SIEMIENIUK Wiktoria
2003-11-26
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIAŁASZ Klaudia
2003-02-22
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CHMIELEWSKA Nina
2003-05-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHOROSZUCHA Amelia
2004-06-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZERWIŃSKA Natalia
2002-10-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DZWONKOWSKA Karolina
2003-03-21
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GAŁKA Anna
2003-02-09
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GNIECIECKA Julia
2003-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GROMADZKA Oliwia
2004-06-08
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
HOŚCIŁO Żaneta
2003-03-24
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
IWANIUK Magdalena
2002-06-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KAJEWSKA Paulina
1995-06-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KAROLCZUK Paulina
2001-08-01
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KARWOWSKA Anastazja
2004-04-15
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KIEŁBANIA Kaja
2003-06-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KOGUT Nikola
2004-02-04
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOLENDA Dominika
2002-12-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KRUAZE Gabriela
2002-09-06
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KSEPKO Katarzyna
2003-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KUCHARSKA Karolina
2003-06-28
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KUPIDŁOWSKA Wiktoria
2003-07-31
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ŁAPSZYS Dominika
2004-11-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁUKAWSKA Amelia
2002-09-06
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MALINOWSKA Izabela
2000-10-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MAŁYSKA Iga
2003-07-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAZUR Kamila
2003-01-14
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MILEWSKA Elżbieta
2003-04-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MOKICKA Wiktoria
2002-09-19
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
NIKICIUK Weronika
2004-03-17
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NIZIK Julia
2003-08-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OLECHNO Kinga
2000-05-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PAWEŁKOWSKA Karolina
2000-01-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PIĘTKA Monika
2000-05-21
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PONIATOWSKA Natalia
2004-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
POTERAJ Zuzanna
2003-10-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SEJNOWSKA Natalia
2003-02-15
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SEREMET Łucja
2002-11-25
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SĘCZYK Andżelika
2003-03-10
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SKRECZKO Julia
2003-07-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SŁAWIŃSKA Kamila
2003-11-21
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ŚNIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
TOMASZEWSKA Magda
2002-08-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WOJEWNIK Izabela
2003-03-19
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WOŁOWIK Marcelina
2003-07-07
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ZAMOJSKA Aleksandra
2003-07-31
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik