28
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MIERZEJEWSKA Michalina
2008-11-26
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MISIEC Natalia
2003-10-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MODELEWSKA Julia
2007-05-10
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MPOFU Prissy
2001-09-10
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MRUGAŁA Kamila
2003-08-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MURACH Maja
2006-05-24
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
NAGÓRSKA Zofia
2003-10-25
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
NAJDYHOR Lena
2007-11-03
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
NAPIÓRKOWSKA Oliwia
2006-03-12
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
NAWROT Paulina
2006-11-07
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
OBIDOSKA Wiktoria
2006-03-30
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
OBRĘPALSKA Amelia
2007-05-31
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
OCICKA Julia
2006-03-03
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ODOLIŃSKA Hanna
2007-01-17
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
OLECHNO Kinga
2000-05-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
OLICHWIRUK Ewa
2008-11-24
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
OSIPIUK Klaudia
2005-08-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
OSTASZ Kamila
2006-01-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
OSZWA Nina
2003-08-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
OŻÓG Patrycja
2007-01-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PANASIUK Diana
2006-01-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PAWLIK Alicja
2007-06-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PENSKO Zuzanna
2007-01-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PIEŃKOWSKA Amelia
2007-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PIERNIK Julia
2007-06-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PIETRZYK Aleksandra
2007-07-20
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PIOTRKOWSKA Oliwia
2006-04-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PŁONKA Oliwia
2006-02-25
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PODLIPNIAK Weronika
2007-10-03
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
POTERAJ Zuzanna
2003-10-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PRZEMYŁSKA Karolina
2007-01-29
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PRZYBYŁOWSKA Natalia
2006-11-19
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
RADZIKOWSKA Eliza
2008-09-21
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
RATAJCZAK Zofia
2007-06-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
RODAK Karolina
2005-05-16
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ROGUSKA Roksana
2008-09-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ROICKA Izabela
2006-10-02
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ROMANIUK Julia
2007-06-09
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
RUDNIK Julia
2007-07-12
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
RUTOWICZ Monika
2006-03-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
RZEWUSKA Zofia
2008-07-17
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SADOWSKA Julia
2007-03-12
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SAJNA Kinga
2002-05-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SKIBA Oliwia
2007-05-13
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SŁABIŃSKA Julia
2004-01-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SOBCZYŃSKA Maja
2007-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SOSNOWSKA Amelia
2007-01-09
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
STASZCZUK Amelia
2007-09-28
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
STASZCZUK Kinga
2003-02-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
STEFAŃSKA Marika
2007-01-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
STELMASZUK Emilia
2009-02-19
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
STYPUŁKOWSKA Agata
1997-05-15
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
STYPUŁKOWSKA Monika
1997-10-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SUSZCZYŃSKA Karolina
2007-04-02
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SUSZYŃSKA Dominika
1998-03-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SZAROTA Maja
2007-10-10
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SZAUER Julia
2007-08-09
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SZCZEŚNIAK Maria
2007-08-14
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SZULC Martyna
2002-02-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SZUMIEC Alicja
2007-05-22
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SZYMAŃSKA Aleksandra
2006-07-14
UKL Olimpijczyk 112 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SZYMCZAK Karolina
2007-06-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ŚLIWIAK Natalia
2004-12-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ŚLUSARCZYK Aleksandra
1999-07-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ŚWIDERCZUK Zuzanna
2007-05-29
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ŚWIESIULSKA Agata
2008-03-02
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ŚWIESIULSKA Alicja
2006-06-06
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
TERLIKOWSKA Julia
2004-08-31
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
TORBA Gabriela
2001-09-30
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
TRAWIŃSKA Maria
2006-10-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
TREDER Oliwia
2007-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
UFNAL Nikola
2007-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ULRYCH Zuzanna
2006-07-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
USZKO Dominika
2007-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
WANDEL Victoria
2006-04-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
WĄDOŁOWSKA Wiktoria
2006-08-12
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
WDOWIAK Wiktoria
2005-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WEREMCZUK Magdalena
2008-11-02
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WĘGRZYN Zofia
2007-09-30
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WIEŚNIAK Zuzanna
2007-07-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WIŚNIEWSKA Magdalena
2006-01-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WOJTCZUK Amelia
2008-06-11
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WOLFART Zuzanna
2007-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WÓJS Lena
2006-02-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WÓJTOWICZ Emilia
2003-10-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WYROSTEK Natalia
2008-02-20
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
ZAJĄC Aleksandra
2008-06-21
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
ZAREMBA Alicja
2007-03-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
ZDANOWICZ Dominika
2006-11-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
ZGÓDKA Aneta
2007-04-23
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
ŻUROWSKA Klaudia
2007-02-01
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik