NABIAŁEK Łukasz
1989-12-26
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
4 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 WKS Flota Gdynia POM
5 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
6 ANDRUKIEWICZ Andrzej 1991-06-25 KS Podlasie Białystok POD
7 ANDRYSIAK Tomasz 1993-03-19 RKS Łódź LDZ
8 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
9 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
10 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BARTNOWSKI Damian 1994-12-20 KS Podlasie Białystok POD
12 BĄBIK Mariusz 1990-08-10 OKS Start Otwock MAZ
13 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
14 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
15 BEDNARZ Grzegorz 1995-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
16 BĘBENEK Tomasz 1989-08-25 niest. Warszawa MAZ
17 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BIERNACKI Dominik 1986-09-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
20 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
21 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
22 BLUMKOWSKI Patryk 1993-05-07 MKL Toruń KPO
23 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
24 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
25 BREŚ Paweł 1985-06-23 KS Podlasie Białystok POD
26 BRULIŃSKI Przemysław 1994-12-20 OKLA Ostrołęka MAZ
27 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
29 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
30 BRZOSTEK Mateusz 1991-02-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
32 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
33 BURACZYŃSKI Kamil 1986-04-23 MKS Juvenia Białystok POD
34 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
35 CAN Hubert 1992-09-01 OKLA Ostrołęka MAZ
36 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
37 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
38 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
39 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
40 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
41 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
42 CHOROSZEWSKI Jakub 1995-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
43 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
44 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 CICHOŃ Radosław 1991-03-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
48 CIERESZKO Maciej 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
50 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
51 CZARNOWSKI Adam 1994-01-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 CZEREMCHA Kamil 1991-06-03 UKS Czwórka Białystok POD
53 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
54 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
55 DANIELEWICZ Paweł 1998-12-15 MKS Juvenia Białystok POD
56 DĄBROWA Jakub 1989-04-30 KS Podlasie Białystok POD
57 DĄBROWSKI Marcin 1994-05-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
58 DEC Tomasz 1988-03-08 UKS Czwórka Białystok POD
59 DENARSKI Patryk 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
60 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 DOBROWOLSKI Jakub 1991-10-24 LKS Lubusz Słubice LBU
62 DOLECKI Grzegorz 1989-03-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
63 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 DROŻDŻ Patryk 1994-03-24 RKS Łódź LDZ
65 DUBAS Paweł 1988-04-03 KS Agros Zamość LBE
66 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
67 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
68 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
69 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 DURAS Jarosław 1976-09-03 RKS Łódź LDZ
71 DWORAKOWSKI Mateusz 1994-02-01 KS Podlasie Białystok POD
72 DYS Piotr 1992-10-24 LKS Jantar Ustka POM
73 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 DZIK Bartłomiej 1988-04-29 KS AZS AWF Kraków MLP
75 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
76 FABIAŃSKI Paweł 1993-04-15 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
77 FARAJ Emil 1995-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
78 FARAJ Rami 1992-08-01 WKS Gwardia Warszawa MAZ
79 FARECKI Marcin 1988-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
80 FIEDORUK Łukasz 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
81 FIGURA Robert 1991-06-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
82 FIJAŁKOWSKI Igor 1992-02-05 LKS Olimpic Szczecin ZPO
83 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 MKL Toruń KPO
84 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
85 FRASZCZYK Mateusz 1994-05-08 MKS Start Lublin LBE
86 FURMAŃCZYK Kacper 1997-02-14 MLKS Sokół Lubin DOL
87 GAŁKA Kamil 1988-02-20 SKLA Sopot POM
88 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
89 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
90 GIEDYK Emil 1988-10-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
91 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
92 GILEWSKI Karol 1990-06-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
93 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
95 GŁOGOWSKI Przemysław 1990-01-01 MKS Agros Chełm LBE
96 GŁÓWKA Michał 1989-08-08 OKS Start Otwock MAZ
97 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
98 GODLEWSKI Paweł 1986-06-29 KS Podlasie Białystok POD
99 GOGOŁEK Marcin 1988-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
100 GOGOŁEK Marcin 1989-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 GOŁĘBIEWSKI Marek 1988-04-16 RKS Skra Warszawa MAZ
102 GOS Filip 1989-03-11 OKS Start Otwock MAZ
103 GRABARCZYK Kacper 1994-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
104 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
105 GROCHECKI Daniel 1993-04-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
106 GRUDNIEWSKI Piotr 1993-03-02 RKS Skra Warszawa MAZ
107 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
108 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
109 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
110 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
111 HENCLIK Jacek 1994-05-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
112 HERMANOWICZ Emil 1990-04-02 KS Podlasie Białystok POD
113 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 LKS Lubusz Słubice LBU
114 HRYNIUK Łukasz 1991-09-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
115 HRYSZKIEWICZ Marcin 1992-05-01 SL Olimpia Poznań WLP
116 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 HURMAN Piotr 1991-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
118 HYŻY Tadeusz 1988-04-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
119 IWASZCZUK Kamil 1987-04-13 UKS 19 Bojary Białystok POD
120 JABŁONKA Kamil 1992-03-02 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
121 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
122 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
123 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
124 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
125 JABŁOŃSKI Wojciech 1991-06-30 KS Podlasie Białystok POD
126 JAGÓRA Rafał 1993-02-22 UKS Kusy Warszawa MAZ
127 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
128 JAKIMOWICZ Marek 1992-05-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
129 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
130 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
131 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
132 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
133 JANUSZCZYK Daniel 1989-01-01 KS Podlasie Białystok POD
134 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
135 JARZĄBSKI Grzegorz 1992-01-25 UKS Czwórka Białystok POD
136 JASIŃSKI Adrian 1990-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
137 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
138 JASIŃSKI Paweł 1993-05-14 KS Podlasie Białystok POD
139 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
140 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
141 JĘDRUSIŃSKI Marcin 1981-09-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
142 JÓSKOWIAK Jarosław 1996-02-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
143 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
144 JÓŹWIAK Tomasz 1991-08-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
145 JUNIEC Denis 1994-08-19 MKS Kresy Kamieńczyk MAZ
146 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
147 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
148 JUST Damian 1995-01-01 niest. Białystok POD
149 JUSZCZUK Michał 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
150 KACNER Sebastian 1990-01-01 MUKS Płock MAZ
151 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
152 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
153 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
154 KALINOWSKI Emil 1989-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
155 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
156 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
157 KAMIEŃCZUK Paweł 1990-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
158 KAMIEŃSKI Karol 1987-07-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
159 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
160 KAMIŃSKI Jakub 1994-06-07 MUKL Brodnica KPO
161 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
162 KARCZEWSKI Mateusz 1992-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
163 KARPIK Kamil 1987-04-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
164 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
165 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
166 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
167 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
168 KLONOWICZ Krzysztof 1987-07-27 AZS Łódź LDZ
169 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 KOĆ Albert 1994-10-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
171 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
172 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
173 KOMOREK Mikołaj 1998-04-02 SKLA Sopot POM
174 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
175 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
176 KOŃKA Michał 1993-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
177 KOPACZ Kamil 1990-10-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
178 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
179 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
180 KOROL Damian 1996-01-06 KS Podlasie Białystok POD
181 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
182 KOSSEK Marcin 1985-05-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
183 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
184 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
185 KOWALCZYK Michał 1994-12-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
186 KOWALCZYK Rafał 1993-06-28 UKS Kusy Warszawa MAZ
187 KOWALSKI Mariusz 1992-02-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
188 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
189 KOZŁOWSKI Michał 1998-07-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
191 KRASUSKI Łukasz 1989-01-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
192 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
193 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
194 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
195 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
196 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
197 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
198 KRZOSEK Damian 1995-04-26 RLTL ZTE Radom MAZ
199 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
200 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
201 KUBIS Filip 1989-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
202 KUC Tomasz 1986-03-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
203 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 KUKLIK Mateusz 1995-07-08 UKS 19 Bojary Białystok POD
205 KUŚMIERCZUK Dominik 1993-02-05 MKS Agros Chełm LBE
206 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
207 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
208 KWIATKOWSKI Kamil 1997-07-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
209 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
210 KWIATKOWSKI Tomasz 1991-04-18 RKS Łódź LDZ
211 LENDZION Maciej 1992-08-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
212 LEONIK Marcin 1990-02-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
213 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
214 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
215 LEWANDOWSKI Marek 1988-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 LEWKO Mateusz 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
217 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
218 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
219 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
220 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
221 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
222 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
223 ŁAGOCKI Mateusz 1996-05-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
224 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
225 ŁODZIŃSKI Robert 1994-03-04 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
226 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
227 ŁYSIK Piotr 1990-04-13 OKS Start Otwock MAZ
228 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
229 MAGNUSZEWSKI Przemysław 1989-01-01 KS Podlasie Białystok POD
230 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
231 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
232 MAKOWSKI Mateusz 1993-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
233 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
234 MARCINKOWSKI Dawid 1989-06-05 TS Olimpia Poznań WLP
235 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
236 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
237 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
238 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
239 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
240 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
241 MICHALSKI Arkadiusz 1993-01-12 KS Wisła Puławy LBE
242 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
243 MIKULSKI Maciej 1993-05-06 MKS Start Lublin LBE
244 MILEWSKI Jacek 1998-01-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
245 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
246 MIŁOSZ Daniel 1994-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
247 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
248 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
249 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
250 MUCHEL Mateusz 1993-05-04 AZS-AWF Gorzów LBU
251 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
252 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
253 NICIŃSKI Piotr 1993-01-18 WKS Gwardia Warszawa MAZ
254 NIEMYJSKI Sebastian 1997-01-01 TL Białowieża POD
255 NOWAK Wojciech 1992-04-08 UKS 19 Bojary Białystok POD
256 NOWAKOWSKI Mariusz 1988-12-02 GKS Piast Gliwice SLK
257 NOWIŃSKI Aleksander 1994-04-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
258 OGANIACZYK Piotr 1989-08-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
259 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
260 OKOŃSKI Arkadiusz 1995-02-16 MUKS Płock MAZ
261 OKUŁA Stefan 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
262 OLĘDZKI Kamil 1990-04-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
263 OLSZEWSKI Mariusz 1986-04-14 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
264 OLSZEWSKI Paweł 1989-07-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
265 OLSZEWSKI Tomasz 1995-01-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
266 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
267 OŁDAKOWSKI Marek 1998-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
268 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
269 ORSZEWSKI Marcin 1990-09-14 KS Podlasie Białystok POD
270 ORZOŁ Rafał 1991-02-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
271 OSADNIK Dawid 1993-02-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
272 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
273 OSTRYSZ Mateusz 1995-05-25 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
274 OWCZAREK Konrad 1987-12-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
275 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
276 PACHOLCZAK Przemysław 1989-01-05 KS Piaseczno MAZ
277 PARTYKA Michał 1989-09-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
278 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
279 PAWLUK Mateusz 1992-06-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
280 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
281 PERKOWSKI Jakub 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
282 PERKOWSKI Wojciech 1995-06-06 MKL 12 Jelenia Góra DOL
283 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
284 PIETRZAK Kacper 1999-01-08 RKS Łódź LDZ
285 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
286 PILUK Tomasz 1992-01-01 UKS Elektryk Białystok POD
287 PIOTROWSKI Marcin 1985-03-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
288 PIWOWARCZYK Krzysztof 1989-01-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
289 PLESIAK Jakub 1992-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
290 PLESKOWICZ Paweł 1987-02-14 KS Podlasie Białystok POD
291 PLEWIŃSKI Krystian 1993-05-20 UKS Kusy Warszawa MAZ
292 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
293 PLUTA Konrad 2000-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
294 PODGAJNY Radosław 1988-12-18 KS Agros Zamość LBE
295 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
296 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
297 POGORZELSKI Kamil 1992-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
298 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
299 POPOWNIAK Patryk 1991-10-30 RKS Łódź LDZ
300 PRYLEWSKI Mateusz 1993-09-16 MUKL Brodnica KPO
301 PRYSTROM Jakub 1988-08-22 UKS 19 Bojary Białystok POD
302 PRZYBYLSKI Mariusz 1989-02-26 MKL Toruń KPO
303 PRZYBYSZ Artur 1994-06-01 OKS Start Otwock MAZ
304 RADECKI Dawid 1991-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
305 RĘBACZ Kamil 1989-01-01 niest. Białystok POD
306 ROBAKOWSKI Filip 1995-02-22 SKLA Sopot POM
307 ROCZON Przemysław 1992-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
308 ROGAŁO Piotr 1994-02-22 KS Podlasie Białystok POD
309 ROGOWSKI Piotr 1993-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
310 RONEK Damian 1992-01-14 RKS Łódź LDZ
311 RONOWICZ Mateusz 1991-03-15 MUKL Brodnica KPO
312 ROSŁANIEC Maciej 1992-05-11 MKS Juvenia Białystok POD
313 ROSZKO Jacek 1987-11-08 KS Podlasie Białystok POD
314 ROSZKOWSKI Grzegorz 1989-07-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
315 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
316 RUCIŃSKI Kamil 1992-07-01 WKS Gwardia Warszawa MAZ
317 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
318 RUDOWSKI Rafał 1986-11-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
319 RUS Karol 1997-12-28 RLTL ZTE Radom MAZ
320 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
321 RYŃSKI Damian 1989-03-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
322 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
323 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
324 SAKOWICZ Daniel 1992-11-30 MKS Juvenia Białystok POD
325 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
326 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
327 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
328 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
329 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
330 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
331 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
332 SIEWRUK Grzegorz 1990-05-25 MKS Pogoń Siedlce MAZ
333 SIKORA Dawid 1990-12-07 OKS Start Otwock MAZ
334 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
335 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
336 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
337 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
338 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
339 SKWIERAWSKI Cezary 1991-08-10 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
340 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 WKS Flota Gdynia POM
341 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WMZ
342 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
343 SOBCZYŃSKI Karol 1996-06-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
344 SOBIESZEK Jan 1993-08-25 MKS Start Lublin LBE
345 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
346 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
347 SOŁTYS Patryk 1991-01-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
348 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
349 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
350 STASIEŁUK Andrzej 1989-09-09 MKS Durasan Płońsk MAZ
351 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
352 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
353 STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 AZS UMCS Lublin LBE
354 STERANIEC Michał 1988-04-09 PKS Gwardia Szczytno WMZ
355 STĘPIEŃ Michał 1997-02-22 KKL Kielce SWK
356 STĘPNICKI Emil 1988-10-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
357 STĘPNIEWSKI Piotr 1991-04-03 SKLA Słupsk POM
358 STOCHAJ Tomasz 1987-04-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
359 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
360 STRUK Hubert 2002-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
361 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
362 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
363 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
364 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
365 SUPIŃSKI Karol 1989-01-01 niest. Białystok POD
366 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
367 SZAMRETA Mateusz 1995-08-09 KS Podlasie Białystok POD
368 SZCZECH Paweł 1991-09-28 MKS Juvenia Białystok POD
369 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
370 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
371 SZCZOTKA Sławomir 1988-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
372 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
373 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
374 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
375 SZYMCZUK Dawid 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
376 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 MKL Szczecin ZPO
377 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
378 TOCZYSKI Łukasz 1992-04-04 LUKS Błyskawica Czartajew POD
379 TOMASZEWSKI Krzysztof 1987-08-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
380 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
381 TOMKIEWICZ Marcin 1989-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
382 TRZASKOWSKI Grzegorz 1989-11-10 OKS Start Otwock MAZ
383 TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
384 UBAKA Krystian 1987-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
385 URYNOWICZ Szymon 1988-09-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
386 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
387 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
388 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
389 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
390 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
391 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
392 WASZKOWIAK Erwin 1980-02-21 KS Podlasie Białystok POD
393 WEREMCZUK Marcin 1989-01-01 niest. Białystok POD
394 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
395 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
396 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
397 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
398 WIĘCEK Jacek 1964-07-16 niestowarzyszony POL
399 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
400 WILCZKO Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
401 WILK Piotr 1992-01-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
402 WOJCIECHOWSKI Adrian 1998-01-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
403 WOJCIECHOWSKI Bartosz 1989-04-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
404 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
405 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
406 WOJTYŃSKI Jakub 1986-04-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
407 WOLSKI Łukasz 1989-08-09 MKS Start Lublin LBE
408 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
409 WOŁOSIK Dominik 1989-01-01 KS Podlasie Białystok POD
410 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
411 WOSICKI Józef 1997-12-28 OŚ AZS Poznań WLP
412 WOŚ Jarosław 1988-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
413 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 BKL Bełchatów LDZ
414 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
415 WROŃSKI Mateusz 1987-10-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
416 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
417 WYŻYN Daniel 1994-04-18 MKS Unia Hrubieszów LBE
418 ZACZEK Adam 1992-02-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
419 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
420 ZADROŻNY Łukasz 1992-06-07 GKS Wilga Garwolin MAZ
421 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
422 ZAJĄC Jakub 1988-01-01 MKL Szczecin ZPO
423 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
424 ZALEWSKI Mateusz 1993-12-25 UKS Czwórka Białystok POD
425 ZAŁUCKI Krystian 1998-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
426 ZAMBRZYCKI Patryk 1993-11-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
427 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
428 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
429 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
430 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
431 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
432 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
433 ŻERNACZUK Rafał 1989-04-05 KS Podlasie Białystok POD
434 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
435 ŻUR Mariusz 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
436 ŻYCHOWSKI Robert 1994-04-27 RKS Skra Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.31457495689392sekund