LISEK Piotr
1992-08-16
KMS Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Jakub
1998-05-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJEWSKI Krystian
1992-04-09
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAGROWSKI Majk
1993-08-13
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Patryk
1998-04-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARSKI Piotr
1994-12-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAUWENS Dennis
1992-02-05
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIALIC Tomasz
2000-12-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BLEJA Marek
1996-05-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BŁASZCZYK Jan
1996-01-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BŁASZCZYK Patryk
1995-04-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BORKOWSKI Jakub
1997-03-14
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRˇSZKIEWICZ Maciej
1992-02-14
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUDZISZEWSKI Mirosław
1995-03-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CERBIŃSKI Michał
1993-01-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHMARA Sebastian
1999-12-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHMIELEWSKI Michał
1993-11-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHMIELNIK Krzysztof
1988-06-02
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHRUSTNY Daniel
1996-04-10
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CYBULSKI Filip
1995-02-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZERNIAK Przemysław
1984-03-27
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZERWIŃSKI Przemysław
1983-07-28
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DANILUK Mateusz
1992-10-06
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DIDENKOW Mateusz
1987-04-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DUDKA Filip
2006-08-31
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DUDZIŃSKI Artur
1987-04-08
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DU¦ Hubert
1995-03-14
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DŻAMAN Borys
1996-09-17
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FURSEWICZ Eryk
2003-02-24
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GAWENDA Michał
2005-06-15
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GAWRONIAK Marcin
1990-03-14
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GŁOWACKI Krzysztof
1992-02-17
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GÓRSKI Karol
1995-07-31
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GRACZYK Maciej
2001-06-11
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRANAT Karol
1999-07-17
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
HABAJ Mirosław
1989-04-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
IDZIKOWSKI Konrad
1992-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JAKUBOWSKI Maciej
1994-07-19
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JANICKI Krzysztof
1993-04-07
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JARZEŃSKI Marcin
1994-04-09
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JARZEŃSKI Mateusz
1994-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JERZY Mateusz
1995-03-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JĘDRZEJEWSKI Franciszek
2003-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JÓZEFIAK Dawid
1993-08-05
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JURGA Łukasz
1988-07-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KAPTURSKI Albert
1998-08-03
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KASS Michał
1991-03-02
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KEMPSKI Filip
2002-09-12
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KIENDZIERSKI Maciej
1993-01-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KIERSKI Jan
1994-05-31
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KLYTA Tomasz
1991-12-07
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KŁAPTOCZ Paweł
1991-01-01
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KŁODA Michał
1993-08-01
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KŁODZIŃSKI Paweł
1985-11-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KŁOS Jakub
1991-11-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOLASA Adam
1975-08-02
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOLASIŃSKI Marcin
1990-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOSTEK Dawid
1996-06-06
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOWALEWSKI Rafał
1992-02-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOZŁOWSKI Mateusz
1991-01-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KRASOWSKI Mariusz
1991-03-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KRUPKA Artur
1996-09-08
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KRZEMIŃSKI Robert
1986-06-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KRZYŻANOWSKI Karol
1993-10-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KUCZYŃSKI Oskar
1993-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KUKIEŁKO Igor
1997-06-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KUPCZAK Adrian
2002-01-27
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KUPKA Kamil
1996-05-06
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
LALA Krystian
1990-01-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
LALA Patryk
1994-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
LASKOWSKI Adam
1993-01-01
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LASKOWSKI Wiktor
1991-01-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LISIAK Adam
1990-05-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ŁACHECIŃSKI Radosław
1990-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ŁO¦ Mateusz
1989-05-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ŁUKANOWSKI Bartosz
1998-08-05
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ŁUNIEWSKI Borys
1996-02-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MACIEJEWSKI Kacper
2003-04-29
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MAJCHER Krzysztof
1989-07-24
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MAJEK Jakub
1991-02-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MARCINIEWICZ Bartosz
2002-11-24
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MICHALSKI Łukasz
1988-08-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MICHALSKI Mateusz
1991-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MICHALSKI Michał
1996-12-18
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MIKOŁAJCZYK Adrian
1999-03-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MROWIEC Gracjan
1989-08-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MYSZKOWSKI Igor
1997-12-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MYTY¦ Mateusz
1986-05-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NADARZYŃSKI Szymon
1988-12-07
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NAWOCKI Paweł
2001-03-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
NAWOCKI Piotr
1970-02-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
NIEGOWSKI Filip
1990-06-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
NOWAK Dariusz
1997-11-21
O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem
1995-10-22
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
OLESZCZYSZYN Piotr
1997-06-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
OLSZEWSKI Remigiusz
1992-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OSTATEK Adam
2004-05-13
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PAWLICKI Szymon
2002-06-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PAWLIK Karol
1994-03-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PEITLER Antoni
2002-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PIĆ Dominik
1997-06-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIOTROWSKI Sebastian
1994-06-09
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIS Paweł
1990-03-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIWOWARSKI Jakub
1998-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PLASKOTA Krzysztof
1985-11-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
POCHOPIEŃ Nikodem
2004-11-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PO¦PIECH Paweł
2006-09-06
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PUCZKO Daniel
1995-07-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
RASZCZUK Paweł
1990-02-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
REWI¦ Jakub
1992-09-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ROZMIAREK Piotr
2005-07-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RUDKOWSKI Olaf
1992-07-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RYBIŃSKI Rafał
1992-03-18
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SANOCKI Kornel
1997-02-28
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SIUBA Jakub
1992-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SOBERA Robert
1991-01-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
STROK Michał
1996-11-03
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
STYPA Wojciech
1990-11-20
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SWATOWSKI Hubert
1996-04-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SZAFARZ Jakub
1992-01-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SZCZEPAŃSKI Marcin
1990-08-13
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SZEWCZYK Stanisław
1997-03-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SZWEDZKI Dawid
1991-04-18
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SZWEDZKI Kamil
1989-07-04
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
¦LADOWSKI Jan
1996-02-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
¦LUSARSKI Jakub
1995-01-30
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
¦WIERKOT Arkadiusz
1992-01-16
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
¦WIERKOT Artur
1993-02-17
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
TARNOWSKI Damian
1991-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
TOMALIK Damian
1993-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
TORKOWSKI Rafał
1992-09-12
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
TYLMAN Igor
1991-01-27
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
URBAŃSKI Dawid
1989-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WESOŁOWSKI Krzysztof
1999-08-15
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WILCZYŃSKI Mateusz
1992-05-08
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WITASZCZYK Adam
1994-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WŁÓDARSKI Maciej
1997-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WOJCIECHOWSKI Paweł
1989-06-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WOŁOSZYN Piotr
2007-07-14
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WRÓBEL Jakub
2000-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
WYPRZAŁ Jarosław
1986-03-05
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ZARYCHTA Michał
1993-03-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ZDUŃCZYK Patryk
1991-11-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ZGODZIŃSKI Marcin
1992-04-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ŻEWŁAKOW Kamil
1992-12-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ŻUREK Mateusz
1993-10-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ŻUROWSKI Bartosz
1992-11-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ŻYŁA Rafał
2002-10-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik