BRAŃSKI Artur
2004-05-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKI Patryk
2004-02-24
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAGIŃSKI Piotr
2005-03-11
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANACH Michał
2003-01-09
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOJARZYŃSKI Mateusz
2005-04-13
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZAJKOWSKI Karol
2005-06-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GAJEWSKI Paweł
2003-02-03
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GĘBAL Mateusz
2004-09-03
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GROCHOWSKI Dominik
2005-07-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
HAWRYLUK Szymon
2004-11-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
HULAJKO Maksymilian
2004-02-08
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JAMIOŁKOWSKI Piotr
2004-04-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JANUSZEWSKI Kamil
2004-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOSSAKOWSKI Oskar
2005-06-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KRÓL Szymon
2005-05-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KRUSZEWSKI Mateusz
2003-06-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KRYSZYN Paweł
2003-08-26
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAC Bartosz
2003-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MIECZKOWSKI Karol
2005-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MLEKO Rafael
2004-07-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
OLEKSIEWICZ Kacper
2004-09-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PIETRASZKO Szymon
2005-07-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PORUCZNIK Łukasz
2005-06-24
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
POSTÓJ Bartosz
2003-09-07
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
POWROŹNIK Jakub
2003-06-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PRUSZYŃSKI Michał
2003-05-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PRZECHOCKI Mateusz
2004-03-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ROSZKOWSKI Kacper
2003-05-07
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ROSZKOWSKI Krystian
2003-05-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ROSZKOWSKI Mateusz
2003-02-11
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RUDZIŃSKI Maciej
2003-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SKŁODOWSKI Artur
2005-06-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SOBIESIAK Marcin
2004-06-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SOŁOWIEJ Michał
2004-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
STARAK Radosław
2003-02-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
STRYCZEK Marcin
2003-07-02
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SZWAJ Szymon
2004-04-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZYMANIAK Mateusz
2005-02-28
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
TARASZKIEWICZ Bartosz
2004-01-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WNOROWSKI Piotr
2003-05-30
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WOŁYNIEC Dawid
2005-01-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik