DŁUGI Jagoda
2007-05-05
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKA Odeta
2006-08-18
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Anna
2004-01-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZYK Patrycja
2006-01-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAŁAZY Karolina
2007-07-09
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANY Adrianna
2007-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAŃKA Natalia
2007-01-06
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTCZAK Anna
2004-07-19
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARTOSZEWICZ Kornelia
2006-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARYŁA Nikola
2004-07-23
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEREŚ Oliwia
2006-06-06
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIAŁCZAK Maja
2007-12-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIEGAŃSKA Oliwia
2006-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BŁASZYK Wiktoria
1996-06-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOBERSKA Anna Maria
2006-03-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRONISZ Alicja
2006-01-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRYZEK Julia
2007-10-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUDZISZ Kinga
2007-07-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BULDYK Zuzanna
2006-08-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BYLINKO Michalina
2007-06-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHOMIK Anna
2006-04-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHORĄŻYCZEWSKA Weronika
2007-01-24
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHWALISZ Paulina
2005-05-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CICHARSKA Oliwia
2007-06-01
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CISZEK Katarzyna
2006-07-17
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CYMBALISTA Julia
2006-08-25
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CYRANIAK Kamila
2007-06-13
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZEREMURZYŃSKA Elwira
2007-11-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZUPRYŃSKA Julia
2007-08-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DOBEK Katarzyna
2007-01-16
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DOWNER Jagoda
2007-11-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DRĄG Inez
2007-10-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DUDA Patrycja
2007-05-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DUNAJSKA Marlena
2008-02-27
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DURASIEWICZ Anna
2006-02-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DZIADEK Karolina
2004-11-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
EINBACHER Julia
2007-12-29
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FICYGOWSKA Aleksandra
2007-03-17
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FIRGANEK Teresa
2008-08-28
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GACA Zofia
2008-07-30
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GADECKA Daria
2008-12-03
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAWLAS Anna
2006-04-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GĄSIOROWSKA Karolina
2007-04-19
Athletics Team Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GIERCZAK Anna
2006-06-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GIL Natalia
2007-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GŁÓW Wiktoria
2006-06-03
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GODLEWSKA Aleksandra
2007-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GORSKA Tola
2006-12-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GOSIK Michalina
2006-03-22
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GOŹDZICKA Olga
2006-04-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GWADERA Aleksandra
2007-12-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
HAJDUK Liwia
2007-01-26
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HAJKOWICZ Nina
2008-02-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HAŚCIŁO Malwina
2011-05-04
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HOŁUB Aleksandra
2007-03-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HRABSKA Lena
2008-04-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
HRYPIŃSKA Oliwia
2007-09-20
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JANIAK Julia
2008-08-11
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JANKOWSKA Maja
2007-10-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JASIONOWSKA Karolina
2007-11-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JAŚNIEWSKA Oliwia
2007-12-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JENDRZEJEWSKA Jagoda
2007-01-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JEŻ Aleksandra
2007-08-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JOBCZYK-KLIMAS Aleksandra
2005-05-24
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JUREK Konstancja
2006-04-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JUROWSKA Lidia
2007-07-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAPLA Anna
2011-02-06
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KARBOWIAK Dominika
2006-11-20
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KARCZEWSKA Wiktoria
2007-05-14
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KARPIK Lena
2008-03-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KARSKA Julia
2007-03-10
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KARSZNIA Dominika
2007-12-07
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KIELAR Natalia
2008-03-21
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KLEBIEKO Lena
2006-09-10
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KLESZNO Maja
2006-04-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KŁOK Amelia
2007-06-22
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KONIAREK Aleksandra
2007-07-24
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOPACZ Natalia
2007-01-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOPEĆ Natalia
2007-08-10
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KORDASIEWICZ Karolina
2007-09-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOS Hanna
2007-06-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOSIKOWSKA Paulina
2001-03-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOSOWICZ Nikola
2008-02-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOWALCZYK Maja
2007-07-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOZAN Zuzanna
2007-07-07
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KROPIDŁOWSKA Maja
2006-04-05
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KRZEMIEŃ Emilia
2007-12-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KUJAWA Karolina
2008-08-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KULTYS Ewa
2007-10-08
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KULUS Matylda
2002-03-14
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KUPINIAK Honorata
2007-05-17
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KUPNY Zofia
2007-06-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUŚMIEREK Zofia
2008-07-19
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KUŻOWNIK Tatiana
2008-10-26
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KWIATEK Amelia
2006-02-16
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KWIATKOWSKA Adrianna
2002-03-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KWIATKOWSKA Manuela
2006-05-27
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LACH Alicja
2006-07-20
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LATUSEK Lena
2009-11-16
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LIPIŃSKA Lena
2008-10-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
LITWINIUK Hanna
2006-04-30
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
LOC Pola
2009-02-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LONGOSZ Aleksandra
2007-01-31
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŁAZAR Zofia
2007-11-13
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŁÓJ Kornelia
2007-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŁUKA Julia
2008-06-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŁUKASZEWICZ Amelia
2007-02-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŁUKASZKIEWICZ Lena
2006-01-01
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MACHCIŃSKA Nicola
2005-01-28
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MAGDZIARZ Małgorzata
2006-09-30
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MARCINIAK Maja
2006-08-23
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MARCINIAK Maria
2006-10-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MARCINIAK Patrycja
2007-01-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MATECKA Julia
2006-10-27
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MAZURKIEWICZ Kornelia
2006-03-15
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MEJZA Zofia
2005-06-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MEJZA Zuzanna
2005-06-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MIAŻDŻYK Karolina
2004-05-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MICHALSKA Hanna
2007-03-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MIRECKA Julia
2006-06-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MISTOŃ Zuzanna
2002-11-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MIŚKOWIEC Aleksandra
2008-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MIŻDAL Kinga
2007-01-16
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MLAK Martyna
2006-09-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MLECZAK Julia
2008-05-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MRUGAŁA Łucja
2008-12-30
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MUCHA Martyna
2007-09-03
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
NAGLIK Julia
2007-06-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
NASKRENT Adrianna
2006-08-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
NASKRENT Adrianna
2006-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
NAWROT Paulina
2006-11-07
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
NOGA Emilia
2007-01-01
BbL Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
NOWACKA Laura
2007-05-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
NOWACKA Oliwia
2006-08-27
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
NOWAK Agnieszka
2005-02-08
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
NOWAK Anna
2006-01-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
NOWICKA Hanna
2007-07-21
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
NOWICKA Julia
2007-12-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
ODOLIŃSKA Hanna
2007-01-17
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
OKULOWSKA Oliwia
2007-07-02
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
OLEJARZ Zofia
2008-05-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
OLEJNICZAK Wiktoria
2004-03-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ORŁOWSKA Maria
2007-03-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ORZECHOWSKA Noemi
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PASTOR Karolina
2006-10-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PATEREK Maja
2007-10-28
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PAWŁOWSKA Marta
2006-01-02
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PIĄTKOWSKA Emilia
2008-06-28
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PICHUR Marta
2004-07-11
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PIERZCHALSKA Katarzyna
2006-04-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
PILECKA Małgorzata
2008-11-10
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PINKOSZ Julia
2004-08-31
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PIRÓG Amelia
2008-05-26
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PIWOWARCZYK Liwia
2007-05-15
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PLEWA Kornelia
2008-01-09
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
POLAŃSKA Oliwia
2006-02-25
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
POLKOWSKA Katarzyna
2006-02-14
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PTAK Zuzanna
2007-06-17
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
PTASZYŃSKA Blanka
2007-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
PYTEL Jagoda
2006-06-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
RADWAŃSKA Oliwia
2007-11-02
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
RADZION Kornelia
2008-01-01
SP 2 Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
RAJCHEL Natalia
2008-07-24
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
RATAJCZAK Zofia
2007-06-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
RĘKAWIECKA Zuzanna
2006-09-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ROJEK Zofia
2007-02-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ROLICZ Oliwia
2007-07-17
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ROMANECZKO Julia
2007-12-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ROZMYS Marcelina
2007-04-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
RUDNIK Julia
2007-07-12
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
RYBIŃSKA Weronika
2008-02-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
RYCIAK Arancia
2006-07-13
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SALAMON Blanka
2006-04-10
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SAMEK Alicja
2007-04-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SAMIEC-TALAR Karolina
2004-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SEJNIK Nina
2008-01-22
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SIMON Zofia
2006-08-23
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SIWAK Sara
2007-09-11
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SKORUPSKA Anna
2007-02-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SŁOMIŃSKA Dominika
2007-03-13
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SOSLER Lena
2009-04-24
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SPYCHAŁA Joanna
2008-03-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
STECHLIŃSKA Gabriela
2008-12-30
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
STEPNOWSKA Martyna
2006-01-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
STROJNA Martyna
2007-10-31
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SURA Kornelia
2002-06-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SURMA Kornelia
2006-01-01
SP 1 Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SUSZCZYŃSKA Karolina
2007-04-02
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
SYPNIEWSKA Nikola
2006-01-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
SZABAŁOWSKA Julia
2007-01-01
OLA Warmińsko-mazurskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
SZAŁAS Agata
2006-05-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
SZAŁAS Martyna
2006-05-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
SZCZECIŃSKA Maja
2007-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SZCZEPAŃSKA Julia
2008-07-03
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SZCZEPAŃSKA Weronika
2008-01-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SZELEST Hanna
2008-10-18
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SZELIGA Kinga
2006-01-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
SZMYD Natalia
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
SZOSTAK Oliwia
2007-11-03
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
SZPYNDA Nikola
2007-08-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
SZYMAŃSKA Oliwia
2007-03-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
SZYNKIEWICZ Alicja
2007-09-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ŚLUSARZ Weronika
2006-01-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ŚWIĄDER Lena
2007-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ŚWISTEK Zofia
2006-09-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
TUTKA Julia
2006-03-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
URSZULAK Blanka
2009-03-19
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania
2007-04-25
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WALKOWIAK Zuzanna
2006-07-03
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WARAKOMSKA Magdalena
2007-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WASIEK Lena
2006-01-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WASILEWSKA Adrianna
2008-05-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WAWRZYKOWSKA Jagoda
2006-06-17
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WAWRZYNEK Aleksandra
2007-03-15
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WERNER Nicola
2007-08-10
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WERYK Gabriela
2007-10-15
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WIESZTORT Laura
2008-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WIŚNIEWSKA Nikola
2007-07-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WOJAKOWSKA Natalia
2007-06-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WOJCIECHOWSKA Laura
2006-10-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WOJTAL Kaja
2007-05-28
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WOLA Mathilde
2007-07-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WÓJCIK Maja
2008-02-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
ZACHARZ Wiktoria
2006-02-19
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
ZAGAJEWSKA Jessica
2007-05-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
ZAGDAŃSKA Emilia
2006-08-30
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ZAKRZEWSKA Agnieszka
2007-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ZAORSKA Natalia
2005-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ZAREMBA Alicja
2007-03-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ZAWORKA Matylda
2005-04-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ZDROWOWICZ Zuzanna
2008-01-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ZYGMUNT Nela
2008-04-28
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
ŻABKA Nikola
2007-03-09
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
ŻYBURA Hanna
2006-08-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik