HUETTER Barbara
2008-08-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Maja
2008-09-22
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Patrycja
2006-01-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJCZYK Kalina
2011-06-23
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANNONI Fabiana
2007-10-17
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAJOR Olivia
2009-09-03
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Paula
2007-08-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARAN Zuzanna
2010-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BASTER Maja
2008-03-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BATKO Jagoda
2007-08-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAWOŁ Amelia
2006-01-09
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BĄK Emma
2008-12-14
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIAŁOWĄS Nadia
2008-08-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BLEZIEŃ Julia
2008-07-23
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRONIEK Dominika
2009-09-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BROŃSKA-UCZEŃ Maja
2009-03-10
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUDKA Julia
2008-07-23
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUDZIAK Karolina
2008-09-02
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUJAK Emilia
2008-09-23
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BUŁAT Agata
2008-01-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BURKAT Dominika
2008-07-07
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BURNS Larysa
2009-07-13
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CAO Aurelia
2009-08-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHMURA Antonina
2008-04-17
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CIEĆKA Maja
2011-04-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CIEŚLA Oliwia
2009-10-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZAPKOWICZ Sara
2008-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZARNECKA Emma
2008-07-15
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZARNY Julia
2008-05-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZERWIŃSKA Antonia
2008-07-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DĄBROWSKA Łucja
2007-11-06
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DIAKUN Kateryna
2008-04-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DONIEC Natalia
2009-02-12
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DRAGOW Patrycja
2008-02-06
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DUDEK Iga
2008-04-18
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DUTKA-WOŁOCH Nicola
2011-01-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DYBOWICZ Wiktoria
2009-04-08
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DYRCZ Natalia
2009-09-24
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FERDEK Julia
2012-01-31
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FLORKA Małgorzata
2008-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FLUDER Zofia
2008-09-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAWIN Karolina
2007-02-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GIBAS Amelia
2008-10-01
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GŁÓD Maria
2009-05-21
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GONKIEWICZ Joanna
2007-05-21
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GROSIAK Anna
2009-05-12
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRUCHLIK Julia
2008-02-20
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRYBOŚ Hanna
2008-09-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GUNIA Julia
2008-12-16
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
HANO Emilia
2007-03-23
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
HEJMO Klaudia
2008-03-08
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
HOJNIAK Wiktoria
2008-08-12
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
IWANIEC Nikola
2009-09-22
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JAMRÓŻ Faustyna
2008-11-05
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JANIEC Martyna
2007-07-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JAREK Jessica
2008-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JASKOWIAK Kornelia
2006-10-31
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JĘDRUSIAK Olga
1987-11-10
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JUREK Amelia
2006-09-06
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JURUSIK Wiktoria
2006-07-08
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KANAKANTI Jasmine
2007-08-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KAWAŁEK Julia
2006-12-28
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KIJOWSKA Anna
2008-12-21
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KLATKA Natalia
2008-02-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KLECKA Patrycja
2008-06-14
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KLĘK Julia
2008-09-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KNAPIK Aleksandra
2008-01-10
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOCOT Julia
2008-06-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOŁODZIEJCZYK Dorota
2008-04-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KONIECZNY Wiktoria
2008-05-16
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOPCZYŃSKA Lidia
2008-05-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOPERSKA Natalia
2008-08-23
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOTFISZ Natalia
2008-11-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOTOWICZ Nikola
2010-09-29
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOZAK Zofia
2009-09-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOZYRA Zofia
2009-05-01
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRĘCIOCH Aneta
2009-07-28
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRĘCIOCH Martyna
2008-01-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRÓWKA Julia
2011-11-11
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRYSTYAN Laura
2008-05-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRZYŻANOWSKA Amelia
2010-03-21
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRZYŻEWSKA Wanessa
2001-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUC Nikola
2008-05-18
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KULAWIAK Julia
2008-05-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUPINIAK Honorata
2007-05-17
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KUŚMIERCZYK Lena
2009-08-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KWAŚNIAK Lena
2008-12-10
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LALEWICZ Nina
2008-03-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LIBERA Maja
2008-03-16
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LITWIN Aleksandra
2009-06-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
LITWIN Zofia
2006-10-13
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŁABUDA Oliwia
2007-11-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŁASKARZEWSKA Julia
2010-07-25
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ŁUKASIK Marta
2008-05-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ŁUKOWICZ Lena
2009-01-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MAJKA Emilia
2007-02-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MARCYNIUK Lena
2008-12-14
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MARKOWICZ Martyna
2007-09-21
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MIĄSO Emilia
2009-09-15
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MIELNIK Aleksandra
2008-03-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MIETŁA Oliwia
2007-03-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MIKRUT Lena
2008-11-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MROZIK Zuzanna
2007-01-03
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MRUGAŁA Łucja
2008-12-30
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
NARKOWICZ Julia
2010-09-18
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
NIEZABITOWSKA Izabela
2008-06-26
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
NOGIEĆ Alicja
2007-09-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
NOGIEĆ Magdalena
2010-05-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
NOWAK Milena
2009-02-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
NOWAK Natalia
2009-12-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
OCHOTA Andżelika
2010-03-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
OLCHAWA Róża
2007-10-04
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PACZEŚNIAK Sonia
2008-03-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PAJA Zuzanna
2008-09-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PASTUŁA Maja
2009-03-02
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PĘKALA Zuzanna
2009-07-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PIETRZYK Aleksandra
2007-07-20
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PIKOŃ Sara
2008-11-17
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PIOTROWSKA Iga
2008-02-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PŁAZA Katarzyna
2009-05-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PŁOCICA Gabriela
2009-07-05
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
POBUTA Faustyna
2009-04-26
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PODGÓRSKA Natalia
2009-06-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PRZYBYLSKA Nikola
2008-07-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PRZYBYŁOWICZ Emilia
2008-06-23
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PTAK Martyna
2008-04-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
RADOŃ Oliwia
2009-01-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ROMANIAK Izabela
2008-02-10
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
RUSEK Amelia
2007-04-26
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
RYBA Gabriela
2007-03-05
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SADKIEWICZ Julia
2007-11-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SADURA Marta
2009-01-29
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SAŁATA Sara
2010-04-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SĘK Alessandra
2008-05-31
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SIECIŃSKA Zuzanna
2009-01-11
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SIERADZKA Nadia
2008-07-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SIEROŃ Julia
2009-02-05
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SIUTA Oliwia
2008-04-08
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SKOCZEWSKA Lena
2009-01-21
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SMUTEK Julita
2009-07-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SOBAŃSKA Zofia
2008-05-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SOBOLAK Urszula
2008-04-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SOLAK Julia
2009-09-09
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SOLAK Zuzanna
2008-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SOLARSKA Karolina
2010-04-06
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SRAGA Zuzanna
2006-02-11
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
STAFIRA Karolina
2008-07-15
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
STASIAK Magdalena
2008-12-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
STAŚKO Magdalena
2008-05-14
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
STEC Hanna
2008-03-30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
STECZEK Julia
2007-07-02
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
STEPANIAK Zuzanna
2005-12-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
STOCH Zofia
2008-08-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
STOJEK Emilia
2008-03-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
STYCZEŃ Alicja
2008-07-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SUDOŁ Aleksandra
2009-01-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SZCZEPAŃSKA Wiktoria
2009-02-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SZELĄG Eliza
2007-06-30
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SZMYT Michalina
2009-02-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SZOJDA Weronika
2007-01-01
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
TABOR Oliwia
2008-11-11
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
TALIK Marlena
2009-04-23
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
TOMCZYK Dominika
2007-07-15
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
TRUCHAN Milena
2008-05-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WARIAS Kornelia
2008-03-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WĄSIK Barbara
2009-03-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WCISŁO Wiktoria
2009-08-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WIEJA Karolina
2008-12-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WIEJA Patrycja
2011-01-16
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
WISZ Milena
2007-03-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WOJTANOWSKA Maja
2008-10-04
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WOŹNIAK Katarzyna
2008-03-04
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
WÓJCIK Gabriela
2003-03-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
WÓJCIK Nina
2009-08-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ZAJĄC Kamila
2007-07-23
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ZALITACZ Lena
2009-04-22
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
ZAUCHA Aleksandra
2007-09-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
ZAWADZKA Lena
2009-01-07
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
ZĘBALA Laura
2008-09-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
ZIAJA Martyna
2010-11-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
ZIELIŃSKA Weronika
2008-05-03
UKS Polfin Oświęcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
ZIEMBA Oliwia
2010-02-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
ZIĘBA Aleksandra
2010-07-11
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
ŻUCHOWICZ Daria
2008-07-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
ŻUK Daria
2007-09-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik