GRYGORCEWICZ Jan
2007-11-13
UKL Ósemka Police
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
2008-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMIUK Mikołaj
2006-05-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALCERZAK Cyprian
2007-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOCIAN Kuba
2008-01-26
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOGUSZ Jędrzej
2006-08-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORZĘCKI Jakub
2008-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DĄBROWSKI Aleksander
2009-02-04
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DOBIEŻYŃSKI Alan
2006-12-27
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DUMA Kacper
2008-12-28
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FILIPOWSKI Jakub
2007-10-05
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GADOMSKI Szymon
2007-10-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GAŁWIACZEK Miłosz
2006-09-01
LDK Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRABOŃ Filip
2007-07-24
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRABOŃ Kamil
2007-07-24
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GROCHULSKI Jakub
2009-05-28
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GUT Filip
2006-02-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HAŁUSZKA Mateusz
2009-08-07
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
ILEWICZ Bartosz
2009-01-07
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JASIAKIEWICZ Antoni
2007-07-01
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JEZIERSKI Kacper
2005-05-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KALINOWSKI Dawid
2007-02-03
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KARBOWNIK Mateusz
2006-12-30
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KARPIŃSKI Nikodem
2008-05-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KISIELICA Maciej
2008-05-11
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOWALSKI Marcel
2008-03-19
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KRAIŃSKI Klaudiusz
2009-02-17
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KUNZE Kamil
2007-10-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LEWANDOWSKI Gabriel
2009-03-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
LINOWIECKI Cezary
1960-03-04
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LISIECKI Maksymilian
2007-01-10
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ŁAZĘCKI Jakub
2007-01-23
LDK Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŁOBACZEWSKI Wiktor
2008-03-31
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MADUZIA Piotr
2009-03-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MIESZAŁA Wojciech
2005-09-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
NARKIEWICZ Miłosz
2008-10-29
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
NURKOWSKI Aleksander
2006-01-26
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OPAS Szymon
2009-03-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
OSIECKI Konrad
2009-12-07
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PECYNA Dawid
2007-03-19
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
POLEHOŃSKI Tomasz
2006-01-31
MKP Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SOBCZAK Maciej
2007-07-28
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SOBCZAK Szymon
2007-01-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
TARCZEWSKI Filip
2007-10-17
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WASIAK Oliwier
2009-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WIATRZYK Hubert
2006-05-04
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WILCZEWSKI Jakub
2006-02-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WOJTOWICZ Szymon
2006-04-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ZAWOLSKI Marcel
2009-01-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ZDRZENICKI Kornel
2006-04-22
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik