SIEŃKO Maciej
2007-03-05
OLA Podlaskie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABIARZ Dawid 2007-09-15 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
2 BAZAN Miłosz 2008-01-01 OLA Lubelskie LBE
3 BIELIŃSKI Jakub 2007-07-06 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
4 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
5 BIERÓWKA Patryk 2007-06-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
6 BORSUKIEWICZ Patryk 2007-12-03 PLKS Gwda Piła WLP
7 BOTKIEWICZ Mateusz 2008-08-12 KKL Kielce SWK
8 CERSKI Wiktor 2008-05-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 CHYŻA Filip 2007-07-09 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
10 CIECIUCH Piotr 2007-07-31 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
11 CZAPKA Dawid 2008-01-01 OLA Lubelskie LBE
12 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
13 DOMAGAŁA Piotr 2009-01-01 OLA Łódzkie LDZ
14 GAŁĄZKA Kacper 2007-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
15 GIL Hubert 2007-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 GODLEWSKI Paweł 2007-05-22 OLA Podlaskie POD
17 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
18 ILSKI Karol 2007-01-01 OLA Pomorskie POM
19 JURCZAK Jerzy 2007-01-20 BKL Bełchatów LDZ
20 KACZMARZ Oskar 2007-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
21 KAMIŃSKI Patryk 2006-01-01 OLA Lubuskie LBU
22 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
23 KOSICKI Kajetan 2007-01-01 OLA Pomorskie POM
24 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
25 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
26 KOWALSKI Robert 2007-01-18 UKS Trójka Mikołów SLK
27 KUCHARZEWSKI Kajetan 2007-01-01 OLA Wielkopolskie WLP
28 KUŚMIEREK Damian 2007-01-01 OLA Wielkopolskie WLP
29 LASKOWSKI Wiktor 2007-01-02 OLA Mazowieckie MAZ
30 LEWANDOWSKI Gabriel 2008-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 LOCHNICKI Jakub 2007-09-24 OLA Zachodniopomorskie ZPO
32 ŁADA Igor 2007-01-01 niest. Warszawa MAZ
33 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
34 MAŃKOWSKI Krystian 2007-01-28 OLA Dolnośląskie DOL
35 MAZUREK Łukasz 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
36 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
37 PELCZAR Filip 2007-03-07 LUKS Podium Kup OPL
38 PĘDZIWIATR Adam 2007-01-01 OLA Lubuskie LBU
39 PIEKARCZYK Bartosz 2007-01-01 OLA Wielkopolskie WLP
40 PIĘTKA Piotr 2007-05-20 OLA Podlaskie POD
41 PRZETACZNIK Adrian 2007-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
42 RYBNIK Krzysztof 2007-01-01 OLA Podlaskie POD
43 SEWERYN Maksymilian 2007-08-07 OLA Pomorskie POM
44 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
45 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
46 STEFAŃSKI Krystian 2008-12-17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
47 STRUCZYŃSKI Błażej 2007-04-12 UKS Orlica Domaniów DOL
48 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
49 SZWEDKA Nataniel 2008-01-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
50 TAROCIŃSKI Kacper 2007-01-01 OLA Łódzkie LDZ
51 TASZYCKI Alan 2008-01-01 OLA Lubelskie LBE
52 TATARUCH Jakub 2008-01-13 UKS-MOS Opole OPL
53 THOMANN Roch 2007-03-06 LUKS Podium Kup OPL
54 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 BKL Bełchatów LDZ
55 TROJANOWSKI Stanisław 2008-03-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
56 TRZCIŃSKI Jacek 2007-07-28 OLA Dolnośląskie DOL
57 WALCZAK Oliwier 2007-03-08 OLA Dolnośląskie DOL
58 WANAT Marcel 2007-03-28 KKL Kielce SWK
59 WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
60 WOLAK Filip 2008-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
61 WOŹNIAK Marcel 2007-03-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
62 WOŹNICZKA Marek 2007-07-12 OLA Zachodniopomorskie ZPO
63 WZIĄTEK Szymon 2007-01-01 OLA Pomorskie POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041871070861816sekund