KRUPNIEWSKI Łukasz
2006-02-07
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABIARSKI Radosław
2007-09-25
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BADEŃSKI Bernard
2005-10-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BERNHARD Miłosz
2007-08-06
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BERNHARD Tymoteusz
2007-08-06
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUCZYŃSKI Kacper
2006-04-07
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUDZISZEWSKI Bartosz
2006-12-01
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUKOWSKI Mariusz
2007-03-07
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BURZYŃSKI Mateusz
2007-01-04
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZAJKOWSKI Przemysław
2007-06-24
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZUBAJ Piotr
2006-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZYSZEWICZ Marcin
2005-03-27
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DˇBROWSKI Dominik
2005-02-26
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DEMKOW Tadeusz
2005-01-12
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FADROWSKI Franciszek
2007-05-06
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GˇSIŃSKI Jan
2006-04-14
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GˇSIŃSKI Wiktor
2006-04-14
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GŁASZCZKA Szymon
2005-01-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GŁOWALA Michał
2005-04-10
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GROCHOWSKI Krzysztof
2007-01-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JASTRZĘBSKI Jakub
2006-05-11
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JAWORSKI Tymoteusz
2005-12-12
KS Biegi Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KACZANOWSKI Błażej
2006-10-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KORYTOWSKI Jakub
2006-04-10
OLA Mazowieckie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOWALCZYK Jakub
2005-06-23
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOWALSKI Konstanty
2006-03-04
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KRA¦NIEWSKI Mikołaj
2007-06-29
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KULBICKI Jan
2005-06-06
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LATO Franek
2005-01-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LISIAK Krzysztof
2006-12-24
UKS Rusiec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŁUCZAK Jakub
2006-08-07
UKS Rusiec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MALCZEWSKI Konrad
2006-03-06
MAL-MKLA Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MAREK Przemysław
2007-05-04
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MELLIN Krzysztof
2006-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MIANOWSKI Dawid
2005-02-03
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MIKOŁAJCZYK Kacper
2007-07-17
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MOSZCZYŃSKI Cezary
2006-07-10
OLA Mazowieckie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ODOLIŃSKI Szymon
2005-02-23
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OLEJNIK Mikołaj
2007-09-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PAWŁOWSKI Jakub
2006-03-26
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PILEWICZ Mikołaj
2006-01-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PŁUCIENNIK Adam
2006-05-25
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PRZYBYSZ Radosław
2007-01-27
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
RAKOWSKI Karol Marcin
2007-03-29
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
RÓJ Mikołaj
2007-08-21
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RUTA Miłosz
2005-12-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SADOWSKI Jan
2006-03-22
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SARATA Antoni
2005-10-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SELERSKI Jakub
2007-07-26
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SIKORA Wiktor
2005-07-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SKOTKOWSKI Hubert
2006-01-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SŁOWIK Szymon
2007-12-20
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SOBIERAJ Dawid
2007-04-27
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
STACHERA Adam
2006-03-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
STRZAŁKOWSKI Bartosz
2006-11-14
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SZCZECIŃSKI Maciej
2007-08-13
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SZCZEPAŃSKI Kacper
2005-07-07
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SZTREJA Karol
2005-05-31
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SZUSTAK Kacper
2007-01-01
UKS Rusiec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
¦MIERZYŃSKI Miłosz
2005-11-09
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
URBAŃSKI Jakub
2006-04-04
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WIERZBICKI Mikołaj
2005-06-02
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WILEŃSKI Jan
2007-02-03
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WI¦NIEWSKI Ignacy
2007-03-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WOJDA Mikołaj
2006-02-06
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WO¬NICA Teodor
2006-08-10
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik