WRÓBEL Łukasz
1992-04-19
BKS Bydgoszcz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALEKSANDROWICZ Kamil
1995-06-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AMBROZIK Przemysław
1988-07-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJCZAK Jakub
1998-06-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEJEWSKI Adam
1994-12-31
LUKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANDRZEJEWSKI Krystian
1992-04-09
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANDRZEJEWSKI Mikołaj
1992-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANGOWSKI Tomasz
1991-06-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ANTOSIK Piotr
1993-07-21
UKS Korabka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BACZEWSKI Julian
1998-03-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BACZKOWSKI Michał
1991-02-19
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAGIŃSKI Cezary
1989-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARANOWSKI Szymon
1993-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BARTECZKA Bartek
2003-03-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BAUMGART Paweł
1990-12-31
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BERKOWICZ Piotr
1990-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIELANG Patryk
1993-06-15
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BIENIAS Tomasz
1993-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BLUMKOWSKI Patryk
1993-05-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BŁASZCZYK Mateusz
1994-01-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BOCH Jakub
1992-08-05
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BOCIEK Mateusz
1993-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BOGUSZ Marcin
1990-10-24
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BORKOWSKI Karol
1995-08-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BORKOWSKI Rafał
1989-08-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BOROWIK Krzysztof
1991-05-17
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BOROWIK Rafał
1992-04-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BRUSKI Marcin
1994-02-24
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BRYL Kacper
1988-01-16
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CHALABALA Michał
1984-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CHAMSKI Kamil
1996-07-07
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CHMIELEWSKI Krzysztof
1991-03-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CHMIELEWSKI Patryk
1997-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CHMIELEWSKI Stanisław
1959-07-02
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CHMIELIŃSKI Mateusz
1992-01-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CHMURA Łukasz
1993-08-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CHODYRA Mateusz
1991-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CHRZANOWSKI Łukasz
1992-05-31
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CZAJKA Jakub
1989-01-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CZAJKA Mateusz
1992-08-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CZAPIEWSKI Szymon
1989-05-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CZARNY Kamil
1991-03-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CZERWIONKA Norbert
2003-02-26
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DACH Mateusz
1991-02-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DALECKI Kordian
2000-11-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DALEKI Błażej
1992-11-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DAMPS Nikodem
2003-07-26
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DANIELISZYN Patryk
1992-04-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DAROSZEWSKI Jakub
1991-11-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
DĄBROWSKI Piotr
1993-02-25
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DELIMATA Wojciech
1990-03-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DEREZIŃSKI Zachariasz
1990-08-22
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DOBROWOLSKI Szczepan
1992-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DOBRZAŃSKI Michał
1994-01-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DOBRZYŃSKI Kacper
2001-06-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DOERING Bartłomiej
1992-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DOLACIŃSKI Grzegorz
1995-07-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DOLECKI Grzegorz
1989-03-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DOMINIAK Bartosz
1992-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DONIEC Andrzej
1989-10-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DRASZAWKA Bartłomiej
1994-03-24
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DRÓŻDŻ Marcin
1983-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
DUDEK Krzysztof
1995-07-10
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
DUDEK Marcin
1986-08-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
DUDZIAK Bartosz
1994-10-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
DZIWNIEL Michał
1991-12-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
FABISZEWSKI Kacper
1997-01-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
FARAJ Emil
1995-11-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
FARAJ Rami
1992-08-01
WKS Gwardia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
FERENS Cezary
1992-08-27
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
FIGAT Piotr
1993-08-19
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
FRANCZAK Marcin
1993-01-01
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
FRANKIEWICZ Mateusz
1993-05-26
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
FRĄCZKOWSKI Bartosz
1991-05-01
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
FRYŚNY Artur
1998-06-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GABRYEL Dorian
1992-03-13
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GACKOWSKI Przemysław
1994-09-19
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GARSZTKA Marcin
1992-11-04
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GAWEŁ Bartosz
1993-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GAWEŁ Mateusz
1985-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GĄBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GLAPIŃSKI Sławomir
1994-03-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GLICH Krystian
1996-04-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GŁOWACKI Krzysztof
1992-02-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GÓRAK Maciej
1992-02-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GÓRALCZYK Adrian
1993-04-04
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GÓRECZNY Filip
2003-03-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GÓRNIAK Rafał
1992-07-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GRABOWSKI Marek
1991-05-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GRAŚ Filip
1992-01-28
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GRINIEWICZ Tomasz
1991-12-14
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
GRODECKI Arkadiusz
1993-02-15
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
GRUBALSKI Dawid
1992-09-11
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
GRZĄŚLEWICZ Paweł
1989-10-29
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
GRZELAK Mateusz
2001-01-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
GRZELAK Tomasz
1991-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
GRZENKOWICZ Marcel
2003-02-23
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
GRZESZCZUK Piotr
1992-06-04
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
GUIDON Francois-xavier
1991-02-28
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
GURZYŃSKI Michał
1994-01-08
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
HAJDUK Jakub
1990-01-01
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
HAŁAS Marcin
1980-04-28
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
HINC Radosław
1994-12-21
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
HOFFMANN Karol
1989-06-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
HULISZ Filip
1995-02-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
HULISZ Szymon
1991-10-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ILSKI Mateusz
1991-08-25
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
JAGUSCH Miłosz
1993-03-03
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
JAKUBOWSKI Dominik
1999-12-04
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
JANKOWIAK Paweł
1989-12-05
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
JANKOWSKI Damian
1991-02-01
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JANKOWSKI Marcin
1991-03-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy
2001-10-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JARZĘBSKI Robert
1992-05-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JASIOWICZ Daniel
1992-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JASKUŁKA Artur
2000-12-14
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
JASZCZUK Tomasz
1992-03-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
JENDRZEJEWSKI Patryk
1991-08-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
JOPEK Mateusz
1996-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
JÓZEFOWICZ Adrian
1993-06-19
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
JUSZCZAK Tomasz
1997-12-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KAMIŃSKI Maciej
1992-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KAMIŃSKI Mariusz
1994-01-26
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KAMOŃ Rafał
1992-01-01
UKS Odra Krosno Odrzańskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KANNENBERK Maciej
1994-01-21
MLKS Krajna Sępólno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KAŃCZOK Mateusz
1993-06-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KAŃSKI Norbert
1998-11-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KARASIŃSKI Bartosz
2001-07-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KARAŚ Kamil
1994-04-21
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KARNAS Tomasz
1993-01-25
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KAWALA Michał
1991-03-01
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KAZUBSKI Piotr
1990-10-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KAŹMIERCZAK Krystian
1999-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KAŹMIERCZAK Piotr
1991-01-07
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KAŹMIERSKI Michał
1998-11-11
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KAŹMIERSKI Paweł
1989-05-30
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KĘDZIA Krzysztof
2000-11-14
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KĘDZIOR I Mateusz
1992-01-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KĘDZIOR II Mateusz
1992-09-24
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KĘSY Mateusz
1991-05-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KIELAN Adam
2000-06-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KLĘSK Jakub
1998-03-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KLIMCZAK Adam
1991-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KOBYLARZ Radosław
1994-08-18
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KOCHANOWSKI Tomasz
1990-03-07
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KOLASIŃSKI Robert
1992-03-04
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KOŁAKOWSKI Przemysław
1993-09-09
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOMAR Patryk
1991-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KONIECZNY Bartosz
1992-01-01
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KONOPSKI Radosław
1991-07-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KORNELLI Kacper
1992-07-04
UKS Starówka Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KORTAS Mirosław
1995-01-01
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KOSIOR Michał
1995-07-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KOSTRZEWSKI Mateusz
1992-01-19
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KOZIK Jakub
1992-03-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KOZŁOWSKI Tomasz
1993-09-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KOZUB Adrian
1992-01-01
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KRASNOBORSKI Alan
1992-04-04
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KRASOWSKI Adam
1993-05-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KRAWCZAK Łukasz
1991-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KRAWIEC Paweł
1992-04-29
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KREFT Mariusz
1992-01-01
GULKS Barwice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KROPIDŁOWSKI Konrad
1992-01-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KRUKOWSKI Marcin
1992-06-14
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KRUPA Damian
1990-10-07
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KRZYŻOPOLSKI Mariusz
1998-05-29
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KUCH Andrzej
1991-10-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KUCHARSKI Mateusz
1995-01-18
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KUCHCZYŃSKI Marcin
1995-02-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KUCZEWSKI Mateusz
1993-08-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KUNDERA Paweł
1992-06-29
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KURASZYK Kamil
1991-04-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KUROSZ Rafał
1990-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KUSAK Wojciech
1991-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KUŚ Emanuel
2000-01-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
LANGE Bartosz
2003-10-26
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
LENTOWICZ Jarosław
1992-04-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
LEŚNIAK Cezary
1987-07-24
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
LEWANDOWSKI Krzysztof
1986-11-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
LEWANDOWSKI Michał
1988-08-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
LIPIŃSKI Bartosz
1998-08-21
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
LISIAK Adam
1990-05-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
LIWOCH Juliusz
1994-01-03
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ŁOBODA Patryk
1986-03-02
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
ŁOPATA Krzysztof
2001-06-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
ŁOPUCH Konrad
1994-09-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
ŁUGOWSKI Patryk
1992-01-01
UKS Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
ŁUKASIAK Michał
1984-03-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
MACHAJ Szymon
1988-01-10
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
MAGIERA Mateusz
1993-07-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
MAJEWSKI Mikołaj
1994-10-31
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
MALINOWSKI Alan
1994-06-11
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
MALUCHA Łukasz
1993-03-18
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
MARCHEL Jakub
1991-11-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
MARCHWIŃSKI Maciej
1994-04-18
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
MARCINIAK Wiktor
2000-03-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
MAREK Vincent
1998-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
MASŁOWSKI Łukasz
1991-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
MATEUSIAK Łukasz
1988-08-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
MATUSZCZAK Damian
1990-11-13
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
MAZAN Bartosz
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
MIASKOWSKI Rafał
1993-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MICHALAK Jakub
1986-04-17
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MICHALCZAK Bartosz
1992-01-01
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MICHALSKI Mateusz
2001-02-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MICKIEWICZ Mateusz
1988-02-16
LUKS Błyskawica Czartajew
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MIELCAREK Bartosz
1993-06-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MIKITA Marek
1987-11-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MIKULSKI Paweł
1994-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MIRA Filip
1999-07-24
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MISIO Mateusz
1992-02-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MŁYNARCZYK Michał
1991-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MŁYNEK Rafał
1992-01-01
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MODELSKI Przemysław
1985-10-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MOGIELNICKI Marek
1992-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MOŁCZAN Adam
1992-05-28
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MROZOWICZ Jakub
1988-03-06
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
NIESOBSKI Jacek
1991-01-01
LUKS Sokoły Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
NOWAK Damian
1993-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
NOWAK Paweł
1993-03-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
NOWAKOWSKI Mateusz
1991-01-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
NOWICKI Damian
1992-06-10
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
NOWOTARSKI Piotr
1992-12-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
NURKOWSKI Patryk
1996-08-15
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
OBRANIAK Kamil
2000-01-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
ODOOM Dawid
1991-08-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
OLBIŃSKI Adrian
1997-07-29
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
OLESIŃSKI Jakub
1995-06-15
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
OLSZEWSKI Radosław
1996-01-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
OLSZEWSKI Remigiusz
1992-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
OMIECZYŃSKI Mateusz
1997-01-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
OSTROWSKI Łukasz
1989-09-09
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
OTTO Damian
1993-09-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
PACAN Marcin
1991-09-28
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
PAJĄK Patryk
2000-02-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
PAKULSKI Michał
1991-04-06
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
PANEK Grzegorz
1993-09-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
PASIS Jakub
1997-02-15
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
PASZCZUK Bartosz
1990-08-28
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
PAWLUK Mateusz
1992-06-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
PAWLUŚ Karol
1989-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
PAWŁOWSKI Marcin
1992-02-20
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
PEPLIŃSKI Kacper
1999-04-07
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
PERUCKI Bartłomiej
1993-06-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
PERZ Grzegorz
1991-08-04
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
PIĄTEK Norbert
1986-11-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
PIEKARCZYK Patryk
2000-04-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
PIEKARSKI Kamil
1997-08-10
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
PIETRASIAK Damian
1992-02-11
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
PILARCZYK Krystian
1986-09-02
MUKS Olimpia Nowe Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
PIOTROWICZ Krzysztof
1991-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
PODGÓRSKI Konrad
1989-06-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
PODSIADŁY Adam
2000-04-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
POLAK Piotr
1989-03-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
POLASIK Artur
1995-05-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
PONIATOWSKI Mateusz
1992-01-16
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
PROKOP Wojciech
1991-01-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PROKURAT Konrad
1993-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PRYLEWSKI Mateusz
1993-09-16
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PRZYBYLSKI Damian
1990-02-23
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PRZYBYŁA Wiktor
1992-08-06
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PRZYBYŁKA Mateusz
1992-05-24
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PRZYCHODZKI Krzysztof
1994-04-03
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PRZYSTALSKI Michał
1993-01-20
KL Kopernik Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
PRZYTARSKI Tomasz
1993-06-27
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
PRZYWARA Dawid
1994-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
RABOWSKI Adrian
1989-04-21
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
RAJCZAK Kamil
1991-05-24
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
RAJCZYK Paweł
1993-07-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
RAJFUR Maciej
1991-03-16
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
RAJTAK Szymon
1993-07-28
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
RAKOWSKI Dawid
1992-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
RANIOWSKI Grzegorz
1992-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
REJMUS Michał
1991-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
REMUS Michał
1991-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
RENTFLEJSZ Maciej
1991-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
RĘGOCKI Patryk
1997-07-26
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
RIMKE Przemysław
1992-01-09
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
ROMANIUK Jakub
2000-06-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
ROSIAK Michał
1986-05-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
ROŻYŃSKI Wiesław
1992-10-18
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
RÓŻAŃSKI Paweł
1995-11-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
RÓŻYCKI Mateusz
2000-04-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
RUCKI Piotr
1992-09-26
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
RUSINIAK Krzysztof
1987-05-31
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
RUSZKOWSKI Bartosz
2001-02-16
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
RUTKOWSKI Łukasz
1992-09-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
RYBAK Bartlomiej
2004-06-11
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
RYŻ Daniel
1992-02-26
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
RZEPA Łukasz
1989-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
RZEPKA Miłosz
1986-07-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
RZEŹNICKI Michał
1989-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
SAJUR Jakub
1991-05-23
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
SAWICKI Dawid
1989-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
SEMPOŁOWICZ Szymon
1996-04-12
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
SIEMIŃSKI Dawid
1991-01-01
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
SIUBA Jakub
1992-10-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
SKRZYPIŃSKI Maciej
1991-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
SKUBINA Paweł
1992-12-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
SMOLEŃ Rafał
1994-02-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SOBCZYK Krystian
2003-03-31
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SOBORA Łukasz
1978-11-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SOKOŁOWSKI Jakub
1994-03-08
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SOKOŁOWSKI Maciej
2001-04-30
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SOKÓŁ Paweł
1990-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SOKULSKI Jakub
1992-05-13
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SPIECK Robert
1999-01-29
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
STACHÓW Krzysztof
1993-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
STANISZEWSKI Jakub
2001-08-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
STANISZEWSKI Kamil
1994-04-16
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
STAŃCZUK Łukasz
1989-11-08
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
STARZAK Marcin
1985-10-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
STASIEK Grzegorz
1991-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
STECKA Szymon
1994-06-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
STRZAŁKOWSKI Adrian
1990-03-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
STRZELECKI Adam
1992-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
SUŁKOWSKI Krystian
1993-01-01
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
SUSZCZYK Paweł
1991-04-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
SUSZEK Kamil
1993-01-01
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
SUSZEK Marcin
1990-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
SYPNIEWSKI Maksym
1991-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SYZDEK Mariusz
1989-10-29
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
SZABŁOWSKI Damian
1996-05-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
SZCZEPANEK Adam
1998-08-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
SZCZEPANIK Tomasz
1991-01-01
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
SZCZUREK Mateusz
1991-05-07
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
SZESTAŁO Piotr
1991-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
SZTUCZKA Rafał
1990-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
SZUFREIDA Damian
1994-05-09
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
SZULIKOWSKI Dariusz
1985-05-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
SZYMAŃSKI Marcin
1995-04-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
SZYMCZAK Michał
1992-06-17
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
ŚLEBODA Piotr
1987-01-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
ŚLIWIŃSKI Piotr
1988-01-01
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
ŚNIEGULA Damian
2000-03-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
ŚWIĄTKOWSKI Maciej
1991-02-07
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
ŚWIDERSKI Adrian
1986-09-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
ŚWIERCZYŃSKI Adrian
1987-08-28
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
ŚWITLIKOWSKI Jarosław
1989-06-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
TARKOWSKI Piotr
1999-08-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
TŁUSZCZ Jacek
1992-05-15
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
TOMASIAK Krzysztof
1990-04-03
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
TOMASZEWSKI Wiktor
1993-07-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
TOPOLIŃSKI Kamil
1991-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
TRACZYK Filip
1998-06-03
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
TRAPCZYŃSKI Dawid
1994-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
TUROWSKI Arkadiusz
1993-03-23
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
TWARDOWSKI Adrian
1990-04-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
TYMA Kamil
1991-03-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
UWIJAŁA Krzysztof
1990-11-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
WARSZYCKI Konrad
2001-04-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
WASIK Mateusz
1991-03-26
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
WASILUK Piotr
1991-06-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
WAWRZYNIAK Mariusz
1992-06-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
WDOWSKI Mateusz
1988-01-15
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
WEIER Sebastian
1998-06-22
UKS Jedynka Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
WENTA Paweł
2000-04-11
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
WICHER Tomasz
1997-11-29
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
WIECZOREK Piotr
1988-06-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
WIETESKA Tomasz
2001-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
WIKTORSKI Tomasz
1988-03-12
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
WILMA Adrian
1992-04-02
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
WIŚNIEWSKI Karol
2001-06-28
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
WITEK Radosław
1988-01-01
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
WOJCIECHOWSKI Szymon
1992-01-31
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
WOJCIECHÓW Damian
1993-05-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
WOJDYŁA Karol
1992-09-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
WOJTAKOWSKI Dawid
1989-04-20
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
WOŹNIAK Adam
1987-01-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
WOŹNIKIEWICZ Tobiasz
2000-11-03
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
WOŻNIKIEWICZ Tobiasz
2000-11-03
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
WÓJCIK Bartosz
1997-12-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
WÓJCIK Tomasz
2000-10-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
WRÓBLEWSKI Maksymilian
2000-03-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
WRÓBLEWSKI Michał
1993-01-04
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
WRZESZCZ Oskar
1990-06-18
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
WYPŁOSZ Tymoteusz
1998-08-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
ZALEGA Paweł
1991-11-17
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
ZALĘGA Paweł
1991-01-01
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
ZALWERT Maciej
1991-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
ZAMBRZYCKI Patryk
1993-11-09
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
ZAŃCZAK Patryk
1993-03-18
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
ZAWADKA Mateusz
1991-04-02
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
ZGODZIŃSKI Marcin
1992-04-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
ZIÓŁKOWSKI Konrad
1996-01-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
ŻOŁDOWICZ Marcin
1993-11-15
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
ŻUREK Mateusz
1993-10-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik